X6 eXperience

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

X6 eXperience

Мнение от MaXimal » 29 Апр 2009, 8:09

Дадоха ни да покараме една Х6ца за 1 ден. В началото бях малко скептичен към тази кола, че ще има разлика спрямо Х5. Но още с качването имаш чувството, че си в "нещо по-спортно". Някак си те предразполага да се чувстваш в спортно купе вместо в джип както е при Х5.

Като возия разликата не е голяма може би има малка разлика в полза на Х6 за по-спортното чувство.


Точно тоя екземпляр беше с 3.0д двигателя и всички възможни екстри за модела. Само да споделя, че масажът на предните седалки е много приятно занимание :) Другото интересно нещо което Х5 го няма(поне нашето го няма, другите не знам) е мониторчето за мощноста на колелата в реално време. Доста интересно е да гледаш във всеки един момент колко сцепление има всяко колело.

За седенето отзад... аз съм висок 1,90+ и смея да кажа, че отзад става за пътуване на дълги разстояния.

Другото което винаги съм се чудел е на багажникът на Х6... той не просто е голям, ами е огромен. Даже има "скривалище" в което можете да скриете цяло агне или поне ако искате можете да наврете 20 цолова джанта.

Единственото нещо което не ми харесва в тази кола е шибедахът. Твърде е малък и седи грозно, но няма как да е по-голям...


Ето малко снимки, съжелявам за качеството, но ми е влезнало прах в камерата на телефона.


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение



P.S. Цветът на живо е много красив. Рядко се срещат Х6ците с този цвят.

P.S. Жалко, че за момента няма как да допълним гаража с едно такова добиче, нищо че офертата беше "ужасно грозна".
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 24.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '13 Bmw F10 520d

Мнение от Man0Lov » 29 Апр 2009, 9:01

Много си прав колега, X6 е един страхотен джип! Аз съм се качвал няколко пъти в него, но несъм имал удоволствието да се повозя или пък да го карам. ;)

дере дънки сред голи мадами
Аватар
Мнения: 2242
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от Mamouk » 29 Апр 2009, 9:26

И не мен много ми харесва :) Ако аз трябва да избирам, бих си взел точно Х6 :)
Legends may sleep...but they never die!
Плюй си на гъза и се пързаляй!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 29 Апр 2009, 9:32

Mamouk написа:И не мен много ми харесва :) Ако аз трябва да избирам, бих си взел точно Х6 :)


Колата е много хубава, тази която ни предлагаха на нас беше същия цват интериор/екстериор и екстри, но с 35xdrive двигателя. Но някак си тая кола все още не е за мен.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 29 Апр 2009, 9:54

Понеже обожавам Х6 питах М-Кар за цената - 62 000 Евра без ДДС.
Няма такава цена ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 29 Апр 2009, 10:20

Що не се обади да повозиш..?! :evil:
Инаяе този цвят ми е любимия за Х6..! И колата е един път..! Единствено не мога да разбера защо се оплакват хората, че отзад било тясно..?! :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 29 Апр 2009, 10:55

vesko06 написа:Що не се обади да повозиш..?! :evil:
Инаяе този цвят ми е любимия за Х6..! И колата е един път..! Единствено не мога да разбера защо се оплакват хората, че отзад било тясно..?! :kuku:



То това беше преди 2-3 седмици :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 29 Апр 2009, 11:15

vesko06 написа:Що не се обади да повозиш..?! :evil:
Инаяе този цвят ми е любимия за Х6..! И колата е един път..! Единствено не мога да разбера защо се оплакват хората, че отзад било тясно..?! :kuku:


Че кой си купува тоя звяр за да вози некой отзад?????
В такава кола човек се вози сам или най-много с жена си а отзад мястото е достатъчно да си вози децата, докат са малки :D
Дупе да му е яко кат пораснат :D
Колата е разкошна и догодина кат паднат и акцизите ще сменям Х5-цата с Х6, дай Боже, МОЛЯ ТЕ :D

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 29 Апр 2009, 11:21

X5 E70 написа:Понеже обожавам Х6 питах М-Кар за цената - 62 000 Евра без ДДС.
Няма такава цена ...


Това базова?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 29 Апр 2009, 11:35

GaD написа:
X5 E70 написа:Понеже обожавам Х6 питах М-Кар за цената - 62 000 Евра без ДДС.
Няма такава цена ...


Това базова?


Напротив, с Adaptive Drive, Active Steering, ксенон, Нави Профешънъл .... всичко квото си трябва, баш кат за мене, същото оборудване кат Х5-цата ми а аз нямам само дупка на тавана, Head Up Display и DVD на задните места

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 29 Апр 2009, 12:59

X5 E70 написа:
GaD написа:
X5 E70 написа:Понеже обожавам Х6 питах М-Кар за цената - 62 000 Евра без ДДС.
Няма такава цена ...


Това базова?


Напротив, с Adaptive Drive, Active Steering, ксенон, Нави Профешънъл .... всичко квото си трябва, баш кат за мене, същото оборудване кат Х5-цата ми а аз нямам само дупка на тавана, Head Up Display и DVD на задните места


За коя са ти дали оферта, за тая от снимките ли? :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 29 Апр 2009, 13:12

MaXimal написа:
X5 E70 написа:
GaD написа:
X5 E70 написа:Понеже обожавам Х6 питах М-Кар за цената - 62 000 Евра без ДДС.
Няма такава цена ...


Това базова?


Напротив, с Adaptive Drive, Active Steering, ксенон, Нави Профешънъл .... всичко квото си трябва, баш кат за мене, същото оборудване кат Х5-цата ми а аз нямам само дупка на тавана, Head Up Display и DVD на задните места


За коя са ти дали оферта, за тая от снимките ли? :)


Не, аз на тази не й хресах цвета, някаква черна на склад.
Обаче не си заслужава защото от догодина акциза ще падне а и ако сега си пуснеш в производство ще е с новия I Drive

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 29 Апр 2009, 13:13

Уникална кола е, няма спор! Всеки гледа негативно на тази кола до преди да се качи в нея.
Имах това удоволствие с Х6 5.0 носещ спортния си дух, въпреки че тежи много и е огромен, останах ей така :shock: Конкретно 5.0 ако не харчеше толкова много, на 100% това щеше да е моя избор, защото цената на това, което имах възможността да изпробвам е много апетитна + фул екстри.

П.С Колата няма ли шибедах...не става :mhihi: Много му се кефя, като го отворя...хем светлина влиза, хем и въздух....абе чуден е...много си го харесвам :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 29 Апр 2009, 13:26

((:BuKcu:)) написа:П.С Колата няма ли шибедах...не става :mhihi: Много му се кефя, като го отворя...хем светлина влиза, хем и въздух....абе чуден е...много си го харесвам :mhihi:


Да ама на Х6 шибедаха е много малък, виж вече на Х5... някак си сега кола без шибедах ме "задушава"
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 29 Апр 2009, 13:56

Навигацията имаше ли свястна карта за БГ?

Следваща

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook