откраднати странични огледала за х5 е53

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 12.04.2003
Местоположение: Софийски имоти

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от CERT » 15 Фев 2016, 21:55

dr.peshev написа:
2.jpg

1.jpg



:kuku: :ok: :bchug:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 12.11.2015
Пол: Мъж

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от CA0363AX » 28 Фев 2016, 21:50

Вчера вечерта и аз останах без ляво огледало.Явно няма как да се спасим от кражбите.Може би трябва да пригодя някакви други огледала. :banghead:

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 4.01.2015
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: бмв х3
Мечтае да кара: самолет

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от radimen » 29 Фев 2016, 8:19

Здравейте колеги,
на мен също ми откраднаха лявото огледало.На 19.02 го свалих и боядисах,( като видях че е шчупен корпуса на мотора,и лепен от вътре с силикон и малко изпилен откъм плафона, има и прашинки по боята бели цвета е тъмно син металик).
На 20.02.2016г. минах през застрахователя да го снимат че е здрава основата,понеже бяха писали че е с счупена основа лепена е с течен метал заради което я смених. На 21.02.2016 м/у 18.00 и 20.30часа се пребира жената и спира до бмв то и вижда ножица. Аз слизам с кучето на разходка и забелязвам че няма 1-то огледало но я няма и ножицата,бях издивял не знам ако го бях видял какво щеше да му се случи.От тогава дебна и някой ще пострада ама ще го отнесе за всички Ви.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1064
Регистриран на: 9.07.2013
Кара: 318Ci E46, 530GT

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от MMG » 29 Фев 2016, 22:48

radimen написа:Здравейте колеги,
на мен също ми откраднаха лявото огледало.На 19.02 го свалих и боядисах,( като видях че е шчупен корпуса на мотора,и лепен от вътре с силикон и малко изпилен откъм плафона, има и прашинки по боята бели цвета е тъмно син металик).
На 20.02.2016г. минах през застрахователя да го снимат че е здрава основата,понеже бяха писали че е с счупена основа лепена е с течен метал заради което я смених. На 21.02.2016 м/у 18.00 и 20.30часа се пребира жената и спира до бмв то и вижда ножица. Аз слизам с кучето на разходка и забелязвам че няма 1-то огледало но я няма и ножицата,бях издивял не знам ако го бях видял какво щеше да му се случи.От тогава дебна и някой ще пострада ама ще го отнесе за всички Ви.


Колега, за Х3 или Х5 говориш? Питам, защото пише в профила ти, че караш Х3, а при тях не съм чул да се оплакват от крадене на огледалата. Освен да са започнали... :evil:

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 4.01.2015
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: бмв х3
Мечтае да кара: самолет

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от radimen » 01 Мар 2016, 7:27

в профила ми пише че карам х 3 м-пакет защото я карах преди да я откраднат цялата от гаража.сега карам х5 3,0д крадат огледала и парктроници.Няма такава държава с толкова завист, хората вместо да се борят за да постигнат това което искат те ще те оплюят че ти си постигнал нещо но не е тук темата да пиша

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1064
Регистриран на: 9.07.2013
Кара: 318Ci E46, 530GT

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от MMG » 01 Мар 2016, 21:08

Нямат спирачки, защото няма контрол върху авто моргите и няма воля в държавния апарат за разкриване авто джамбазите и мрежата свързана с тях, но и това е друга тема.

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 4.01.2015
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: бмв х3
Мечтае да кара: самолет

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от radimen » 01 Мар 2016, 23:42

да така е, ще се радвам да коментираме други теми. Честита баба Марта на всички фенове на БМВ

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 4.01.2015
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: бмв х3
Мечтае да кара: самолет

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от radimen » 02 Мар 2016, 15:55

където работел с най-добрите банди автокрадци. Бил експерт по софтуер. Заедно с 38-годишния Пери, който пък познавал много от действащите ченгета в София, буквално за 1 г. пощурили столицата. Крадели отвсякъде - от центъра, от "Младост", където живеели. В началото им трябвали хора, които да набелязват автомобилите и маршрутите им. Двамата започнали да плащат първо на ченгета от Седмо РПУ, после привлекли за агентура техни колеги от Четвърто. "Двама души, патрули от Четвърто РПУ изгоряха, защото ги спипаха, че им правят отцепка, докато двамата отварят колите", разказват бивши ченгета. По-късно през 2009 г. още двама военни полицаи "изгърмели", след като ги уличили, че набелязват скъпи коли. Подкупните ченгета понякога ескортирали Хастара и Пери след кражбите или ги предупреждавали къде стоят постове на МВР. За "отцепката" по време на ударите и наблюдението

униформените получавали по 400 лв.

Ако трябвало да правят и ескорт, тарифата скачала двойно. Полицаи били въвлечени и в неуспешния обир на БМВ на финансовото министерство през ноември 2009 г. Тогава Хастара успял да влезе и да запали луксозната 7-ца, но го спипал патрул. Точно заради този опит за кражба Хастара има присъда от 8 г., които сега ще трябва да излежи.
Изпълненията на Асен и Пери са достойни за учебник, признават полицаите. Апашите най-често удряли преди изгрев - между 4-6 часа сутринта. Най-голямото препятствие, след като подкарвали автомобилите, било да намерят GPS-а на колата. Бързали да сложат специална тапа, която заглушавала устройството. Тя се пъхала в запалката на автомобила, откъдето се захранвала с ток. След това колата влизала в специален гараж, който на практика я скривал от всевиждащото око на сателитите с дни. Там следвала друга майсторска операция - двамата

намирали къде е монтиран GPS-ът
Копирано от standartnews.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 4.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Много коли
Мечтае да кара: M4

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от kiky_7 » 03 Мар 2016, 3:08

Отново откраднати огледала. Учудвам се по кое време се го направили, прибрах се към 21:00ч. после излезнах в 23:00 и огледалата ги нямаше. А пред блока е пълно с кафета, магазини, колко трябва да си безскрупулен :banghead: . Ще помоля всички колеги, ако някой ви пише за черни огледала с белег на шофьорското огледало да драсне едно лс. Не ми е зор за огледалата, искам да намеря тия нещастници.
Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 4.01.2015
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: бмв х3
Мечтае да кара: самолет

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от radimen » 03 Мар 2016, 8:44

огледала аз също пострадах но и на мен ми е интересно къде отиват? Съмнявам се, че са поръчка за доверени сервизи.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 4.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Много коли
Мечтае да кара: M4

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от kiky_7 » 03 Мар 2016, 17:07

Отговора е: Когато на някой му откраднат огледалата, казва на някой познат крадец да ходи да му свали 2те огледала срещу 50-100 лв. и наркоманите търсят като луди. После излиза така, че определена бройка Х-ове си менкаме огледалата. Скапана държава
Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 3.03.2016
Пол: Мъж

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от ostrov67 » 03 Мар 2016, 18:46

И на мен ми откраднаха огледалата тази нощ.Много е неприятно като чувство да си видиш колата така.Но си купих нови,никога не бих се унижил да си купя втора употреба за да захранвам тези нещастници който играят комбина с крадците по автоморги и сайтовете.Запомнете тези които купувате от тях,вие създавате крадците.не са виновни ТЕ..Тези хора са несредници.А вие който не можете да си позволите подръжката на по скъпа кола просто си купете нещо по джоба.Всеки трябва да си знае възможностите.Дано не се обиди някой,не това е целта ми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от top » 04 Мар 2016, 14:09

ostrov67 написа:И на мен ми откраднаха огледалата тази нощ.Много е неприятно като чувство да си видиш колата така.Но си купих нови,никога не бих се унижил да си купя втора употреба за да захранвам тези нещастници който играят комбина с крадците по автоморги и сайтовете.Запомнете тези които купувате от тях,вие създавате крадците.не са виновни ТЕ..Тези хора са несредници.А вие който не можете да си позволите подръжката на по скъпа кола просто си купете нещо по джоба.Всеки трябва да си знае възможностите.Дано не се обиди някой,не това е целта ми.


Браво че си се регистрирал за да се похвалиш с новите огледала, но нещо бъркаш в сметките, тук не става въпрос дали някой може да си позволи да поддържа "по скъпа кола" и за възможности, защото тия джипчета нито са скъпи коли нито трябват кой знае колко възможностти... :mrgreen: Нормалната поддръжка на един автомобил не включва постоянното закупуване на откраднати огледала - поне аз не го приемам за нормално. Става въпрос че никой не е луд да дава за 15 годишна кола, морално остарял модел, по 1400лв. за огледала, защото те струват повече от 10% от стойността на колата и като ти ги откраднат 5 пъти ще видим дали ще си на същото мнение или ще си търсиш от OLX или автоморга. Просто колата не трябва да стои на открито, най добре в гараж или на охраняем паркинг. Крадците няма да спрат да крадат части от колите или целите коли, както и хората няма да спрат да търсят употребявани огледала. Крадците не ги създаваме ние а полицията, която действа в комбина с тях и се правят че не знаят и не могат да ги хванат а полицията действа така защото полицаите и следователите са демотивирани да работят, от една страна ниските заплати и от друга страна закона, който нищо не може да направи на крадците и те крадат безнаказано.

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 4.01.2015
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: бмв х3
Мечтае да кара: самолет

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от radimen » 08 Мар 2016, 8:00

аз лично както и по горе съм писал, търся си огледала със стойки който да не са свалени от наркоман.В този случаи най- много да са от крадена или катастрофирала кола. Цена на ново огледало след отстъпка е 590 лв комплект със стойки е 400лв .Вчера гледам 1 москвич без огледала от страни и си спомних как на времето нямах огледала на колата пък карах добре и тогава Х са ми заприлича на москвич. :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 8.11.2009
Местоположение: София-Криводол
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d ///M vision
Мечтае да кара: F10 550d///M

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от stoino » 18 Мар 2016, 17:30

Колеги малко съмнителни снимки на огледала в OLX.BG
Дали са крадени не знам,но без стойки с изрязани кабели?
Изображение
Изображение
Изображение
80761698_1_800x600_ogledala-za-bmw-x5-el-pribirane-gr-sofiya.jpg

69141366_2_800x600_ogledala-za-bmw-h5-promo-snimki.jpg

69141366_1_800x600_ogledala-za-bmw-h5-promo-gr-sofiya.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook