Смяна на антена

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.07.2016

Смяна на антена

Мнение от dpandreev19 » 27 Фев 2020, 19:01

Здравейте колеги ,
прекарах колата през автоматична автомивка (с четки) и ест антената на покрива ми се отчупи и трябва да я сменя . За мое съжаление разбрах че трябва да се смени отвътре т.е сваляне на тавана или по скоро "открехване ". Някой правил ли го и може ли да ми обясни как ?
Мерси предварилтено .

П.с Поръчал съм я за утре 160 евро , искат ми за смяна 300 :bang:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.07.2016

Re: Смяна на антена

Мнение от dpandreev19 » 28 Фев 2020, 21:08

Така колеги , "ново 20 " .
Свалих оплатнението , дветекори под тава в багажника , двете задни дръжки на тавана , странични греди ги открехна отгоре ,
тавана се открехна 15см , с малко мъки огледало и челник ( не се смейте мн е ползен ) , отвъртех болта махнах бъксите сложих новата антена с буксите и....
всичко сложих обратно без станичните греди - не искат да влезат мам** им **** и това е . Не са на щипки а отгоре има като чавка мека пластмаса .
около 1 час блъскане не икаха да влязат леля им ***** .
Някакви идей плс :help: :help: :help: :help:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.07.2016

Re: Смяна на антена

Мнение от dpandreev19 » 24 Май 2020, 10:53

Здравейте колеги , който има същият случай да не се притрснява става по лесно от колкото изглежда. След последният пост слязох при колата седнах на задните седалки издърпах корите на вратите малко колкото да може страничната гледа да слезе 5см надолу , след което тя се нанизва обратно нагоре в един жлеб . Корите отзад се вкарват обратно с един два юмрука и сте готови .
Успех на всички .

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook