BMW E87 - Предна броня - M perfromance / M package

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 19.11.2017

BMW E87 - Предна броня - M perfromance / M package

Мнение от VectorGTS » 09 Дек 2018, 18:38

Здравейте,

Имате ли представа откъде мога да си купя нова или запазена втора употреба предна броня за E87?

Колата ми вмомента е в сервиз, ще правят колата по каското и ме чакат да им потвърдя дали те да купуват нова броня от техни достчавчици (пълно менте за 100-150 лв.) или аз да им дам броня, която те да боядисат и монтират (боя и монтаж от каското).

Благодаря ви предварително,
Васил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: BMW E87 - Предна броня - M perfromance / M package

Мнение от Leon » 11 Дек 2018, 9:13

Виж раздела с платени обяви, има колеги, които ще ти дадат добра отстъпка за нова броня от БМВ, но пак си е цифра пълния комплект (1500+). За втора ръка трябва да ровиш по обяви из нета, но не съм сигурен, че имаш толкова време. Дано извадиш късмет. Аз лично бих ти препоръчал да си купиш обикновена оригинална броня втора ръка, ако нямаш М-пакет на колата, че само с една предна броня няма да постигнеш кой знае какво.
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 19.11.2017

Re: BMW E87 - Предна броня - M perfromance / M package

Мнение от VectorGTS » 11 Дек 2018, 18:28

Leon написа:Виж раздела с платени обяви, има колеги, които ще ти дадат добра отстъпка за нова броня от БМВ, но пак си е цифра пълния комплект (1500+). За втора ръка трябва да ровиш по обяви из нета, но не съм сигурен, че имаш толкова време. Дано извадиш късмет. Аз лично бих ти препоръчал да си купиш обикновена оригинална броня втора ръка, ако нямаш М-пакет на колата, че само с една предна броня няма да постигнеш кой знае какво.


Здравей, оказа се, че по шаси колата е с М Перформънс и ще поръчат нова М броня от БМВ. Късмет!

Мерси за съветите!

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook