Програмиране на компютър

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 24.06.2017
Пол: Мъж

Програмиране на компютър

Мнение от Thebugger » 21 Авг 2017, 19:56

Здравейте, имам един въпрос относно програмирането на компютъра със две допълнителни функции. Бях гледал някъде, че има начин да се достъпи до скрито меню на таблото, откъдето да се активират такива функции. Идеята ми е да обуча компютъра, при заключване на колата да затваря прозорците и страничните огледа. Това мога ли сам да го направя или трябва да я закарам на сервиз да ми я обучат.

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Re: Програмиране на компютър

Мнение от BMDrago » 30 Сеп 2017, 14:48

можеш и сам, но ти трябва софтуер
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Програмиране на компютър

Мнение от Dextuar » 30 Сеп 2017, 15:41

Thebugger написа:Здравейте, имам един въпрос относно програмирането на компютъра със две допълнителни функции. Бях гледал някъде, че има начин да се достъпи до скрито меню на таблото, откъдето да се активират такива функции. Идеята ми е да обуча компютъра, при заключване на колата да затваря прозорците и страничните огледа. Това мога ли сам да го направя или трябва да я закарам на сервиз да ми я обучат.

Прави се с НЦС експерт това и ти трябва кабел, лаптоп и знание как да го направиш. Ако не смяташ да се занимаваш и да си човъркаш за в бъдеще, по-добре отиди при някой колега да ти го пусне, ще ти излезе по-евтино от това да купуваш кабел и тепърва да навлизаш в кодирането.

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook