Проблем с мотора? Пуши бяло

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 9.09.2016

Проблем с мотора? Пуши бяло

Мнение от makaveev89 » 02 Яну 2017, 13:01

Здравейте на всички който биха помогнали. та прболема е следният бмв 120д 163коня не спира да пуши бяло.
Да кажа какво съм направил, ако има значение,първо бмв-то не гори антифриз тоес няма загуба,адр е изчистен с много любов от мен,на диагностика гледах дюзите и тяхната работа ,
1 цилиндър -0,2
2цилиндър 0.9
3 цилиндър -0.8
4 цилиндър 0.1
което според това което прочетох е добре. само дебитомера не съм пипал но на диагностиката не го дава да има проблем в него.
сега ще кажа какво ми направи впечатление само и единствено сутрин пали и изпушва черно и то само първото палене предполагам че е заради подгряването,след това при подаване на газ изпушва бяло. и така си пуши постоянно. колата няма загуба на мощност.
Помагайте

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Проблем с мотора? Пуши бяло

Мнение от zvetiko » 02 Яну 2017, 15:10

Може би става въпрос за конденз в генерацията- докато се изпари...Или колата е карана да кажем два часа на магистрала и продължава да пуши бяло...

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 9.09.2016

Re: Проблем с мотора? Пуши бяло

Мнение от makaveev89 » 03 Яну 2017, 10:02

Колата се кара предимно грацко от жена ми,възможно е да е конденз но като и подам рязко газ не изпушва грам черно, а и съм минавал аз с нея към 100км и пак пуши бяло.всмисъл белият пушек е много малко но го има.
чудя се дали да не сменя дебитомера с нов.

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook