Неуспешен опит за кражба - Варна

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 18.02.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E87 120d LCI

Неуспешен опит за кражба - Варна

Мнение от dbook » 08 Май 2016, 14:49

image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Днес си намерих колата - 2007-ма, Е87 120d заключена но с разбит патрон, висяща OBD букса, и капачката на буксата и някаква друга пластмаса оставени на пасажерската седалка. Колата изключена от скорост и с дръпната ръчна спирачка, нещо което аз никога не правя. От жабката и багажника не липсва нищо.

Застраховката автокаско в ДЗИ изтича следващата седмица, но го поднових още тази. От седмица насам получавам напомнящи SMS-и от застрахователя за изтичащо автокаско, дори и след като го поднових.

Дошлите на оглед полицаи доста прочуствено ми казаха, че съм имал късмет. Не са могли да я запалят или някой е минал и са се отказали.

Чудя се, да се смея ли, да плача ли?........

Наглеждайте си колите по възможност, особено в град с преобладаващо кофти хора като Варна......
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 5.04.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW 120d e87
Детайли за колата: BMW 120d e87 163hp

Re: Неуспешен опит за кражба - Варна

Мнение от shadowx » 16 Май 2016, 13:52

Здравей,
Първо , радвам се,че не са успяли да ти я откраднат...явно тъкмо са щяли да програмират ключа като е станало нещо.
От това което съм разгледал по темата, най-вероятно са имали подобно у-во: https://www.youtube.com/watch?v=oz9vmlRy_qg с което да програмират нов ключ...
"издърпването" на OBD буксата предполагам,че е било с цял да проверят за обърнати / прекъснати кабели (доколкото знам някой застрахователи изискват CAN защита).
Искам да попитам, панела под волана беше ли свален? Или само бяха издърпали OBD буксата?

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 18.02.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E87 120d LCI

Re: Неуспешен опит за кражба - Варна

Мнение от dbook » 17 Май 2016, 20:14

Панела под волана не беше свален. Колата я намерих точно както е описано и както се вижда на снимките. :D

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook