Съвет при избор :)

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.04.2016
Пол: Мъж

Съвет при избор :)

Мнение от Duddar » 06 Апр 2016, 1:15

Здравейте,

първо бих искал да се извиня много ако бъркам раздела, повярвайте ми, разгледах обилно форума, но не успях да намеря по-удачно място за постването на тази моя тема. И все пак се извинявам ако съм оплескал нещо.

Не съм от най-голямите разбирачи на БМВ, за това и питам Вас.
Екзалтиран съм ( то е 2:10 посренощ, как не?! ) и не мога да спра да чета за БМВ F20 и този двигател на автомобила от обяваната, но колкото и да чета, нещо не съумявам да си събера мислите и информацията, и да стигна до крайно заключение.
Бих искал едно рамо тук - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=dbpui1
Какво мислите за този екземпляр? Ако се стигне до там, че да я видя на живо - ще се води на преглед, разбира се ! Ако всичко е сменено, както е описано в обявата, какво още мога да очаквам? Демпферния маховик на този модел колко пари излиза горе/долу?( това ми хрумна само като евентуаелен проблем в преспектива )
Ако автомобилът е внесен от Германия, Австрия и пр., смятам, че тези километри са логични за 4 годинки.
+ това е сравнително скъп автомобил от 1-ва серия, от тези, които се продават 2-ра ръка, без най-скорошно произведените.


Ще съм много благодарен на ВСЯКАКВА информация ! Помогнете на един желаещ да бъде ваш колега човек. :)


Благодаря много !!! :yes:

некъв ентусиаст
Аватар
Мнения: 3687
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F02 750iL

Re: Съвет при избор :)

Мнение от Ilko Ivanov » 06 Апр 2016, 6:42

Използвай тази тема : viewtopic.php?f=125&t=292316

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook