Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.10.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Audi Q7 & BMW X1

Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от Vasil03 » 18 Яну 2014, 23:21

Колеги....пазете се...."no comment" - добре че е бил някой некадърник.....тя така или иначе е застрахована де [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk
"When you borrow a lot of money to create a false prosperity, you import the future into the present. It isn't the actual future so much as grotesque silicone version of it. Leverage buys you a glimpse of a prosperity you haven't really earned. "

- Michael Lewis, "Boomerang"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Пловдив

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от r0nnie » 19 Яну 2014, 14:22

За да не ти е откраднат си прекъсни обд буксата или примести някъде другаде.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW и VAG

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от zafirovp » 19 Яну 2014, 14:58

Имаш късмет, че този не е знаел какво прави. Не бях чувал скоро, някой да краде нова кола по трудния начин. Дано да нямаш проблеми за във бъдеще.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Пловдив

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от r0nnie » 19 Яну 2014, 23:01

Не е трудния начин,просто някои имат по-добри средства и не трошат.Други трошат и пак си правят ключа по обд.Резулатата е колата е няма.Беше ли ти отваряно капачето на буксата.Ако е било най-вероятно не е станал ключа,ако не може да ги е фанало шубе и да са изчезнали.Защити си колата.Отиди при някои които е в час.Най-добре допълнителен имобилаизер

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.10.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Audi Q7 & BMW X1

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от Vasil03 » 23 Яну 2014, 3:10

Не са успели да я отворят, въпреки че патрона беше пробит, врата я намерих заключена. Оправиха ми всичко по каско във Варна Карс, нов патрон от Германия по серийният номер на ключа (чаках 10 дни), всичко по варатата е ок. И аз мисля че ще трябва да направя нещо по въпроса, според вас кое би било най добре. Аз така или иначе ще я оставям в Авто 7 да я чипосат, ще ги питам какви решения за проблема с кражбата предлагат, но ако някой от вас има добри идеи, да каже.

Естествено не искам някой в гараж в Приселци да я бърника и после да има проблеми по софтуера и т.н. Предпочитам да е в Оторизиран Сервиз, плащането не е проблем ;)
"When you borrow a lot of money to create a false prosperity, you import the future into the present. It isn't the actual future so much as grotesque silicone version of it. Leverage buys you a glimpse of a prosperity you haven't really earned. "

- Michael Lewis, "Boomerang"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 289
Регистриран на: 6.03.2012
Местоположение: Където си поиска
Пол: Мъж
Кара: Всичко

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от doktorabg » 26 Апр 2014, 18:58

Vasil03 написа:Не са успели да я отворят, въпреки че патрона беше пробит, врата я намерих заключена. Оправиха ми всичко по каско във Варна Карс, нов патрон от Германия по серийният номер на ключа (чаках 10 дни), всичко по варатата е ок. И аз мисля че ще трябва да направя нещо по въпроса, според вас кое би било най добре. Аз така или иначе ще я оставям в Авто 7 да я чипосат, ще ги питам какви решения за проблема с кражбата предлагат, но ако някой от вас има добри идеи, да каже.

Естествено не искам някой в гараж в Приселци да я бърника и после да има проблеми по софтуера и т.н. Предпочитам да е в Оторизиран Сервиз, плащането не е проблем ;)


Никой нищо няма да ти бърника в софтуера, правят се други манипулации, ако те интересува все още пиши ми на лични че и тук четат някои от "добрите" момчета.
В официалния сервиз няма да ти направят много оферти.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.03.2010
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: е46М е87 118и е90 x5 3sd
Мечтае да кара: X6 G power
Детайли за колата: Повече горят от колкото вървят
БензинМаслоВода

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от culio » 08 Май 2014, 20:57

Хвани някои да то размени кабелите на обд буксата и да ти направи един преход за диагностика около 50 излиза и без този преход няма връзка с комповете на колата
диагностика на всичко не е таина
винаги готов за помощ

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: F30 330D

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от creativen » 08 Май 2014, 23:50

Имам познат който мина през тези мъки ако искаш пиши на лично да ти кажа лесен начин да се предпазиш до колкото е възможно защото набележат ли те спасение няма!

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.10.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Audi Q7 & BMW X1

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от Vasil03 » 15 Май 2014, 23:19

Благодаря за подкрепата Колеги, най удачното решение за мен бе,промяна на редът на кабелит и преходник. Времето се стопли и единичката съм я гарирал за сега, изкарах моторетката....само да не вали ;)
"When you borrow a lot of money to create a false prosperity, you import the future into the present. It isn't the actual future so much as grotesque silicone version of it. Leverage buys you a glimpse of a prosperity you haven't really earned. "

- Michael Lewis, "Boomerang"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3646
Регистриран на: 15.01.2012
Кара: BMW F10 530d 12'
Мечтае да кара: G30 530d

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от Taruno » 28 Май 2014, 18:13

Преходника е абсолютна глупост и всеки крадец, ще си ги нареди обратно за две мин. варианта ти е напълно да скриеш буксата на място, където само ти знаеш и още няколко дребни неща, които не бих обсъждал в обществената част от форума

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 13.09.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW 118d; AUDI A4 TDI

Re: Опитаха да ми откраднат 1-чката !?!

Мнение от jokera_x » 23 Авг 2014, 16:55

По същия начин и моето BMW 118d бе разбито също във Варна, бях само че беше 12.2012год. също не беше отворена вратата - антирадара ми беше на предното стъкло, според мен са били някой наркоманчета.
Карай УМНО, стигни ЖИВ!

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook