Боядисване с по модерни технологий

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 402
Регистриран на: 4.01.2005
Местоположение: montana
Пол: Мъж
Кара: е65 750i
Мечтае да кара: V12 но без притеснения
Детайли за колата: N62B48

Боядисване с по модерни технологий

Мнение от ljubo72 » 03 Сеп 2019, 16:22

Здравейте приятели,
Правя си пълна реновация на колата e65 750i и ще съм доволен на мнение за сервиз за боядисване с модерни технологий. Искам да я видя като че ли излиза от завода. В моя град е трудно да взема решение, защото не виждам такъв. Всички пръскат без да я поразглобят повече, без демонтаж на лайсни и т. н.
Та затова споделете мнение за такъв сервиз.
Между другото става въпрос за цялостно боядисване
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Боядисване с по модерни технологий

Мнение от zvetiko » 03 Сеп 2019, 17:41

Колега, закарай я в някой официален сервиз и ще я направят с материали и съгласно изискванията на BMW.

ДАРУ КАР разполага с едно от най-големите и модерни авторепаратурни отделения в България. Нашето обновено и разширено авторепаратурно хале предлага пълна гама тенекеджийски и бояджийски услуги за автомобили BMW, Mini, Porsche, Rover и Land Rover. Нашите служители имат дългогодишен опит в областта на авторепаратурата. Всички са преминали обучение в центровете на Glazurit в Германия и на Лазурит 94 в България. Ние работим единствено със специализирана техника и консумативи на реномирани световни производители.
Ние предлагаме:

Бояджийски услуги
Тенекеджийски услуги
Полиране и ваксиране
Замерване и коригиране на геометрията на автомобила


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: Боядисване с по модерни технологий

Мнение от Vasko_G » 04 Сеп 2019, 9:51

Малко се отклонявам от темата, но ми направи впечатление, че монтанският език значително се отличава от българския и ми се струва, че е по-близо до латинския. Начинът на изписване на името на известния римски художник Технологий ме наведе на тази мисъл. Само не разбрах защо нашият монтански съклубник го е написал с малка буква.

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook