Мнение за Е65

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8316
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Мнение за Е65

Мнение от vicho » 09 Юли 2018, 20:43

Дидо2 написа:А отсно колата ти в момента мисля да вземам такава за жена ми нз защо си мислиш че караш нещо сериозно...


па сигурно, защото е по-силна от твоя 2 тона варел, за това ...

каско бил плащал :mhihi: ти голям тузар се извъди, ве... :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

п.с. може ли да го караш това 14 години и да си мислиш , че върви? :shock: :help: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

п.п.с. тъпите коментари ги пуска неукото момче, което си мисли, че 7-цата му върви, колкото пистов мотор... пък бил той и 250 кубика :mhihi:

п.п.п.с. за моята кола не съм написал нищо, написах за твоята, че е спряла... 760тката има минимален шанс срещу нафтата... ама минимален :ok: , жалко, че няма живи да ги замерим
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Мнение за Е65

Мнение от dan-dam » 09 Юли 2018, 21:18

На мене ми се струва, че колегата с пистовата 745-ца бърка коя е цифрата, която се крие зад * на Вичо на колата, ама па може и аз да бъркам... знае ли човек. Ама ако е тази дето предполагам ще му трябва сериозен бинокъл :mhihi:
Не, че нещо, и аз не харесвам дизели и карам такива само служебни. Ама тая кола с един правилен чип и някой друг жокер по кутията си е... таковала мамата.
За мен идеята на 7-ма серия не е да седиш на гъза на пистов мотор, а да му е кеф на твоя гъз, като минеш 500 км и слезеш като пич...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8316
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Мнение за Е65

Мнение от vicho » 09 Юли 2018, 21:40

dan-dam написа:За мен идеята на 7-ма серия не е да седиш на гъза на пистов мотор, а да му е кеф на твоя гъз, като минеш 500 км и слезеш като пич...


не само за теб това е идеята, по принцип идеята на 7-ма серия е комфорта (подгрев, обдухване, масаж, хладилници и т.н. и т.н.), а не да се возиш с лагерницата (като при мен) :yes:

Е65-цата е много хубава кола (особено изправна и с екстри), но в никакъв случай нещо което върви кой знае колко... (срещу 1.9тди бива) :smoke:

просто трябва човек да си знае нещата и да не се изхвърля, като чикия на мокър пясък... еле па срещу мотори :shock: :clap: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 15.01.2011
Пол: Мъж
Кара: 745Li

Re: Мнение за Е65

Мнение от Atanas328 » 09 Юли 2018, 23:02

Колега ДИДО 2 , наистина говориш големи смешки и с тези приказки излагаш както сам казваш отбора на " големите " . Щом за теб 400 лева данък (при мен е 570 лв .) ,каско 1200 ,масло 8 кила и 100 октанов бензин са голямо постижение ,че ги плащаш ,ми е ясно от кои си. Взел си 7ца ,която вече е 3то поколение назад и си мислиш ,че си много тежък,заради такива позъори като теб хората имат лошо мнение за бмвтата и шофъорите им като цяло. Както си проучил тази кола 2004 може и да е струвала 70 евра ,но ти си я взел 2018,а не 2004 ,така ,че не си нито гъзар ,нито колата ти е най - бързата и тарикатска на света. По - точно за бързата ,още като го написа това за гъза на мотора коментирах и знаех,че ще станеш за смях . Само факта ,че влизаш в такива състезателски спорове ,а караш 7 ма серия говори зле за теб и манталитета ти. Колкото за вървежа на колата,моята 745 е с права генерация ,махнати катализатори и ремап за изолиране на сондите ,както и след пълен основен ремонт и ревизия на мотора и въпреки това особено в града ми се струва на моменти тромава и понатежаваща. По-скоро ме радва бруталния звук и доускоренията на двигателя по магистралата както и това че до 260 не спира да набира .Уникална е за каране извънградско. Имах 328 е46 купе преди и 7цата разбира се върви повече. Да,има сила ,лепи за седалката ,но не можеш да се гониш с някакъв назобен дизел на 600 кила по - лека кола . Така като гледам си я взел скоро твоята и й се радваш и за теб това е най-яката ,най бързата и т.н и т.н кола ,но не се изхвърляй като ч.... на песък :bchug:
колкото до вичо,и ти си не си цвете ,винаги се заяждаш където не е място . Твоята също не е най-бързата на света и много хора могат да те разплачат от твоята лига както се изрази :) За вървеж не знам,но на екстри ,возия ,комфорт ,усещане и респект никога няма да отговориш на 7ма серия :D :bchug: И все пак каза ,че търсиш 745 в София ,аз съм съгласен да се пуснем ,за да се убедиш,че и ти се поизхвърляш малко

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8316
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Мнение за Е65

Мнение от vicho » 10 Юли 2018, 9:55

Atanas328 написа:колкото до вичо,и ти си не си цвете ,винаги се заяждаш където не е място . Твоята също не е най-бързата на света и много хора могат да те разплачат от твоята лига както се изрази :) За вървеж не знам,но на екстри ,возия ,комфорт ,усещане и респект никога няма да отговориш на 7ма серия :D :bchug: И все пак каза ,че търсиш 745 в София ,аз съм съгласен да се пуснем ,за да се убедиш,че и ти се поизхвърляш малко


аз имам доста добра и точна представа, колко ми върви колата и за това не ме разплаква никой...
в 99% от случаите знам дали ще падна или ще бия :ok: , а и ми е все тая честно казано... :driving:

много хора - да, е65-ца - не :mrgreen:

заставай, когато искаш... ще останеш "приятно" изненадан :ok:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 8.04.2016
Местоположение: Gabrovo
Пол: Мъж
Кара: 745i e65
Мечтае да кара: 760i

Re: Мнение за Е65

Мнение от Дидо2 » 10 Юли 2018, 12:28

Пич колата си я купих когато беше на 7г. Карам я от толкова а ти си си мечтал да имаш такава Камоли да си седнал зад волана и не сравнявай твоята съдба с моята продължавам да карам тази кола не защото немога да я продам и да взема F01 а защото когато седнах в нея за първи път ми достави удоволствие да я карам и до ден днешен като я карам и ме радва. да мисля че онова позиорче може да поддържа само такъв клас кола като 3та серия и нищо повече не съм искал да се изхвърлям за това просто исках да му отвориа очите какво е да караш е 65 а ти щом караш такава мисля че ти е ясно освен ако не си и ти от хората дето дай някой лев на заем да е купя а като се счупе или трябва да и се налива трепериш а относно мотора зад гъза ти го казах образно защото ти спориш че не вървяла тази кола но ти не си много умен явно за да не разбереш какво съм имал в предвид с това изказване..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 8.04.2016
Местоположение: Gabrovo
Пол: Мъж
Кара: 745i e65
Мечтае да кара: 760i

Re: Мнение за Е65

Мнение от Дидо2 » 10 Юли 2018, 12:40

Вичка ти страшен тунинг си направил бе хахахах ще се пръсна чесно за 200лв сложил чип и вече гледа лошо от дамския си автомобил :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Мнение за Е65

Мнение от Knoxville_ » 10 Юли 2018, 12:50

Доста смешен стана този разговор.. да не кажа жалък :driving: :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 8.04.2016
Местоположение: Gabrovo
Пол: Мъж
Кара: 745i e65
Мечтае да кара: 760i

Re: Мнение за Е65

Мнение от Дидо2 » 10 Юли 2018, 12:56

Хвана ме яд как спрягат за човек от кога какво има без да знаят дори как са нещата....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8316
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Мнение за Е65

Мнение от vicho » 10 Юли 2018, 13:23

Дидо2 написа:Вичка ти страшен тунинг си направил бе хахахах ще се пръсна чесно за 200лв сложил чип и вече гледа лошо от дамския си автомобил :clap:


даже без чип ще паднеш :dunno: :smoke:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 8.04.2016
Местоположение: Gabrovo
Пол: Мъж
Кара: 745i e65
Мечтае да кара: 760i

Re: Мнение за Е65

Мнение от Дидо2 » 10 Юли 2018, 13:32

Трудно...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 1.02.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: 730д
Мечтае да кара: космически кораб Сатурн 5

Re: Мнение за Е65

Мнение от Пресиян Василев » 10 Юли 2018, 15:52

Момци намалете говора....дребни драканици подходящи за е36 раздела ,или Простотията и Шкембето във Фейса.
По темата разбрахме ,че Вичо е65 няма да си купи щото еди кво си.Градски, пий си бро ракията и оставяй всеки да си мисли квот иска ...че то утре и с Корсите ще ни прескачат.Моята е е65 730д ,с повече от 60 в Габрово не карам,отвсякъде щъкат идиоти и имбецили с претенции за познания по ЗДП..........
Диагностиката не е гледане на телевизия !
Бензина служи за измиване на дизелови части.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Мнение за Е65

Мнение от dr.peshev » 10 Юли 2018, 17:49

Още една глупост или заяждане и пада катинара! :cop:
Това е технически раздел , а от втора страница само глупости чета!
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 11.03.2017
Местоположение: Sofia,Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: F02 750Li

Re: Мнение за Е65

Мнение от KUHTEV » 15 Юли 2018, 21:33

По възможност 760

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2018
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw E65 745d
Мечтае да кара: Самолет

Re: Мнение за Е65

Мнение от Hristobote » 17 Юли 2018, 9:09

Прекрасна кола е Е65.

Купуваш я да се водиш.... Това е, не да се ръчкаш на светофари.
Ако можеш да си позволиш 400-500 лева на месец за гориво и разходи, веднага я вземай.
Данъкът е 450 лева, застраховката е ясна.

Бензиновите харчат доста, ако ги натискаш. За това по-добре си вземи 745 d.
Кола преди фейслифт, мисля че вече се обезсмисля. Те станаха на по 15 години.


ПП. Абе защо в Мерцедес форума никой не си мери С-класата със S-класите. А тук редовно чета, че 330 бил голям кеф и да не поглеждат към 7 серия.

ПредишнаСледваща

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook