Проблем с отключване на автомобила.

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Кара: BMW E38 750i,CL55AMG
Мечтае да кара: Е60 М5 или САМОЛЕТ

Проблем с отключване на автомобила.

Мнение от amgpower » 05 Дек 2017, 21:57

Здравейте колеги.Проблема е следния:колата се заключва от ключа,но след това не се отключва от него.Отключвам я с острието и след това се включва алармата и пищи.Докато не вкарам ключа в гнездото за палене не спира алармата да пищи.Имам 2 дистанционни и с двете едно и също.Автомобила е 760 ако има някакво значение 2003г.
Ключар ли да търся или кодиране трябва.Досега съм имал Е32 и Е38,там или всичко си работеше по ключа,или нищо,при Е65 съм в шах.
Помагайте.Поздрави!!!

младши ентусиаст
Аватар
Кара: само М-ки и големи дизелови мотори

Re: Проблем с отключване на автомобила.

Мнение от M3 E92 » 06 Дек 2017, 0:18

Сигурно им трябва нова инициализация на ключовете.

1) Вкарва се първият ключ в гнездото
2) Цъка се START бутонът (да светне таблото), после пак се цъка START бутонът (да изгасне таблото)
3) (следващото трябва да стане в рамките на следващите 30 секунди) Ключът се вади от гнездото, задържа се UNLOCK бутонът и докато все още е натиснат, се цъка 3 пъти LOCK бутонът

Ако нещата станат, колата трябва да се заключи и отключи, за да потвърди. Колкото до втория ключ - направо повтаряме стъпка 3 с него, след като свършим процедурата с първия ключ, отново в рамките на 30 секунди от инициализирането на първия :yes:
BMW drivers live, Mercedes drivers exist Изображение
Момичетата са за Изображение и Изображение
Ако искаш любов, купи си Изображение

Потребител
Аватар
Кара: BMW 730D 2004
Мечтае да кара: BMW 760LI 2017 :D

Мнение от mncazzaro » 15 Дек 2017, 17:38

Аз имам същият проблем с единият ключ,който си е видял доста ползване.Когато говорих с ключар ми препоръча да се смени вътре копчето на платката...Тъй като с времето се износва.

Потребител
Аватар

Мнение от 0000A6 » 12 Сеп 2018, 7:17

Колеги, не съм сигурен за тук ли е темата, но имам следния проблем с моята Е65. Проблема се изразява в това, че като заключвам колата, дясна предна врата не се заключва от дистанционното ами трябва аз отвътре да я заключа. При отключване всичко си е ок. Какво бих могъл да направя за да хвана проблема от къде е.

Назад към Е65/E66