Няколко въпроса преди закупуване на 740d ?!

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 23.07.2017

Re: Няколко въпроса преди закупуване на 740d ?!

Мнение от Кириль » 16 Авг 2017, 23:17

Днес ходих да видя колата.... http://www.mobile.bg/11488893766196273

Доста ми хареса на живо :)
Дори смея да твърдя, че някои детайли (вътре) изглеждат по-добре, отколкото на снимките.
Естествено, други (отвън) изглеждат по-зле от снимките.
Но като цяло, колата ми изглежда автентична, сякаш не е (много) напудрена.
Стъклата са си нейните; кожения салон е понамачкан; волана е леко лъскав; педалите са запазени; лостовете и бутоните ми изглеждаха много чисти и без изтъркано.
Фаровете и стоповете са нормално захабени; джантите също; дисковете имат минимален ръб; всички дръжки на вратите се движеха много плавно и стегнато.
Гумите са от 2013г. и изглеждат добре, не са напукани и не са много изтъркани.... 5-6 мм. грайфер имат сигурно.... по-скоро 5мм. :lol:
По боята имаше тук-там дребни зажулвания или туширано с някакви маркери, но абсолютно нищо фрапиращо.
Поне за мен такива дребни забележки по боята са нищожни - така или иначе при шофиране/паркиране в центъра на София ще се появят още такива.
В обобщение, лично на мен ми се стори автомобил с нормални забележки от обичайно ползване.... без да претендирам, че разбирам много и то за няколко минути оглеждане.

Тук е момента да подчертая, че НЕ съм оглеждал колата обстойно, т.е. да сядам вътре, да я паля, да ръчкам копчета и да превключвам скорости, ЗАЩОТО никой не ми обърна внимание в автокъщата!
Въртях се 10мин. около колата и никой не дойде при мен. Отидох до офиса на търговеца, но нямаше никой вътре. Пак се повъртях около колата.... и си тръгнах.
Тааа, на този етап колата ми се струва добра.
Сега остава да заведа майстор с диагностика и ако там всичко е наред ще я закараме в сервиз.
Пък да видим :)

Предишна

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook