фарове проблем

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 26.06.2015
Детайли за колата: 730d e65

фарове проблем

Мнение от ximiata » 22 Окт 2016, 16:29

Привет на всички.След сваляне на предна броня по щета реших да сменя крушките на ангелските фарове така и така бяха изгорели.Отивам в сервиза гледам те направо свалили фаровете и викам аааа тогава ги дайте да ги полирам и фолират .Всичко стана както трябва брони фарове крушки,но при взимането едните къси не светят и си казах сигурно д1с е изгорял,отидох взех нова и тя не работи ,отивам до била пазарувам и по погрешка натиснах асистанса и аааа светят 2 та фара :) Не разбирам много но дали има нужда от обучение ксенона , има грешка за фара и за завиването

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 8.04.2016
Местоположение: Gabrovo
Пол: Мъж
Кара: 745i e65
Мечтае да кара: 760i

Re: фарове проблем

Мнение от Дидо2 » 28 Окт 2016, 22:04

Брато удари си два шамара и ще светнат какви теми започваш обмисляй ги преди да ги пускаш :dummy:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 26.06.2015
Детайли за колата: 730d e65

Re: фарове проблем

Мнение от ximiata » 01 Ное 2016, 23:53

Дидо2 написа:Брато удари си два шамара и ще светнат какви теми започваш обмисляй ги преди да ги пускаш :dummy:


Брато за пореден път се доказва
Американски форум: питаш и ти отговарят. Руски форум: питаш и те питат.Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП.
Само да ти обадя за проблема е в блокирал модул ,който се ресетна и се оправи.Поздрави

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 25.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: фарове проблем

Мнение от s.milevv » 02 Ное 2016, 11:59

Мисля, че не си прав. Ако обърнеш внимание мнението е от човек с 35 мнения в форума. Според мен не трябва да си правиш извадка от такива хора и то за всички в форума.
Аз не съм ходил на нито една среща и не познавам хората. Но от това което съм видял и прочел тук мисля, че хората са доста задружни и сплотени.
Поздрави и успех.

ПС: ще е хубаво да кажеш как останови проблема и как го премахна. :bchug:

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook