Прибиране на огледалата. Помощ!

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 2.01.2012
Пол: Мъж

Прибиране на огледалата. Помощ!

Мнение от fonsi » 02 Май 2016, 14:24

Здравейте колеги! Първо се извинявам ако има такава тема,а не съм я видял докато съм разглеждал! Да започна по същество-карам е65 2004 год и ми счупиха огледалата при опит за кражба предполагам.. Купих огледала само че от 2007година , те са с електрическо прибиране затъмняване на стъклата и така нататък. Както се досещате моите нямаха такива екстри. Забелязах, че моите са със 9 кабела а новите са с 13 (2 за затъмняването и 2 за прибирането) , питането ми е какво трябва да сменя за да ми паснат на мен тези огледала-модул ли , да се вземе от някъде ток ли ? :dunno: :dunno: Благодаря предварително !!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 662
Регистриран на: 17.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Прибиране на огледалата. Помощ!

Мнение от Giovanni » 02 Май 2016, 15:02

Трябва да се прекарат кабели до модулите във вратите и да се смени управлението с бутон за сгъване. След което да се кодира автомобила.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 2.01.2012
Пол: Мъж

Re: Прибиране на огледалата. Помощ!

Мнение от fonsi » 02 Май 2016, 18:40

Giovanni написа:Трябва да се прекарат кабели до модулите във вратите и да се смени управлението с бутон за сгъване. След което да се кодира автомобила.



Кабелите ги има на самите огледала,но в модулите къде трябва да се включат, и какво значи да се кодира автомобила,и другите 2 кабела които затъмняват стъклото къде отиват ?? :dunno: :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 4.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Много коли
Мечтае да кара: M4

Re: Прибиране на огледалата. Помощ!

Мнение от kiky_7 » 09 Май 2016, 0:08

Трябва ти това управление Изображение
Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 2.01.2012
Пол: Мъж

Re: Прибиране на огледалата. Помощ!

Мнение от fonsi » 10 Май 2016, 0:00

kiky_7 написа:Трябва ти това управление Изображение



ок това ми е ясно,но повече ме интересуват кабелите които затъмняват самото стъкло къде се включват??? :dunno:

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook