Относно температурата на двигателя.

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 3.02.2013
Пол: Мъж
Кара: 745 е65
Мечтае да кара: М5 е39

Относно температурата на двигателя.

Мнение от ecko » 04 Сеп 2015, 16:13

Здравейте колеги и колежки. Искам да попитам как мога да видя на колко градуса ми загрява двигателя и къде показва температурата му(как мога да я изкарам за да я видя на борд компютър)? Защото не смея да пипам без да знам какво правя. :) . Благодаря

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 660
Регистриран на: 5.09.2006
Местоположение: София

Re: Относно температурата на двигателя.

Мнение от deank » 05 Сеп 2015, 11:49

Можеш да я видиш от скритото меню.

1) Включи на контакт без да палиш двигателя
2) Задръж натиснато копчето, което се намира горе вляво до скоростомера - дръж го натиснат докато се появи второто меню (първо ще светне ABS, после ще се появи менюто за сервизните интервали и накрая ще се появи менюто, което ти трябва)
3) Едно натискане прелиства надолу, натискане със задържане избира/влиза в менюто
4) По подразбиране менютата са заключени и трябва да отидеш на меню 19 Unlocking
5) Като влезеш в менюто ще трябва да въведеш сбора на цифрите от VIN номера на колата: примерно AB12345 (1+2+3+4+5 = 15) - заставаш на CODE и натискаш докато стане колкото трябва. Тогава натискаш бутона и го задържаш и менюто ще се затвори.
6) Другите менюта вече са отключени и можеш да влизаш в тях и да гледаш. Мисля че температурата на двигателя е в 07 Sensor data.

Изображение

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook