E65 745i авариен режим ?

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 23.12.2007
Местоположение: ABU DHABI :)

E65 745i авариен режим ?

Мнение от GERMAN POWER » 20 Май 2015, 8:11

Здравейте колеги колата ми 745 бензин прави много изнервящ проблем някой от вас може да се е сблъсквал с него.Когато я запаля сутрин си работи без проблем минават около 15 минути когато загрее веднага светва чека в средата на таблото и колата влиза в авариен режим и не вдига повече от 2000 оборота и забива муцуната :banghead: ,на диагностика вади - Fault valvtronic 2 , когато рестартираш колата палиш и тръгваш ако искаш с 200 до по късното забиване,като подчертавам че малкия чек си свети по цял ден :conf: някой от вас сблъсквал ли се е с този проблем ?
Благодаря :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 662
Регистриран на: 17.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: E65 745i авариен режим ?

Мнение от Giovanni » 20 Май 2015, 8:29

Не съм имал такива проблеми но от грешката си казва че е валветроника от шофьорската страна.
Трябва да се отвори да се провери.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: Каквото има..
Мечтае да кара: .....

Re: E65 745i авариен режим ?

Мнение от iliew » 20 Май 2015, 15:07

GERMAN POWER написа:Здравейте колеги колата ми 745 бензин прави много изнервящ проблем някой от вас може да се е сблъсквал с него.Когато я запаля сутрин си работи без проблем минават около 15 минути когато загрее веднага светва чека в средата на таблото и колата влиза в авариен режим и не вдига повече от 2000 оборота и забива муцуната :banghead: ,на диагностика вади - Fault valvtronic 2 , когато рестартираш колата палиш и тръгваш ако искаш с 200 до по късното забиване,като подчертавам че малкия чек си свети по цял ден :conf: някой от вас сблъсквал ли се е с този проблем ?
Благодаря :)

Грешката си е изписана...кое не е ясно...? :idea:

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook