таблото ми умря днес

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

таблото ми умря днес

Мнение от bmwfena » 05 Май 2015, 17:46

помагайте че няма никакво инфо по него --диагностиката нищо не направи--откачам клемата на акумулатора и я закачам и таблото тръгва--гася колата и след 15 мин паля--колата си работи върви си но всичко е тъмно--работи само километража и оборотомера--колата е е 65 735 --2002 набор
ето и една снимка в движение
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: Там някъде...
Пол: Мъж
Кара: миньол

Re: таблото ми умря днес

Мнение от speedtool » 05 Май 2015, 18:02

Премери какво напрежение дава алтернатора,ако е по-високо ги гаси за да не горят,а като е още по-високо колата влиза в авариен режим и светват всякаквите системи,защото гаси компютрите :mhihi: Както обичам да казвам един многото дефекти на Е65 (много ми липсват 38ците).Драсни да споделиш после това ли е и да те ориентирам натам,ако имаш нужда.


Поздрави
Изображение

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Re: таблото ми умря днес

Мнение от bmwfena » 05 Май 2015, 23:20

speedtool написа:Премери какво напрежение дава алтернатора,ако е по-високо ги гаси за да не горят,а като е още по-високо колата влиза в авариен режим и светват всякаквите системи,защото гаси компютрите :mhihi: Както обичам да казвам един многото дефекти на Е65 (много ми липсват 38ците).Драсни да споделиш после това ли е и да те ориентирам натам,ако имаш нужда.


Поздрави

мерси колега за отзивите--зареждането е в нормите --макс 13.9 волта--днес го мерих--тая вечер не я пипах--20 пъти я палих--таблото е мъртво --даже и подсветката не работи--а на другия телевизор--нема ги живите данни--разход изминати километри---знам че като откача клемата-ще светне всичко ама чакам некво чудо да стане да тръгне само--ама не-тъмнина
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: Там някъде...
Пол: Мъж
Кара: миньол

Re: таблото ми умря днес

Мнение от speedtool » 06 Май 2015, 10:31

Колега за друго към момента не се сещам-при мен от това се получи и сега ми стана още по-интересно какъв е случая при теб
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: таблото ми умря днес

Мнение от Пилев » 06 Май 2015, 10:37

Какво става като задържиш копчето за левия дисплей, това на мигачите(под чека-а)? Попринцип от там се включват и изключват диспеите на клъстера.

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Re: таблото ми умря днес

Мнение от bmwfena » 15 Май 2015, 13:45

изтрих по долните мнения--таблото е било с бъгнат софтуер--препрограмираха го и светна-лек ден на всички
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: Там някъде...
Пол: Мъж
Кара: миньол

Re: таблото ми умря днес

Мнение от speedtool » 15 Май 2015, 14:44

Къде го препрограмира и колко ти излезе услугата е интересно,а и как го установихте(нали каза,че не излиза на диагностика)?
Изображение

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Re: таблото ми умря днес

Мнение от bmwfena » 22 Юни 2015, 10:51

забравил съм я таа тема--значи таблото поработи още 2-3 дни и умря тотално--този път нищо не можа да го събуди-взех си друго и сега всичко е ок-само трябва да го запозная с колата защото не влиза в скритото меню и дава отражение на алармата--почва да се активирва сама
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: таблото ми умря днес

Мнение от oci » 22 Юни 2015, 19:32

bmwfena написа:забравил съм я таа тема--значи таблото поработи още 2-3 дни и умря тотално--този път нищо не можа да го събуди-взех си друго и сега всичко е ок-само трябва да го запозная с колата защото не влиза в скритото меню и дава отражение на алармата--почва да се активирва сама

За да го кодираш първо се сменя vin-a и километрите само на програматор след това кодираш и си готов

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Re: таблото ми умря днес

Мнение от bmwfena » 25 Юни 2015, 14:44

oci написа:
bmwfena написа:забравил съм я таа тема--значи таблото поработи още 2-3 дни и умря тотално--този път нищо не можа да го събуди-взех си друго и сега всичко е ок-само трябва да го запозная с колата защото не влиза в скритото меню и дава отражение на алармата--почва да се активирва сама

За да го кодираш първо се сменя vin-a и километрите само на програматор след това кодираш и си готов

:yes: :yes: :yes:
Изображение

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook