Проблем при затваряне на шофьорска врата

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 10.05.2014

Проблем при затваряне на шофьорска врата

Мнение от mmnniinn » 28 Апр 2015, 11:44

Здравейте,
При опит за затваряне на шофьорската врата бравата не винаги я затваря. Това се получава само когато вратата е отворена от вън и се оправя когато отново раздвижа външната дръжка. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, моля за коментар. Благодаря!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: Там някъде...
Пол: Мъж
Кара: миньол

Re: Проблем при затваряне на шофьорска врата

Мнение от speedtool » 30 Апр 2015, 21:04

Ако имаш луфт в някоя от дръжките(външна или вътрешна),а аз съм почти убеден,че има направо сваляй кората и сменяй жилото по най-бързия начин,защото аз зимата бях така един/два дена и на третия като затворих вратата не се отваряше от никъде и по никакъв начин.Изчетох "света" на руските и американски форуми,защото поне тук не намерих решение-навсякъде пишеше или рязане от вън или от вътре на панела :kuku: та си се качвах от дясната страна една седмица.Все пак си имам уникален механик,който се справи със задачата без да пори колата за много кратко време-във всички сервизи,които минах преди това или не искаха да я правят или тъпотията с рязането.Дано не стигнеш до там,но ако се наложи и си от София драсни ще ти дам координати на ЛС.Края на жилата,където влизат в дръжките е пластмасов и при всяко дърпане се огъва и така се износва лесно и бързо-това им е слабо място, а цената им е 68-75 лева
Изображение

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook