BMW 745i - въпрос за огледалата и ангелските очи!

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 19.05.2013

BMW 745i - въпрос за огледалата и ангелските очи!

Мнение от m_p0wer » 06 Дек 2014, 16:28

Добър ден колеги! Нов съм във форумчето и имам въпросното BMW 745i.
Днес като ходих до мола спрях на паркинга и чаках отвън едно приятелче, а докато чакам някакъв пич обаче със 735i спря до моята кола и като я заключи, огледалата се прибраха автоматично :shock: Щях да го питам как става този филм, но ми звъннаха по телефона :confused: . Как става този номер, някой може ли да ми каже? Търсих го из настройките, но без успех.. Имам въпросната екстра, но се прибират с бутона, а така по гъзарийско някак си - заключваш колата с ключа и ти се прибират огледалата и като я отключиш пак се оправят :mrgreen: Mercedes S350 W221 я има тази екстра в настройките я намерих, когато я купихме, но не знаех, че и на моята става. Някакъв код ли е, какво е? И мога ли сам да я активирам тази екстра?
А също искам да попитам възможно ли е когато отключвам колата, автоматично да ми светват само ангелските очи и като я заключвам да угаснат, както при BMW 3-er E92? :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: BMW 745i - въпрос за огледалата и ангелските очи!

Мнение от Пилев » 06 Дек 2014, 22:46

Прибирането на огледалата се кодира. Няма го по менютата на i-Drive-a
Става през NCA expert:

в TMFT
Код: Избери целия код
BEIKLAPPEN_B_KOMFORTSCHL
aktiv


ако не стане и в
TMBT
Код: Избери целия код
BEIKLAPPEN_B_KOMFORTSCHL
aktiv

За святкането на ангелските очи с отключването, може да се кодира ако имаш lm2 (лайт модул 2- слага се след 2005)

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 19.05.2013

Re: BMW 745i - въпрос за огледалата и ангелските очи!

Мнение от m_p0wer » 06 Дек 2014, 23:51

Аха - ясно! Трябва ми кабел само, за да го свържа с BMW-то и с лаптопа и ще трябва да гледам видеа в YouTube как става този филм! :)
Иначе за лайт модула, мисля че нямам, защото колата е от 2003-та, началото на 2004-та, т.е Ноември-Декември някъде беше! :) Фейслифта го има значи..

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 19.05.2013

Re: BMW 745i - въпрос за огледалата и ангелските очи!

Мнение от m_p0wer » 06 Дек 2014, 23:54

И се извинявам за дабъл поста, но по този начин ли става кодирането? https://www.youtube.com/watch?v=nZqfl_dz0xM Да не взема да бърникам нещо, че после по сервизи, ако стане нещо на количката.. :)

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook