Препоръчайте ми сервиз за скоростната кутия и ръчнаС в София

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 16.12.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW 730D 2004
Мечтае да кара: BMW 760LI 2017 :D

Препоръчайте ми сервиз за скоростната кутия и ръчнаС в София

Мнение от mncazzaro » 23 Май 2014, 11:02

Здравейте,отново.
Тъй,като ще идвам до София да си оправя фаровете искам да Ви попитам за сервиз в който ще могат да ми помогнат.Защото вчера взех колата от сервиз и там ми казаха,че липсата на мощност е от клапан в скоростната кутия,но не искат да се заемат,защото не са много на ясно.

Следващото питане е относно ръчната спирачка,едното жило е скъсано,а другото е отрязано.Казаха ми,че освен жилата,може и блока да е за смяна...Но когато в БМВ Варна ми казаха 4500 за блокче с размери 20/15 се стъписах.От тук и идва нуждата ми от хора който имат софтуер на БМВ,защото през него можело да се разбере точно само жила или и машинка ,трябва да търся.
П.С. Има ли вариант блока на ръчната да се рециклира по някакъв начин и отново ако може да ме насочите към някой.

Едит : За колегите с проблемни модули на ръчната спирачка.Ако електрониката на модула работи има решение,което ще ви спести ходене по мъките.
http://www.youtube.com/watch?v=ZK3VG6FjOqQ .Запчатите колела се предлагат комплект малко+голямо+муфа в чуждите сайтове за електронна търговия просто пишете Parking Brake Actuator e65 .След кратък разговор с американските колеги,посъветваха да НЕ си купувате метални.Защото по-добре да сменяте пластмаси за 120$ отколкото цял модул.


Аватар
Мнения: 627
Регистриран на: 4.03.2005
Местоположение: София-Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E90 330xd
Детайли за колата: Черен фолиран седан.

Re: Препоръчайте ми сервиз за скоростната кутия и ръчнаС в С

Мнение от body » 30 Май 2014, 11:58

Аз мога да ти дам съвет да отидеш в БМВ сервиз на БМВ Найси Кар Пловдив.Там ще ти кажат какъв е проблема и те съветвам да си купуваш електроника втора употреба.Иска търсене,ама се намира всичко.За автоматика за Дупница за справка за Х5 са ми взимали 800,za X3 дето беше за пълен ремонт с малото 1500.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: софия
Кара: вече Е38 730д 01

Re: Препоръчайте ми сервиз за скоростната кутия и ръчнаС в С

Мнение от BAWARISCHE » 23 Юли 2014, 22:28

Колега, да препоръчам може би не още, но за момента доволен. Карам Е38 730д 2001 и от доста време при движение с 80км/ч придръпваше. В един момент изобщо спря да превключа, а само се форсираше. Насочиха ме към Даймънд трансмишън. Била пловдивска фирма с филиал в София. В кв. Левски им е сервиза. 2000 лв ми взеха за рециклирана кутия с 1г. гаранция. За момента съм доволен, с кутията навъртях 20 000км и към момента е добре.
Изображение

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook