Въпрос за луфт във волана

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 725
Регистриран на: 24.10.2008
Местоположение: Around The World...
Пол: Мъж
Кара: е30,е46,е60
Мечтае да кара: е30-ката си с турбо
Детайли за колата: лимузинкa

Въпрос за луфт във волана

Мнение от angelBMW » 24 Мар 2019, 8:56

Привет на всички колеги !
От дълго време се бях изгубил но се завърнах, преди около месец попаднах на е38-ца а винаги ми е била любима просто не бях попадал на нещо да ми хареса толкова.
Като за начало живея в Испания, минах 700км с рейс да стигна до колата тук като не обичам приятелски съвети и сам се оправям с майсторлъка по принцип.
Тук идва тънката част от началото на януари цялото ми тяло бе нападнато от няколко болести в едно няма да казвам подробности освен това че нямам никакви сили дори в момента св намирам в болница, извинявам се за обясненията просто ги казвам да няма странични изказвания.
Колата е 730д на почти 400 000км свалих я на самоход без сила,бурното не съскаше но бяха всички вакуми заминали та ги смених и турбото беше с минимален луфт а и напълно обслужван в бмв- колицата е била такси и някои дето я е харесвал за да я обслужва редовно.
Проблема ми е следния във волана имам някакъв луфт при завиване надясно си играя като фред флинтстоун със волана - тук идва момента ана нали си майстор -да ама без приятели познати и в болница без сили а съм на 27годинки :dummy:
Притеснението ми е гледам че имат некъв ел.модул под волана тои играе ли роля в това или са само външни и вътрешни щанги на управлението ти като ще поръчвам части от бг да поръчвам всичко на време че тука все едно продават втора употреба с цена за нова и не знаеш кво идва !

Благодаря на всички предварително

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: Е38, Е53
Мечтае да кара: ново

Re: Въпрос за луфт във волана

Мнение от mi6obmw » 19 Дек 2022, 0:44

Ангеле, оправи ли луфта? 3 години никой да не пише- странно.

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook