Носачи рециклиране

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 228
Регистриран на: 13.11.2011
Пол: Мъж
Кара: Лимузини
Мечтае да кара: самолет

Носачи рециклиране

Мнение от az777 » 14 Юли 2017, 12:52

Колеги четох че в казанлък има някой дето рециклира носачи за 15 лв на брой.Тъй като съм от Бургас и само един рециклира носачи (поне за него съм чувал) ама иска 65 на носач а тея в Казанлък 15- 20 лв с година гаранция.Дайте мнение ако сте рециклирали някъде или в Казанлък

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 9.07.2004
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E39 528I
Мечтае да кара: ///Мъ 5

Re: Носачи рециклиране

Мнение от KUMHO » 14 Юли 2017, 14:36

Аз съм рециклирал в Казанлък на Е34 . Карах с тях около 2г и така си я продадох . Имай в предвид , че ги правят доста стегнати шарнирите ( на ръка не можеш да ги мръднеш ) и се отразява и на хидравликата , волана е усеща една идея по тежък . Аз лично бях доволен . Преди да продам колата правих нещо по окачването и бях свалил единия носач . Беше си пак така супер стегнат както когато го сложих . Две години по БГ пътищата не беше мръднал .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 3.12.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: atlantis blue

Re: Носачи рециклиране

Мнение от Challenger » 14 Юли 2017, 20:28

Скоро и аз бях пред тази дилема и се консултирах с един колега от форума, който също ги е правил в Казанлък. И той ми каза същото - правят ги много стегнати и страдала хидравликата. Това за 46ца

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 228
Регистриран на: 13.11.2011
Пол: Мъж
Кара: Лимузини
Мечтае да кара: самолет

Re: Носачи рециклиране

Мнение от az777 » 14 Юли 2017, 21:08

Challenger написа:Скоро и аз бях пред тази дилема и се консултирах с един колега от форума, който също ги е правил в Казанлък. И той ми каза същото - правят ги много стегнати и страдала хидравликата. Това за 46ца

И крайна сметка прати ли ги или купи нови

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook