725 tds тресе студен възможни решения.

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 28.11.2012
Пол: Мъж

725 tds тресе студен възможни решения.

Мнение от Ivailo Mirchev » 26 Фев 2017, 22:13

Здравейте колеги и това е поредната тема за тресящ се тдс ,надявам се да е полезна за всички и да не заема място в форума само.Така почвам по същество по колата са сменени комплект съединител с маховик luk сменени вериги почистена плочка на гнп да отбележя плочката не е като на е34 с графитните писти.Горивата и аванса са наместени и центровката.Клапана на авансатора работи и е почистен.Като цяло проблема е наличен само когато колата е студена като се покара и загрее хубаво изчезва.Ще кача клип тези дни.Умна дюза не съм сменял но дюзите не пикаят.Направих един опит когато разхлабя леко някоя дюза усезаемо повече тресе но я разхлабвам едвам даже не тече нафта едвам сълзи.Това ме навежда на диагноза износен елемент на гнп изтърва налягането вътре в помпата и се връща в резеорвара.Не е и слаб цилиндър проверени са.Мисля да сменя гнп ако някой колега има читава да пише на л.с. евентуално ще пиша за резултата.И малко по подробно пак за тресенето след 1000обр. изчезва .Мерси предварително дано да се реши тоя проблем и тая тема да от полза за всички.

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook