725 TDS не пали

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 6.02.2017

725 TDS не пали

Мнение от AlpinA7 » 06 Фев 2017, 18:56

Добър вечер колеги. Имам следния проблем имам БМВ 725 ТДС но не иска изобщо да върти стартера (не е от него проверен е и като се даде накъсо върти). Казаха ми че било от ключа защото не бил оригинален а някакъв сменян но аз не съм много сигурен в това защото като дам на контакт таблото се "побърква" започва всичко да мига, свети, пищи, уредите за температурата на водата и нивото на резервоара ту тръгват ту спират, лампите на вратите и те тръгват и спират и мисля че има някакъв проблем с токовете :dunno: :dunno: :dunno: ако някой може да помогне ще съм много благодарен :bchug: :bchug: :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 6.02.2017

Re: 725 TDS не пали

Мнение от AlpinA7 » 07 Фев 2017, 15:54

Колеги днес ходих на ключар за да ми направят нов ключ с чип настроен за моя имобилайзер и уж всичко трябваше да е точно но колата продължава да не пали (изобщо не върти стартера) цял ден съм и проверявал бушони и релета но са си наред.До тука съм проверил стартер, имобилайзер, бушони и релета но не е от тях! Какво друго може да е?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 527
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Навсякаде и никаде...
Пол: Мъж
Кара: Е38 V8 bi TURBO & Е34 М52
Мечтае да кара: http://www.youtube.com/watch?v=8VOULfir ... re=related

Re: 725 TDS не пали

Мнение от Дифашир » 08 Фев 2017, 12:51

Човече както описвашваш тази ,, дискотека" едва ли ще ти проблема в ключа или само в ключа.

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 28.11.2012
Пол: Мъж

Re: 725 TDS не пали

Мнение от Ivailo Mirchev » 26 Фев 2017, 21:36

Колега провери ,EWS за грешки и прозвани масите провери за отечки с мултицета може нещо да укасява и да шашка всичко.И виж ако можеш дали ews се захранва постоянно.

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook