рециклиране на носачи

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 228
Регистриран на: 13.11.2011
Пол: Мъж
Кара: Лимузини
Мечтае да кара: самолет

рециклиране на носачи

Мнение от az777 » 02 Авг 2016, 18:06

Колеги къде мога да рециклиран долен преден ляв и десен носач на е38цата в Бургас.Дайте някво инфо

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 583
Регистриран на: 17.08.2002
Местоположение: BULGARIA
Пол: Мъж
Кара: e30 320i

Re: рециклиране на носачи

Мнение от KEVIN-30 » 02 Авг 2016, 21:43

az777 написа:Колеги къде мога да рециклиран долен преден ляв и десен носач на е38цата в Бургас.Дайте някво инфо

В НОВИ ПАЗАР или КАСПИЧАН имало такъв майстор за рециклиране и доста добри отзиви съм чул за него, но нямам инфо за негов GSM номер.Някой колега от ШУМЕН и региона да си кажат мнението
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: рециклиране на носачи

Мнение от RORO » 05 Авг 2016, 8:29

KEVIN-30 написа:
az777 написа:Колеги къде мога да рециклиран долен преден ляв и десен носач на е38цата в Бургас.Дайте някво инфо

В НОВИ ПАЗАР или КАСПИЧАН имало такъв майстор за рециклиране и доста добри отзиви съм чул за него, но нямам инфо за негов GSM номер.Някой колега от ШУМЕН и региона да си кажат мнението



Адаш , Казаков си прави носачите на дрифтачката в една Старо загорска фирма и казва бил доволен ! Направихме там на зелената Е 38-ца дето е във Бг . И на тази дето тук я карам за сега е добре , 11.00 лв. на болт .Рециклираха ми дори и заден носач (големия кривия) и дори и кормилните накрайници :shock: .Сменят и маншоните ! Само , че колегата пита за Бургас .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 228
Регистриран на: 13.11.2011
Пол: Мъж
Кара: Лимузини
Мечтае да кара: самолет

Re: рециклиране на носачи

Мнение от az777 » 07 Авг 2016, 17:10

RORO написа:
KEVIN-30 написа:
az777 написа:Колеги къде мога да рециклиран долен преден ляв и десен носач на е38цата в Бургас.Дайте някво инфо

В НОВИ ПАЗАР или КАСПИЧАН имало такъв майстор за рециклиране и доста добри отзиви съм чул за него, но нямам инфо за негов GSM номер.Някой колега от ШУМЕН и региона да си кажат мнението



Адаш , Казаков си прави носачите на дрифтачката в една Старо загорска фирма и казва бил доволен ! Направихме там на зелената Е 38-ца дето е във Бг . И на тази дето тук я карам за сега е добре , 11.00 лв. на болт .Рециклираха ми дори и заден носач (големия кривия) и дори и кормилните накрайници :shock: .Сменят и маншоните ! Само , че колегата пита за Бургас .

да момчета за Бургас става въпрос.Иначе ти за 11 лв на носач ли ти е рециклирането на тоя капсулованият болт

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: рециклиране на носачи

Мнение от RORO » 07 Авг 2016, 17:21

"Капсулованият " болт се разкапсулова на преса , шприцва му се нова пластмаса ,ябълката се полира (ако има нужда ) и пак се капсулова с натиск на преса .Колко да струва ?И все си мисля ,че ще изкара повече от лемфьордер , феби или мук купени в Бг .Или от без именни поръчани по ИБей ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 3.05.2012
Кара: 730 печка

Re: рециклиране на носачи

Мнение от KostovG » 08 Авг 2016, 22:59

Споделете коя е тази фирма от Стара Загора да се възползвам и аз :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: рециклиране на носачи

Мнение от RORO » 11 Авг 2016, 8:57

Ето телефон на фирмата :08879 95462 не правя реклама просто споделям , че съм доволен !

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 27.10.2012
Местоположение: Стара Загора
Кара: E32 740 V8 manual
Мечтае да кара: E38 Alpina B12 6.0

Re: рециклиране на носачи

Мнение от Dj Ivo » 11 Авг 2016, 9:28

На мой близък приятел на Аудито (А4) му падна гумата от рециклиран носач (в Стара Загора) и то в движение, късмет че нямаше пострадали въртейки се между мантинелите!
Бях направил четири автомобила с рециклирани носачи и кормилни накрайници ( Е38 750, Е38 740, Е32 730, и Волво 850) , на 32-ката просто ги изхвърлих а на другите автомобили ги сменяхме на чифтове, Волвото се разкърца като 124-ка! Не че им имаше нещо на рециклираните, ама пускаш волана и той си остава на положението в което си го завъртял и в завоите трябва ти да го връщаш, хидравличните помпи и секторни кутий се товарят, но докато го разбера и на 32-ката смених и секторна кутия и хидравлична помпа. Сложих си Лемфьордери на 32-ката и разбрах какво е да караш 7-ма серия (същото е и с другите автомобили), досега имах чувството че карам Опел Кадет без хидравлика! Като цяло рециклаж вече ТЦЪ, както и с полиуретановите тампони :nono: та вие си преценяте.

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: рециклиране на носачи

Мнение от Митко Стоянов » 11 Авг 2016, 11:10

С този си пост стана черен за половината БМВ гилдия ;)
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: рециклиране на носачи

Мнение от павката » 11 Авг 2016, 11:19

Dj Ivo написа:....

къде ги прави тези носачи?
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 15.04.2012

Re: рециклиране на носачи

Мнение от aristocrat » 11 Авг 2016, 13:07

Аз сменях централна кормилна щанга онзи ден и сложих нова, не съм я рециклирал. В момента воланът пак се държи по същия начин. Предполагам, че е нормално за първите няколкостотин километра да не се връща и да е по-твърд, а съм със сервотроник.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: рециклиране на носачи

Мнение от RORO » 11 Авг 2016, 14:24

Митко Стоянов написа:С този си пост стана черен за половината БМВ гилдия ;)

Не напротив , добре е дасе знае аз пък си мислех че ще по добре така .Недай си боже да се случи нещо лошо ...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: рециклиране на носачи

Мнение от michev » 11 Авг 2016, 14:33

Слава богу, моите БМВ-та са със сменяеми шарнири :D , но понеже стана въпрос за рециклаж, да се изходя и аз по темата :mhihi: Преди почти 3 години съм рециклирал 2 шарнира на другата си кола /не БМВ/ и до ден днешен нямам проблем, а автомобила се кара ежедневно. Не съм засичал пробег, но като знам колко въртя на година са на 25-30 000 км. Та ако всичко е направено коректно, от човек, знаещ си работата и използващ качествени материали, определено се получават нещата.
only rear wheel drive

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: рециклиране на носачи

Мнение от vvasilev1 » 11 Авг 2016, 15:33

Dj Ivo написа:На мой близък приятел на Аудито (А4) му падна гумата от рециклиран носач (в Стара Загора) и то в движение, късмет че нямаше пострадали въртейки се между мантинелите!
Бях направил четири автомобила с рециклирани носачи и кормилни накрайници ( Е38 750, Е38 740, Е32 730, и Волво 850) , на 32-ката просто ги изхвърлих а на другите автомобили ги сменяхме на чифтове, Волвото се разкърца като 124-ка! Не че им имаше нещо на рециклираните, ама пускаш волана и той си остава на положението в което си го завъртял и в завоите трябва ти да го връщаш, хидравличните помпи и секторни кутий се товарят, но докато го разбера и на 32-ката смених и секторна кутия и хидравлична помпа. Сложих си Лемфьордери на 32-ката и разбрах какво е да караш 7-ма серия (същото е и с другите автомобили), досега имах чувството че карам Опел Кадет без хидравлика! Като цяло рециклаж вече ТЦЪ, както и с полиуретановите тампони :nono: та вие си преценяте.

Ей туй всичко за скърцането, дървения волан, рейката почна да тече от зор го писах ама хората дето търсят евтино не ги бърка. Сложих лемфьордер и имах чувството, че сега е излязла от магазина.

Sent from my HTC One using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1420
Регистриран на: 18.02.2007
Местоположение: Вече в собствена колибка!
Пол: Мъж
Кара: Е38, понякога Е61, Е34 и Е65
Мечтае да кара: КА-50

Re: рециклиране на носачи

Мнение от predel » 11 Авг 2016, 15:56

Нали се сещате, че всеки с чук и клещи не може да е майстор. Лакомията за пари и безхаберието са типично Българска стока /насадена от "хубавата" кХамериканска пропагандна машина/ и едни лесни пари /като причукаш берта на носача с чука/ - 30 лв. и после "Изпаднаха...".
Само за спорта: Преди 2 години си купих преден десен носач /крив/ на "Лемфьордер". След 2000 км. се разстропа по време на път. С прибирането влязох в сервиз и на подемник.... изпадна /от ябълката/ при вдигането на колата!!! Е от тогава рециклирам.... само, че при човек, който 25 години е произвеждал такива неща и има всичко необходимо за дейността. Даже и сертификати.... ;)
Ако няма повреда в компютъра - бийте провайдера :)

Следваща

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook