Мултимедия , Навигация....

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Мултимедия , Навигация....

Мнение от RORO » 12 Юни 2016, 14:47

Чудя се ако си поръчам това:
http://www.ebay.de/itm/Fur-BMW-5ER-E53- ... SwR5dXQpu6


Дали и как ще и работи мултиинформационният дисплей като неговата букса никъде не се включва , а и в менюто на този андроид поне от снимките не виждам опция "борд компютър" например ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от PeReZ » 17 Юли 2016, 23:04

RORO написа:... Дали и как ще и работи мултиинформационният дисплей като неговата букса никъде не се включва , а и в менюто на този андроид поне от снимките не виждам опция "борд компютър" например ?


Тази навигация не е с Андроид, а с winCE, което си е чиста работа, поне от моя личен опит с тези навигации.
Няма борд компютър, не е плъг енд плей при Е38, понеже при Е38 опира отзад в тръби или моторчета за климатроника.

И защо да я поръчваш от чужбина без гаранция и да я чакаш при положение, че дори ще ти излезе по-скъпо, отколкото да си я купиш от България - olx, tasotrade.com и т.н.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от RORO » 24 Юли 2016, 14:54

Много благодаря все пак имало някой който е в час :) . Мисля да я поръчам от иБей или Амазон понеже самият аз съм в Германия тук работя , но мога и от Бг да я взема синовете ми са там и не мие проблем.Проблема ми е с тая тръба за климатика и монтираното над нея моторче за управление на централният въздуховод .Тая джаджа е дълга 15 см. а аз разполагам със 13 см до въпросната тръба .Ако имаш опит при монтажа във е38 да споделиш ако не ти се пише ми дай телефона си на лс. и аз ще ти звънна да ме светнеш какво трябва да се реже , да се лепи.... и т.н.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 527
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Навсякаде и никаде...
Пол: Мъж
Кара: Е38 V8 bi TURBO & Е34 М52
Мечтае да кара: http://www.youtube.com/watch?v=8VOULfir ... re=related

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от Дифашир » 28 Авг 2016, 10:23

Адаш скоро сменяхме на един приятел 4:3 към 16:9 /стокови/ и някой беше казал че слагал такъв борд китайски ..... тъч с андроид навигацията на Гармин вътре за около 800лв. на е39 го монтирал и заспало букси и така нататък ....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от PeReZ » 28 Авг 2016, 10:29

При Е39 е ясно, всичко пасва и заспива.
При Е38, обаче, опира.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от RORO » 28 Авг 2016, 10:36

PeReZ написа:При Е39 е ясно, всичко пасва и заспива.
При Е38, обаче, опира.

Да така е ....посъветваха ме да разглобя мултимедиата така , че платката да " висне" и двд- то да отпадне .Тогава ме притеснява , колко време ще издържи лентовият кабел и какви ще са пораженията като се скъса.....

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1658
Регистриран на: 4.11.2009
Местоположение: Край морето
Пол: Мъж
Кара: седнал
Детайли за колата: Правиланта 39-ка

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от gentata » 06 Сеп 2016, 15:05

Ето един вариант който би вършил работа но незнам кой би си го сложил в 38-цата. Губи се визията и борд-компютъра, но пък има управление от волана и определено няма да го има проблема с монтажа заради тръбите. А и цената е повече от добра за това което се получава въпреки минусите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от RORO » 06 Сеп 2016, 21:21

Много е грозничко милото.... а и няма навигация (май)оглеждал съм го ! И ми е интересно как може да се фиксира така ,че като друсне колата или тръгнеш по рязко да не му се строши дисплея в скоростният лост .....Тия с двете врътки са готини и имат хубави възможности , НО.....

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 1.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: осмак мъртвец

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от alex4o » 15 Авг 2017, 7:10

Здравейте, колеги. В моята Е38-ца сложих такава навигация Erisin. Купих я от България за 600лв. като ми подариха в комплекта и камера за задно виждане. За е39-ките незнам, но в е38 се налага преправяне. Свалят се моторчета на клапи на климатроника и с пистолет за горещ въздух се нагрява и деформира въздуховода който духа в пасажерските крака. Ако някой се реши като мен да сложи такава, да бъде готов да си "побългарява" колата. Има си букса с преходник и тук вече си е "плъг енд плей".Навигацията работи добре, има възможност за свързване към телефон чрез блутут, може да се използва и интернет ако се сподели безжична връзка от някакво устройство. Има и 2 USB входа и кабел(удължител) който си го изведох до жабката и оттам си слагам флашки. За телевизията ми изписва че трябва някаква антена да се върже, но не ми се занимава с това. Мнението ми за тази мултимедия е че става и върши работа, но не си е като оригиналната.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Мултимедия , Навигация....

Мнение от DLVasilev » 21 Авг 2017, 21:43

Tо оригиналното е било най-доброто преди 20 години. последната версия на софтуера на мк4 излиза 200х някоя си година. Още малко и тия навигации въпреки, че са оригинални ще са толкова безмислени колкото и мигачите на тия коли. Да не говорим, че както в моя случай аз съм с мк2 и оригиналните компоненти за мк4 са ми 1000+ лв щото някой си вярва, че са чисто-нови и мега добри. Направо бих си боднал един китаец с малко доработка откъм монтаж и озвучаване и кеф ти карти кеф ти филми кеф ти мп3-ки кеф ти място в багажника на мястото на ония ненужници цд, модули, антени и т.н.
Изображение
ATR-42/72

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook