Визия преди или след фейслифта.

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от RORO » 21 Фев 2016, 20:32

Аз съм за фейса имам и двете ама фейса по ме кефи !




20160213_135503.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 28.01.2006
Местоположение: София

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от Exy » 01 Мар 2016, 11:36

преди фейса е по-груба и стилна, след това малко лигня става...
We love you Ronnie!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от Витанов » 13 Мар 2016, 3:17

Exy написа:преди фейса е по-груба и стилна, след това малко лигня става...


На подобно мнение съм и аз! Имах преди фейса е38 и доста съм заглеждал фейсовите и така не успях да го харесат тоя фейслифт. :) Но все пак си е въпрос на вкус и ако му харесва на човека да си я направи. ;)
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

М3 Пристрастен
Аватар
Мнения: 1272
Регистриран на: 11.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E38 735i

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от Веселин|Василев » 13 Мар 2016, 11:32

Принципно преди и след ме кефят, единственото което малко ме дразни е че нямат добавка отпред на бронята, алпина или шницер. При наличие на една от двете и двата фейса са брутални, въпрос на вкус дали харесваш по квадратната предница или по заоблената, аз предпочитам новия фейс.
Живота е прекалено кратък за лоша музика, грозни жени, бавни коли и проблемни връзки!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от DLVasilev » 16 Мар 2016, 13:22

Мен ми писна да ми продават 20 годишни боклуци на цената на нови и взех под обсада малко алуминии и титан в едно, херметически фрезенкови нитове с цикъл 10 000 полета полиуретанова смола на 3М и малко мрежичка и съм почти готов с единия калник. Остава да го доизшлайфам и донамажа със смоличката и директно боята отгоре.
Това на снимката е първа фаза грубо сделано примерно горе-долу. Лайсната под фара е по същия начин, днес ги монтирах на колата, но съм пропуснал да оформя фугата между калника и лайсната като хората, че не е перфектно и ни мъ кефи :mhihi:
Фаровете са 2 в едно-преди фейса с фабричния ксенон им се монтират фейсови стъкла, като на блендите на късите се прави отвор с борщангата за плочките и се слага никелиран ринг от ключ за осветление и разлика с оригинала няма и като светене и като визия, а оня дето ми иска 700 лв за матирали от седене фарове на 20 години мога да му предам само да си ги навре някъде и да ги запали, та да си види главата и 2-те леви ръце вътре, ако изобщо види нещо щото с тия мъгляви бленди успех :mhihi:
Успях да ги нагодя навсякъде 5 мм фуга както дават по книга, само предния капак трябва да го порегулирам малко, че е навътре от фаровете и в горния край стърчи над калниците.
А така помежду другото на някой ако му се намира калник ляв преди фейса може да ми се обади да си го направя фейсов :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
ATR-42/72

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от LiTtLeRoCk » 16 Мар 2016, 14:21

Предпочитам да си купя всичко, но не и да правя такива изпълнения! Фейса ще е, купил съм си всичко. Два фейсови калника за 100лв, два фейсови фара к-т с мигачите за 250лв.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от DLVasilev » 16 Мар 2016, 17:47

LiTtLeRoCk написа:Предпочитам да си купя всичко, но не и да правя такива изпълнения! Фейса ще е, купил съм си всичко. Два фейсови калника за 100лв, два фейсови фара к-т с мигачите за 250лв.

E ти си късметлия, аз ако можех да си намеря два фейс калника за 100 лв и аз нямаше да правя това дето правя :banghead:
Мене ми искат по 100 лв за брой калник преди фейса, 150-250 за фейсов, по 50-60 лв за лайсна под фар, по 350 за фар, 250 лв за стопове, те 180 са същите нови. Е аз с тия нашите форумни тикви дето си мислят че тая 20 годишна кочина е баровецмобил не лайсни и калници ми цели купета ще започна да кова скоро. Ако ми излизаше колкото на тебе въобще нямаше да се занимавам. Те тия коли вече започват от 400 евро ние тука още ги мислиме за нови от магазина :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от LiTtLeRoCk » 16 Мар 2016, 21:07

То си иска постоянно търсене, звънене и.т.н Всичко се намира и то на добри цени, просто иска чакане и търсене.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от DLVasilev » 17 Мар 2016, 10:38

LiTtLeRoCk написа:То си иска постоянно търсене, звънене и.т.н Всичко се намира и то на добри цени, просто иска чакане и търсене.

Прав си. След 3 години ровене си намерих много качествена реплика BBS RS 18'' ама вече твърде много време ми седи в гаража и чака екстериорни части, пък аз искам да си я карам, че ми писна от тоя тдс :mhihi:
Въпреки това заниманието, което съм подхванал за момента е доста успешно и доста качествено като изработка. Смолата, която използвам не се пука и държи на боя и други покрития. Между ламарините които изграждат ръба на мигача има силикон за горивни панели, който пък държи на атмосферни влияния, масла, греси и др. а калника е целия отвътре омазан със силиконова грес неотмиваща се от вода и температуроустойчива при температури от -70 до+230 по целзий. Изобщо винаги, когато съм използвал авиационни материали по колите си резултата е бил вечен ;) Другото, което е, че имам много време, нерви и ръка да изпипам всичко, та да стане и красиво. Да не говорим, че тая идея я взаимствах от един немски форум, където немеца беше изпрал с телоподаващото 2 парчета на калниците и айде-фейса е готов :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: sf
Кара: e38 740i/6
Мечтае да кара: BMW е34
Детайли за колата: черна с шадоулайн!

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от byxal » 23 Мар 2016, 21:41

Митко Стоянов написа:А моята май някакви мангали са я поръчвали, фаровете са хром и стои меко казано ужасно :banghead: :banghead: :banghead:
Изображение


Чичо Митко, разглоби фаровете и смени пластмасите вътре с черни. От някои счупени фарове например. Или просто боядисай въпросните пластмаси. Две бири време!
П.п. тъкмо и ще излъскаш фаровете! :lalala:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от Митко Стоянов » 24 Мар 2016, 9:28

byxal написа:
Митко Стоянов написа:А моята май някакви мангали са я поръчвали, фаровете са хром и стои меко казано ужасно :banghead: :banghead: :banghead:
Изображение


Чичо Митко, разглоби фаровете и смени пластмасите вътре с черни. От някои счупени фарове например. Или просто боядисай въпросните пластмаси. Две бири време!
П.п. тъкмо и ще излъскаш фаровете! :lalala:
Само да се позатопли времето и ги мятам :yes:
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от boris » 24 Мар 2016, 11:05

LiTtLeRoCk написа:Предпочитам да си купя всичко, но не и да правя такива изпълнения! Фейса ще е, купил съм си всичко. Два фейсови калника за 100лв, два фейсови фара к-т с мигачите за 250лв.

То това са и нормалните цени на изброените части....
Инак колегата е готов за Chop-Shop, да си партнира с оня индиеца... :mhihi:


Фейса си е фейс, каквото и да си говорим...доста по-стилна изглежда колата.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от LiTtLeRoCk » 28 Апр 2016, 19:09

Сякаш се получи.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от boris » 28 Апр 2016, 19:43

:yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 30.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B44TU
Мечтае да кара: Сбъднах си мечтата
Детайли за колата: DF85926

Re: Визия преди или след фейслифта.

Мнение от georgipass » 28 Апр 2016, 20:35

Добре е , остават фейсови прагове, и лайсните долу на вратите + тампони за вдигане и фейсов крик :D
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook