отключване проблем

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 27.01.2016
Пол: Мъж

отключване проблем

Мнение от РадоБел » 27 Яну 2016, 14:25

Колеги разказа ми се играта с Е38 съм ,1999г. ;740 уря ми акомулатора и напънах при -20гр. шоф.ключалка,която превъртя и сега няма отключване,багажника е електр. отдолу няма как да стигна,а и не знам къде е (+) кабела на алтернатора.Варианта ,според мен е да отворя предния капак и оттам с"Бичето" ток,после с ключа дистанционно,ключарите са си плюли в устите-100-110 лв.,аз по-добре прозорец да счупя ,ама послр пак е ходене по мъките...Дайте идеи...

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: отключване проблем

Мнение от Митко Стоянов » 27 Яну 2016, 16:47

РадоБел написа:Колеги разказа ми се играта с Е38 съм ,1999г. ;740 уря ми акомулатора и напънах при -20гр. шоф.ключалка,която превъртя и сега няма отключване,багажника е електр. отдолу няма как да стигна,а и не знам къде е (+) кабела на алтернатора.Варианта ,според мен е да отворя предния капак и оттам с"Бичето" ток,после с ключа дистанционно,ключарите са си плюли в устите-100-110 лв.,аз по-добре прозорец да счупя ,ама послр пак е ходене по мъките...Дайте идеи...
Багажника се отваря с ключа със сигурност, просто малко трудно се вдига, моята беше с паднал акумулатор и го отворих без грижи.
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 27.10.2005
Местоположение: София 1000
Кара: кротко
Детайли за колата: E34 520 1993
E38 750 1997
F01 740 LI 2009

Re: отключване проблем

Мнение от DivX » 27 Яну 2016, 17:42

РадоБел написа:Колеги разказа ми се играта с Е38 съм ,1999г. ;740 уря ми акомулатора и напънах при -20гр. шоф.ключалка,която превъртя и сега няма отключване,багажника е електр. отдолу няма как да стигна,а и не знам къде е (+) кабела на алтернатора.Варианта ,според мен е да отворя предния капак и оттам с"Бичето" ток,после с ключа дистанционно,ключарите са си плюли в устите-100-110 лв.,аз по-добре прозорец да счупя ,ама послр пак е ходене по мъките...Дайте идеи...

Моят багажник също не можеше да се отвори, където е акумулатора. Вратите абсурд. И тогава отвориха предния капак с едни странни "инструменти" приличащи на здрава тел, която завършваше с кука. След което подадоха ток на плюса и след това с дистанционното, но тези, които го направиха не са налични в момента. Предният капак се отваря лесно, стига да намериш човек, който знае какво прави. Другият вариант видях при един колега от форума, който си беше отворил багажника като консерва, но е много грозно и не ти го препоръчвам.

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook