Пак за музиката ....

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Пак за музиката ....

Мнение от RORO » 24 Яну 2016, 10:23

Някой ползвал ли е това :
http://www.ebay.de/itm/Autoradio-USB-SD ... 2023672767


И ако да , какви са отзивите ? На предната си 38-ца бях изкарал кабел завършващ с 3,5 мм жак от касетофона помогна ми един пич от форума .И мога да заявя ,че се чува супер било то от телефон , мп3 и други носители....Сега си взех друга 38-ца но живея в Германия и почти нямам време да рзглобявам касетофони , да запоявам кабели..... Вие как слушате музика ?Поздрави :wave: !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 1.01.2014
Пол: Мъж
Кара: Х5, Е46 330 XI
Мечтае да кара: X6

Re: Пак за музиката ....

Мнение от Sportakus » 24 Яну 2016, 12:10

Ползвал съм на громаудио свири перфектно, това което ти си показъл е същото така че невярвам да имаш проблеми с него :yes:

http://www.gromaudio-bg.com/index.php?o ... &Itemid=54

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 591
Регистриран на: 16.11.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 730 d
Мечтае да кара: X5

Re: Пак за музиката ....

Мнение от mpp82 » 28 Яну 2016, 7:29

Ще следя темата с интерес, че и аз съм с AUX, а това устройство ще е по- прегледно и цената никак не е лоша.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Пак за музиката ....

Мнение от RORO » 28 Яну 2016, 9:25

mpp82 написа:Ще следя темата с интерес, че и аз съм с AUX, а това устройство ще е по- прегледно и цената никак не е лоша.




Снощи около 19:00 ч. тукашно (Немско) време съм го поръчал щом пристигне и го монтирам веднага ще пиша в темата. :wave:

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 2.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е38 4.4
Мечтае да кара: Вече го кара

Re: Пак за музиката ....

Мнение от Mony 520 » 28 Яну 2016, 12:58

Колеги ето нещо което ми препоръчаха хора които се занимават само със свързване на музика.
Казаха ми че са пробвали с др. джаджи подобни на тази, но това имало най-добро качество.
Също така ми казаха че имало голямо значение дали колата е с DSP (както е моята) и че точно това си има кабели за него.
Да не прозвучи като реклама, но виждам че може да се вземе и на изплащане.
Та мисля да си направя един подарък.
Ето линк:
http://www.xcarlink.bg/XCarLink-Vsichko ... eis-za-BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Пак за музиката ....

Мнение от RORO » 31 Яну 2016, 13:00

Много съм разочарован устройството не сработи на моята кола !!! Но аз дори нямам и СД ченджер може би заради това .....Сега минавам на варианта с кабелчето .....А това най вероятно ше го пусна за продаване след тест дали ще сработи с друга кола .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 13.04.2014
Местоположение: Варна / Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 530dA M-Tech ///M-Pack

Re: Пак за музиката ....

Мнение от ivailo0 » 14 Май 2016, 13:18

За навицията ако записваш диска както трябва и всичко е ок. значи ти е заминал лазера. Нов лазер барабар с механиката към 180лв. от дилър. Вариант е да смениш и само лазера, но рискуваш.
Относно музиката, най-вероятно си с BM54 и модула ти е за ремонт, пак често срещан проблем. Кабел да е проблема е много малък шанса.

ПС: Снимките не съм ги поглеждал.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 18.01.2013
Пол: Мъж

Re: Пак за музиката ....

Мнение от ivan_shikerov » 18 Юни 2016, 7:51

Колеги аз си купих скоро yoture дигитален чейнджър.Свири перфектно, качеството е супер, но проблемът ми е , че ми пада акумулатора.Като го изключа няма проблем. Много ми е интерестно какво толкова прави това устройство за да бутне 100 А акумулатор на 3 месеца за една вечер

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 29.06.2016
Пол: Мъж

Re: Пак за музиката ....

Мнение от Станко стола » 29 Юни 2016, 14:26

Здравейте! Използвах трансмитер за да слушам музика. Настройвам си честотата. В началото всичко беше супер. Един ден, обаче ми падна акумулатора. След като го заредил , честотите се бяха разбързала. Настроих ги отново както бяха. Музиката ми тръгва за малко и след това радиото дава някаква грешка и започва да пищи. Сменя станциите. Същият проблем. Смених трансмитера. Пак ми идва някаква грешка. Бих се радвал ако някой може да ми помогне :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Пак за музиката ....

Мнение от RORO » 02 Юли 2016, 15:13

Защо да сменяш трансмитера , проблема не е в него . Откачи акумулатора и завърти ключа все едно да палиш , и след това я остави с откачени клеми малко да постои и пак пробвай .Това като за начало !Снимай грешката и постни тук снимката за да могат повече хора да ти помогнат .

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook