Екстри на е38- допълнително...

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 14.12.2015
Пол: Мъж

Екстри на е38- допълнително...

Мнение от carousi » 15 Дек 2015, 10:16

Здравейте на всички.Нов съм във форума и като цяло от известно време по вина на един приятел съм се запалил по този автомобил.Понеже не виждам нищо хубаво из обявите или ако има е ощетено откъм екстри въпроса ми е кои са екстрите които могат да се добавят в последствие?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от zvetiko » 15 Дек 2015, 11:06

carousi написа:Здравейте на всички.Нов съм във форума и като цяло от известно време по вина на един приятел съм се запалил по този автомобил.Понеже не виждам нищо хубаво из обявите или ако има е ощетено откъм екстри въпроса ми е кои са екстрите които могат да се добавят в последствие?


Колега, зависи до каква сума си готов да инвестираш в допълнителни екстри- по принцип екстрите в BMW са няколкостотин... ;) Но най-добре вземи кола с това, което искаш да има или се насочи и към E65.

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от Митко Стоянов » 15 Дек 2015, 11:41

Хубаво да споделиш какво искаш да има в една кола, защото списъка може да бъде доста дълъг, а ти едва ли си запознат със всичко, което предлага моделното семейство Е38. Иначе напомпани с екстри има, ама не са по 6000лв
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 14.12.2015
Пол: Мъж

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от carousi » 15 Дек 2015, 12:55

Пример давам с екстрите които се намират под климатроника(подгрев, щора,масаж,DSC,порктроник).

ентусиаст
Аватар
Мнения: 810
Регистриран на: 13.08.2006
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Сбъдна мечтата си.....
Детайли за колата: BMW E38 740 i black

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от ggb » 15 Дек 2015, 13:47

За нещо подобно ли говориш?Изображение


Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
Истинската мощност винаги ви спира дъха също като истинската красота.....Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от Митко Стоянов » 15 Дек 2015, 13:48

carousi написа:Пример давам с екстрите които се намират под климатроника(подгрев, щора,масаж,DSC,порктроник).
От изброените, може би само DSC-то е трудно (да не кажа невъзможно за добавяне), останалото е въпрос на компетентност и финанси.
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 14.12.2015
Пол: Мъж

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от carousi » 15 Дек 2015, 15:06

ggb написа:За нещо подобно ли говориш?Изображение


Sent from my iPhone 6S using Tapatalk


Точно за същото.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1420
Регистриран на: 18.02.2007
Местоположение: Вече в собствена колибка!
Пол: Мъж
Кара: Е38, понякога Е61, Е34 и Е65
Мечтае да кара: КА-50

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от predel » 15 Дек 2015, 17:46

Митко Стоянов написа:
carousi написа:Пример давам с екстрите които се намират под климатроника(подгрев, щора,масаж,DSC,порктроник).
От изброените, може би само DSC-то е трудно (да не кажа невъзможно за добавяне), останалото е въпрос на компетентност и финанси.


И с-едц то.... там е драма 2500 лв. един амортисьор. А ако се скапе ДСЦ-то - само в оторизиран сервиз с оригинална диагностика стават настройките...
Но по принцип няма невъзможни неща ;)
Ако няма повреда в компютъра - бийте провайдера :)

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 15.12.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 740 iL

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от nickeyar » 15 Дек 2015, 17:54

Здравейте,

Аз лично се интерисувам дали е възможно да си добавя отопляем волан вместо 'обикновеният' ?

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 14.12.2015
Пол: Мъж

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от carousi » 15 Дек 2015, 18:10

Добре, а ако искам да си сменя салона с такъв, който има пълен ел., масаж, подгрев с такъв който има само подгрев и примерно е от англичанка новия салон може ли да се направи тази интервенция и сложна ли е?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 1.02.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: 730д
Мечтае да кара: космически кораб Сатурн 5

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от Пресиян Василев » 15 Дек 2015, 18:24

predel написа:
Митко Стоянов написа:
carousi написа:Пример давам с екстрите които се намират под климатроника(подгрев, щора,масаж,DSC,порктроник).
От изброените, може би само DSC-то е трудно (да не кажа невъзможно за добавяне), останалото е въпрос на компетентност и финанси.


И с-едц то.... там е драма 2500 лв. един амортисьор. А ако се скапе ДСЦ-то - само в оторизиран сервиз с оригинална диагностика стават настройките...
Но по принцип няма невъзможни неща ;)

Вчера идва един църен младеж с една Вектра 6 цилиндрова ,клиент мои от 2-3 год .и вика ,,абе бай Прес искам колата нагоре надолЕ да ходи с едно копче цък-цък .Имам вика човека 200-300 лв ще стигнат ли............ :banghead:

По темата иначе и аз давам глас ,че с 6 бона освен някоя талянка тдс повече от 2-3 копчета няма да има.
Диагностиката не е гледане на телевизия !
Бензина служи за измиване на дизелови части.

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от Митко Стоянов » 15 Дек 2015, 21:50

carousi написа:Добре, а ако искам да си сменя салона с такъв, който има пълен ел., масаж, подгрев с такъв който има само подгрев и примерно е от англичанка новия салон може ли да се направи тази интервенция и сложна ли е?
Може, за някои може да е сложно, за други не, много е относително... Така като гледам, за теб ще е повече от сложно...
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 14.12.2015
Пол: Мъж

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от carousi » 16 Дек 2015, 8:30

Питах само дали е възможно понеже гледам че и отстрани пласмасата с ел модулите трябва да се смени, но не съм казал че смятам аз да го правя.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 916
Регистриран на: 15.04.2007
Кара: Entwicklung 38
Мечтае да кара: B12

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от 7BREYTON » 03 Яну 2016, 15:51

Има два модела букси за предните седалки. Ако е фейслифт търси от фейслифт, не че и от префейс няма да стане но трябва да се нагласят кабелите. По салона можеш да пипаш доста неща, познай от къде знам :lol:

Но по добре дай повече пари и вземи макс нова .. 2001 и рови и чети. Има и чужди форуми с мноооого инфо. Успех

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 15.12.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 740 iL

Re: Екстри на е38- допълнително...

Мнение от nickeyar » 20 Фев 2019, 19:09

А смяна на челно стъкло с такова със сензор за дъжд, атермично ?
Колата е 40-ка , префейс, 95-та

Следваща

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook