каско е38

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 228
Регистриран на: 13.11.2011
Пол: Мъж
Кара: Лимузини
Мечтае да кара: самолет

каско е38

Мнение от az777 » 13 Апр 2015, 12:40

колеги към коя застрахователна агенция да се направи каско на една е38-ца.Къде изплащат най-добре щетите и плаща ли се пукнати гуми ? Също ме интересува и след колко време може да се боядиса от каското без пари както правят масово

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: Трявна/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 540i G30, 120d F20
Мечтае да кара: 540i

Re: каско е38

Мнение от AlonsoBest » 13 Апр 2015, 14:17

Аз съм в generali. Плащат добре. За сравнение моята е36-ца първо беше в армеец. За единтична щета в generali ми платиха около 15 лв повече. За последната щета (малка дупка на фара от камъче и счупена джанта) ми платиха 220 лв. Сега 46-ца пак там съм я застраховал. Срязана гума мисля че трябва да я покрият ако пълно каско. То покрива вандализъм.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: Там някъде...
Пол: Мъж
Кара: миньол

Re: каско е38

Мнение от speedtool » 13 Апр 2015, 14:45

Аз препоръчвам Армеец.Според мен плащат най-добре,макар че 65цата ми е може би втората кола застрахована,все в Лев Инс ги застраховах,но след градушката останах крайно разочарован дори след като обжалвах първата оценка.Гумите би могъл да ги застраховаш отделно срещу някаква сума допълнително към застрахователната премия.А това с боядисването е доста специфичен въпрос и не се боядисват масово безплатно-някой те е объркал.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 24.09.2009
Пол: Мъж

Re: каско е38

Мнение от Wpb19 » 14 Апр 2015, 9:04

Аз правя каското си в Армеец, като мога да потвърдя думите на speedtool, че за щети плащат добре. В допълнение на него (speedtool) ще кажа, че при мен след градушката застрахователя ми изплати всички щети по колата и при това в срока, който ми бяха обявили. На въпроса на автора - дали плащат гуми, на мен не ми се е налагало, но имам познат, на който му ги бяха нарязали и от Армеец ги платиха след като им предостави протокол от КАТ. Тоест плащат ги в случай, че става дума за подобна вандалска проява.

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 1.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: осмак мъртвец

Re: каско е38

Мнение от alex4o » 31 Мар 2017, 7:11

Аз съм към Алианц, премията е малко по висока, но като цяло плащат добре. Задна броня за нова и праг за боя - 760лв.

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook