Скрити функции и екстри...

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 21.04.2008

Re: Скрити функции и екстри...

Мнение от BukTopCaBoB » 14 Юли 2014, 0:09

Използва се кабел който от двете страни е с жак за слушалки (3,5мм) (в зависимост от това какъв е изхода на телефона или мп3 плеяра,може да е за по-малките слушалки 2,5мм) , важното е поне едната страна на кабела да е 3,5мм (тази която влиза в IN на колата). Като сложиш единия край на кабела на IN , даваш на ТВ-то на AV (аз стигам до там, като съм на канал 1 и давам да ги сменям надолу). Екрана става в син цвят и изписва горе "AV" , и си пускаш някоя мп3 от телефона. Дори си контролирам звука от мултиволана.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 591
Регистриран на: 16.11.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 730 d
Мечтае да кара: X5

Re: Скрити функции и екстри...

Мнение от mpp82 » 15 Юли 2014, 2:58

Да не разводняваме темата,но аз имам и 3.5мм.жак и звука е определено по-добър от този който описва колегата.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.12.2013

Re: Скрити функции и екстри...

Мнение от StoyanE38 » 19 Юли 2014, 11:14

mpp82 написа:Да не разводняваме темата,но аз имам и 3.5мм.жак и звука е определено по-добър от този който описва колегата.

Да така е звука е по- добър, аз даже го ползвам и като хендсфрее , и се говори доста добре.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 28.01.2011

Re: Скрити функции и екстри...

Мнение от vasilevich » 13 Юни 2016, 14:21

Здравейте, да добавя и аз някои екстри от моята имам подгрев на волана който се включва от малко кръгло копче под бутоните за смяната на станциите или песните, освен това има бутон с който когато скоростите са в спортен режим променя твърдостта на амортисьорите и полата е много по стабилна но вози доста твърдо ползва се предимно по магистрали. Ясен признак за това дали го имате са кабелите които излизат от амортисьорите и копчето в централния панел с надпис S - EDC. Друго интересно нещо което предполагам всички имате е фабрично фенерче в жабката от ляво с логото на BMW което е много удобно ако се наложи, че постоянно си седи на зарядното и няма вариант да ти потрябва а то да няма батерии. Малко да се отклоня от темата в задния панел освен регулирането на градусите и и степента на духане имам копче TV и AV In/Out. TV тунера ми липсва свален е за ремонт и така си е останали дали липсата му е проблема за който не мога да слушам Музика от телефона. И да търся същия или някакъв друг с който да мога да гледам телевизия сега през цифровизацията монитора ми е 16:9 МК4.


Поздрави
В.Василев
Изображение

Предишна

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook