Смеете ли да паркирате БМВ-то си на улицата (7-ма серия)

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 30.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B44TU
Мечтае да кара: Сбъднах си мечтата
Детайли за колата: DF85926

Re: Смеете ли да паркирате БМВ-то си на улицата (7-ма серия)

Мнение от georgipass » 03 Мар 2016, 10:41

nickeyar написа:Здравейте и от мен

Аз също съм в центъра на града, а и имам двор където да се паркирам, просто защото мога. Останах втрещен от това което прочетох. Верно ли /все още/ има толкова изпаднали където да свалят щяло и нещяло от 20+ годишни коли? Макар и флагман :kuku: :kuku: :kuku:

Аз по-скоро се интерисувам към коя компания да се преориентирам?
В момента съм към Булстрад и тъкмо вчера заведох едни щети към тях, но нещо не ми допада отношението им, особено по телефонът. Та смятам да ги сменям, когато му дойде времето.

Чувал съм добри отзиви спрямо ДЗИ, някой има ли преки впечатления от тях? Някои други да препоръчате?

Николай



ДЗИ и Армеец, аз лично от години съм на ДЗИ, но на последък не съм от най-доволните от тях като обезщетение на щети :roll:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Смеете ли да паркирате БМВ-то си на улицата (7-ма серия)

Мнение от Витанов » 14 Мар 2016, 1:51

Тази цигания с дребните кражби и не само не е само в България момчета! Тъкмо два пъти се опитваха неуспешно да ми крадът е30ката седан в Атина през 2015та година. Проста 318ка само с две екстри- заводски климатик и ел. огледала! Нито хидравлика нито абс... какви са тия хора не знам, 28 годишна кола на която и личат годинките.. Имах и е38 но живеех в блок с паркинг и проблеми не съм имал, брата има мерцедес е-класа го одраха още на първата седмица. Единственото спасение е хубав гараж!
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

Предишна

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook