Избор на е38 - предимства и слабости

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Избор на е38 - предимства и слабости

Мнение от DLVasilev » 16 Май 2018, 19:37

kolp написа:в140 не е ли прословутия "мечок" ;) значи като видя такава по улицата все гледам вътре за някоя застаряла класическа мутра от 90те дето ги възпяваха Радо Шишарката и Сашо Роман ;)

ако говорим за класа и визия в126 вече е нещо друго, има две три в София, адски лачени, изтичат ми очите като ги мерна

Абе прав си принципно, ама с едно такова С500 се гонихме към бачково и да ти кажа 38-цата бая зор виде. Еднинствения плюс е едц-то докато работи, после си е голяма Е46-ца :mhihi:
А с мечока преди няколко години попа на казичене се вряза в бетонен стълб или по-скоро го отсече и това мини панелно блокче все още вървеше :mhihi: Още ме е яд, че не го взех тогава
Изображение
ATR-42/72

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 12.07.2015
Пол: Мъж
Кара: e 38, 740 i

Re: Избор на е38 - предимства и слабости

Мнение от plovdivman » 19 Юни 2018, 8:18

Който търси кола за гонки, няма да си вземе 2-тонно чудовище :mhihi:

Но честно - не съм очаквал ве-осмакът да върви толкова зверски. Това ми харесва в тази кола: че има една доза лек намек за спортен дух, въпреки безспорния факт, че става въпрос за голям автомобил с хубава возия и широко купе.
собственик на е38, 740 i - една изпълнена мечта :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Избор на е38 - предимства и слабости

Мнение от DLVasilev » 19 Юни 2018, 21:47

plovdivman написа:Който търси кола за гонки, няма да си вземе 2-тонно чудовище :mhihi:

Но честно - не съм очаквал ве-осмакът да върви толкова зверски. Това ми харесва в тази кола: че има една доза лек намек за спортен дух, въпреки безспорния факт, че става въпрос за голям автомобил с хубава возия и широко купе.

Прав си, това са коли за возене. А па ако знаеш иначе тоя осмак в Е30-ка колко зверски върви... :mhihi:
Нещо почват разни мисли да ми минават през главата да паркирам Е28-цата до Е38-цата и след няколко дни работа да направя 724тд и 540 :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 12.07.2015
Пол: Мъж
Кара: e 38, 740 i

Re: Избор на е38 - предимства и слабости

Мнение от plovdivman » 15 Юли 2018, 23:53

Велик автомобил. Направих последните 4 дни пътешествие от 1400 км из близката чужбина, голям кеф - колкото повече шофирам огромния звяр, не чувствям умора, а само увдоволствие :bchug:

На дълъг път, скорост под 130 км/ч - разходът падна до 12,2 литра. :driving:
собственик на е38, 740 i - една изпълнена мечта :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Избор на е38 - предимства и слабости

Мнение от RORO » 17 Юли 2018, 8:09

plovdivman написа:Велик автомобил. Направих последните 4 дни пътешествие от 1400 км из близката чужбина, голям кеф - колкото повече шофирам огромния звяр, не чувствям умора, а само увдоволствие :bchug:

На дълъг път, скорост под 130 км/ч - разходът падна до 12,2 литра. :driving:





Прибрах се с моята от братска Германия ,вярно пътя беше повече от 20 часа и се поизморих но, все си мислех какво щеше да бъде ако бях с някоя по малка и тясна количка и като бонус да е с ръчни скорости , без подлакътник !

Предишна

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook