Подсветката на дисплея за съобщенията свети

7-ма серия ('88 - '94)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 18.10.2013

Подсветката на дисплея за съобщенията свети

Мнение от ivo1st » 18 Окт 2013, 2:21

Здравейте на всички.

Нов съм във форума и се радвам да попадна на това място, където ще можем да си помагаме взаимно.

Собственик съм на Е32 750 IL и от скоро имам странен проблем, който не мога да си обясна от какво се получава. Имах проблеми с таблото преди 6-7 месеца, но ги отстраних след смяна на кондензаторите вътре. Всичко беше наред близо половин година. Преди няколко дни обаче забелязах, че подсведката на дисплея на съобщенията светва след известно време след като съм изключил от контакт. По някой път се задейства и вградения говорител. Реших пак да сменя кондензаторите, защото някой път съм попадал на кофти партида. Смених и кондензатора вътре в тонколонката, но не се промениха нещата. Сега съм се заровил в схемите и се опитвам да разбера кой бърка нещата. Проверих си ключа за фаровете, но е ок.

Ще се радвам, ако някой се е сблъсквал с този проблем или има някаква идея да подскаже.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Подсветката на дисплея за съобщенията свети

Мнение от cod-cdbp » 18 Окт 2013, 17:09

Покажи със снимки, и ни спести гадаенето :winky:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 18.10.2013

Re: Подсветката на дисплея за съобщенията свети

Мнение от ivo1st » 18 Окт 2013, 21:42

Аз точно това исках да направя, ама този феномен хваща винаги неподготвен :D Сега е на фаза звънене от говорителя без да мига подсветката. Ще го дебна, ако трябва и клипче ще направя :D

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 18.10.2013

Re: Подсветката на дисплея за съобщенията свети

Мнение от ivo1st » 19 Окт 2013, 17:08

Успях да го снимам. Ето така изглеждат нещата. Няма текст, няма нищо освен светеща подсветка. Случва се да премигва, а по някой път дрънчи и вградения говорител.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Назад към Е32

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook