Питания за е32 V12?

7-ма серия ('88 - '94)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 664
Регистриран на: 16.06.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '99 E46 318i
Детайли за колата: M43B19TU

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от TheKiller » 09 Мар 2010, 23:21

_65536_kb_sec_ написа:Знаете ли как гърми е тоя, като такси на светофар :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

А на какво преличаха дебитомерите и дроселите ум да ти зайде :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Лелеееей :clap: :clap: :clap: с изпарител :lol: :lol: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
/// 6>4
ИзображениеИзображение

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от ///Явор » 09 Мар 2010, 23:27

_65536_kb_sec_ написа:Знаете ли как гърми е тоя, като такси на светофар :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

А на какво преличаха дебитомерите и дроселите ум да ти зайде :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
тва да не е на Каменчо маторя,че познах тръстиката отстрани :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от cod-cdbp » 09 Мар 2010, 23:30

мисля че не съм задал гатанка а съм онагледил дискусията.
Така че не се опитвайте да познавате излишно
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1198
Регистриран на: 12.09.2008
Местоположение: майна

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от @2bar » 09 Мар 2010, 23:41

JIKI_RACER написа:
@2bar написа:т'ва ще е уникален сериал - газаджии аджамии, неизвестна марка газова и 12 цилиндъра. ще следя с интерес.


Кой визираш че не ти разбрах тънкио намек ?? Това че марката не ти е известна на ТЕБ не означава нищо !

Мога и да ти напиша за 10 марки тръби полиетилен и това че не ис ги чувал ТИ значи ли автоматично да не се ползват ?

Ай амана ще кажа пак от философи и разбирачи и сеирджии.

http://www.tamona.lt - за инфо .


не си прав. само разбирач и сейрджия съм. като второто само в форума, защото съгалси се, че повечето теми са напълно безмислени - то не се сменяха мотори, то окачвания, то турбини сигурно след някой друг месец ще се върти и газифициране на М5.

просто проблемът е, че тази уредба не е толкова разпространена и съответно газаджиите нямат опит с нея. като сложиш и това, че в бг такива мотори се броят на пръсти и майсторите не могат да ги оправят на бензин да си работят като хората, направо ми е съмнително, какво ще стане на газ. сложи и това, че всички се борят за място на пазара и повечето неща ги правят да не са взаимозаменяеми и ако изпляка нещо, ще трябва да търсиш нещо екзотично - всичко това лично мен би ме отказало.

а и това, което си показал, е само комп. освен това има изпарител, дюзи, бутилка, сонда и т.н. т'ва,че изпляка една цена, без да кажеш с какво точно е комплектована уредбата общо взето е колкото да се намираме на приказки. много по - важно е какви възможности има софтуера, как се справя с меренето на бензиновите времена, оборите дали се мерят и т.н.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1415
Регистриран на: 5.06.2008

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от Peter Angelov » 09 Мар 2010, 23:45

@2bar написа:
JIKI_RACER написа:
@2bar написа:т'ва ще е уникален сериал - газаджии аджамии, неизвестна марка газова и 12 цилиндъра. ще следя с интерес.


Кой визираш че не ти разбрах тънкио намек ?? Това че марката не ти е известна на ТЕБ не означава нищо !

Мога и да ти напиша за 10 марки тръби полиетилен и това че не ис ги чувал ТИ значи ли автоматично да не се ползват ?

Ай амана ще кажа пак от философи и разбирачи и сеирджии.

http://www.tamona.lt - за инфо .


не си прав. само разбирач и сейрджия съм. като второто само в форума, защото съгалси се, че повечето теми са напълно безмислени - то не се сменяха мотори, то окачвания, то турбини сигурно след някой друг месец ще се върти и газифициране на М5.

просто проблемът е, че тази уредба не е толкова разпространена и съответно газаджиите нямат опит с нея. като сложиш и това, че в бг такива мотори се броят на пръсти и майсторите не могат да ги оправят на бензин да си работят като хората, направо ми е съмнително, какво ще стане на газ. сложи и това, че всички се борят за място на пазара и повечето неща ги правят да не са взаимозаменяеми и ако изпляка нещо, ще трябва да търсиш нещо екзотично - всичко това лично мен би ме отказало.

а и това, което си показал, е само комп. освен това има изпарител, дюзи, бутилка, сонда и т.н. т'ва,че изпляка една цена, без да кажеш с какво точно е комплектована уредбата общо взето е колкото да се намираме на приказки. много по - важно е какви възможности има софтуера, как се справя с меренето на бензиновите времена, оборите дали се мерят и т.н.


Абе с 2 думи луда работа :ok: Я земете идвайте на сбор :bchug: :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от Нено Б. » 10 Мар 2010, 0:08

Много плява изсипахте бе момчета...и малко инфо.
Благодаря за отделеното време, ще търся съвети другаде
:bchug:
rwd фен

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1415
Регистриран на: 5.06.2008

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от Peter Angelov » 10 Мар 2010, 0:10

Нено Б. написа:Много плява изсипахте бе момчета...и малко инфо.
Благодаря за отделеното време, ще търся съвети другаде
:bchug:


Кви съвети те хората ти казаха с две думи че с трици маймуни не се ловят :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2386
Регистриран на: 9.06.2005
Кара: 518
Мечтае да кара: БМВ с кожен салон

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от ЗАЯДЛИВ ЗМЕЙ » 10 Мар 2010, 1:15

@2bar написа:
JIKI_RACER написа:
@2bar написа:т'ва ще е уникален сериал - газаджии аджамии, неизвестна марка газова и 12 цилиндъра. ще следя с интерес.


Кой визираш че http://www.tamona.lt - за инфо .


не си правт и т.н.


Съгласен със всичко горенаписано освен следните несъгласия :

1.Дал съм цена за всичко комплект за да си тръгне човека на газ като желае. Кви подробности искате като ние мотора не знаем кой е , Нероден Петко .
2.Смениха се мотори , турбини , окачвания и кво ли не и в краийна сметка само въпроси.
3.Аз пък съм само сеирджия ,от нищо не разбирам ма да серем по темите немам равен.
4. М5 на газ си е арна работа стига да е направена докрай.
5. На събора сме сите , там ще си ги мерим след 5тата ракия.
6.Газаджията не съм аз , аз съм само PR ,който иска повече инфо ще намери.

Към автора на темата : Брат , не се обиждай ма май не знаеш кво искаш, питай некъде другаде , у форума на москвич примерно , там ще знаят.
Купи колата , после щ
е ти ми слим газеницата.
Изображение
М50B20 - Ни на баир ме радва , ни в завой ме плаши!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от Нено Б. » 10 Мар 2010, 2:14

Бях решил да не пиша повече, но Jiki racer излезе с полезно инфо за ГИ, та му отговарям-
Знам какво искам, колега-описал съм всичко, което искам да знам, в първия си пост. Така си и остана, само 65536 и thekiller казаха нещо смислено.
Относно газта-исках само да знам колко ще струва, не дали става(знам, че ще стане) или какво мислите за v12 на газ.
Мен примерно ако ме питат в някой форум за омега А, започвам: накладки-еди колко си, водна помпа-еди колко си, съединител-еди колко си и т.н. Ако не знам, не спамя.
А тук се коментираше за сериали, мизерия, метан, магарета... :mhihi: и почти нищо съществено.
rwd фен

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от BULL3T » 10 Мар 2010, 3:15

Супер ,щом си доволен,моля Пенчев или Пощальона да ударят един ключ ,че тая тема стана пълен спам и срам.
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Re: Питания за е32 V12?

Мнение от Penchev » 10 Мар 2010, 8:36

Срам колеги ,срам :(
Срамна работа ,защото и аз и Явор като модератори оставихме темата нарочно да видим до къде ще се стигне и уви стана пълна боза ...
Вчера взех да пиша още на първа страница да върви дискусията по-спокойно и с добронамерен тон към госта , но оставих нещата така и излагацията вече е пълна :(
Нямам думи , колеги - не е това форума който беше преди , замислете се малко поне :!:


Георги Пенчев
Изображение

Предишна

Назад към Е32

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook