Хамилтън пак издънка .... кеф

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 21 Окт 2007, 22:53

rosen.kolarov написа:Димо, мисля че не си прав ... а пуснах темата не защото Хамилтън не
кара (напротив дори е адски добър) а защото не харесвам адски
нафуканите келешчета които се мислят за нещо повече от другите.
Как не му беше неудобно след първия подиум да казва, че му било
време вече за най-високата стълбичка. Кога стана калайджия, кога
му почерня гъза, ей това ме дразни в младежа иначе кара спор няма.


Ами Росене точно това предвид, че кара и затова трябваше той да стане шампион, а иначе съм съгласен че с множеството си смели и глупави изказвания събра много и заслужени негативи! ;)
Изображение

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 22 Окт 2007, 5:38

За каране - кара. Обаче не разбрахте ли, че във Формула1 отдавна няма феърплей? Бай Бърни и бай Макс си нагласят нещата. До скоро бутаха Шумахер(и той е голям карач), сега ще бутат нигрото(и той кара, но по-важно е, че е цветнокож). Утре, ако решат Дилян Пенчев да стане световен шампион - ще го направят. Вече почвам да се замислям дали и този спорт няма да стане като много други, които спрях да гледам.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Мнение от Alexi » 22 Окт 2007, 8:25

нагласена работа но нямаше да е справедливо Макларън да станат след кражбата на технологии ,така че честито на Кими ,най сетне титла и за него след 3 вицешампионства

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 22 Окт 2007, 9:09

Дилян, ШАМПИОН Але,але,але :D :D :D
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Мнение от ///vlado » 22 Окт 2007, 9:26

TheBoss написа:Хахахахахахаха, ама вие много им се връзвате бре!!!
Не разбрахте ли, че всичко е нагласено? Шпионският скандал отне титлата на мумуната, не Айсмена! Как тъй още в петък почнаха да обясняват, че на Алонсо колата не била в ред? И туй рестартиране на системата за управление на предавателната кутия. :twisted: :twisted: :twisted: Цял сезон мергелите мачкат наред и изведнъж Алонсо на 50 сек. след Маса. А пък неговия питстоп направо изби рибата. Влиза пръв, налива повече гориво, в това време Айсмена върти бързи 2 обиколки и влиза за много по-кратък стоп. И на излизането от пита трябва да е пръв. Даже на ТВ се видя, че в този момент Маса отпусна газта. Тъпаците от Ферари извадиха страхотен късмет, че Кубица и Нико не се избиха по завоите докато си мереха пишките. Че тогава какво щеше да прави мистър Мозли? Щеше да си изяде гъза от яд!!!


Между другото колега ТheBoss е напълно прав и аз така смятам сичко е нагласено .... просто някой не искаше Хамилтон да спечели ... това е ясно ... но пък съжалявам доста,че той не спечели .. нищо че е новак ... но според мен си заслужаваше титлата на 100% ..... :( :( :(

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 22 Окт 2007, 18:31

vlado_turbinata написа:
TheBoss написа:Хахахахахахаха, ама вие много им се връзвате бре!!!
Не разбрахте ли, че всичко е нагласено? Шпионският скандал отне титлата на мумуната, не Айсмена! Как тъй още в петък почнаха да обясняват, че на Алонсо колата не била в ред? И туй рестартиране на системата за управление на предавателната кутия. :twisted: :twisted: :twisted: Цял сезон мергелите мачкат наред и изведнъж Алонсо на 50 сек. след Маса. А пък неговия питстоп направо изби рибата. Влиза пръв, налива повече гориво, в това време Айсмена върти бързи 2 обиколки и влиза за много по-кратък стоп. И на излизането от пита трябва да е пръв. Даже на ТВ се видя, че в този момент Маса отпусна газта. Тъпаците от Ферари извадиха страхотен късмет, че Кубица и Нико не се избиха по завоите докато си мереха пишките. Че тогава какво щеше да прави мистър Мозли? Щеше да си изяде гъза от яд!!!


Между другото колега ТheBoss е напълно прав и аз така смятам сичко е нагласено .... просто някой не искаше Хамилтон да спечели ... това е ясно ... но пък съжалявам доста,че той не спечели .. нищо че е новак ... но според мен си заслужаваше титлата на 100% ..... :( :( :(


И аз бях за него през изминалия вече сезон ,но наистина почна да прекалява с много рисковите ситуации . Това на което ме е най ЯД че не си взе поука от грешките си ,това му отне и титлата мисля че който каквото си надроби друг не може да му го направи. :winky:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 23 Окт 2007, 0:08

Дисквалифицират БМВ и Уилямс, Хамилтън печели титлата ?

Колите на отборите на БМВ и Уилямс-Тойота са подложени на щателно разследане от комисарите в Сао Пауло и могат да бъдат дисквалифицирани от състезаието за Гран при на Бразилия.

От Международната автомобилна федерация (ФИА) потвърдиха преди мунути, че температурата на горивото в колите на БМВ-Заубер и Уилямс-Тойота не отговаря на правилата. За сега не е ясно дали Нико Розберг (Уилямс), Роберт Кубица (БМВ-Заубер) и Ник Хайдфелд (БМВ-Заубер) ще бъдат дисквалифицирани от финала на пистата "Интерлагос" в Бразилия. Те завършиха съответно на четвърта, пета и шеста позиция. Не се знае, дали това ще се отрази по някакъв начин на крайното класиране в състезанието.

Вчера Кими Райконен (Ферари) спечели победата в Сао Пауло и съответно световната титла за 2007 година. Неговият основен конкурент Люис Хамилтън завърши седми и не събра необходимия брой точки. Ако тримата разследвани състезатели бъдат дисквалифицирани, техните точки могат да бъдат дадени на следващите състезатели и тогава сметките сочат, че Хамилтън ще стане световен шампион във Формула 1. За момента Райконен има 110 точки, а Люис 109 точки. В крайното класиране Алонсо също има 109 точки.

Според правилата на ФИА, се забранява горивото в болидите да е с температура, която да е с повече от 10 градуса по-малко от тази на въздуха. След щателно разследване се е оказало, че температурата на горивото в колите на Кубица, Розберг и Хайдфелд е била по-ниска от позовленото. Според техническият шеф на Спайкър Майк Гаскойн, подбни стойности могат да доведат да огромно предимство в конските сили и мощността на двигателя.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Мнение от ///vlado » 23 Окт 2007, 17:54

00Cool написа:И аз бях за него през изминалия вече сезон ,но наистина почна да прекалява с много рисковите ситуации . Това на което ме е най ЯД че не си взе поука от грешките си ,това му отне и титлата мисля че който каквото си надроби друг не може да му го направи. :winky:


E да колега.... но нека го погледнем от една друга страна .. момчето се пак е новак ... има още доста да учи ... но да се надяваме ако другата година живот и здраве още е на линия Xaмилтон вече да спечели .... :D :!: :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Мнение от ///vlado » 23 Окт 2007, 17:56

bam-bam написа:
Дисквалифицират БМВ и Уилямс, Хамилтън печели титлата ?

Според правилата на ФИА, се забранява горивото в болидите да е с температура, която да е с повече от 10 градуса по-малко от тази на въздуха. След щателно разследване се е оказало, че температурата на горивото в колите на Кубица, Розберг и Хайдфелд е била по-ниска от позовленото. Според техническият шеф на Спайкър Майк Гаскойн, подбни стойности могат да доведат да огромно предимство в конските сили и мощността на двигателя.


Ммм да предчуствам,че пак ще стане някое голямо скандалче пак .... :confused: :confused:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 24 Окт 2007, 12:30

TheBoss написа:За каране - кара. Обаче не разбрахте ли, че във Формула1 отдавна няма феърплей? Бай Бърни и бай Макс си нагласят нещата. До скоро бутаха Шумахер(и той е голям карач), сега ще бутат нигрото(и той кара, но по-важно е, че е цветнокож). Утре, ако решат Дилян Пенчев да стане световен шампион - ще го направят. Вече почвам да се замислям дали и този спорт няма да стане като много други, които спрях да гледам.




Не съм съгласен с Вас приятелю Босев, догововорките са балкански патент, сиреч госпожа Екълстън(кака Славица) ще да е виновна! ;)

ПС Много се чудя как може да мислите, че хора сериозни (МакЛарън-Мерцедес) ще позволят някой да им подлива вода!
Пак било той и собственика на Ф1, верно е, че има задкулисно споразумение относно шпионския скандал, но то не касае шампионската титла при пилотите!
За Мерцедес би било по приемливо, официално наказание и за пилотите, от колкото негласна договорка пилот на Ферари да вземе титлата!

Съгласете се, голяма черна точка за имиджа на марката и отбора, е и с кражба на данни пак не им достигат сили...

Дилян Пенчев в Монако с въздухозаборниците напред на фибата :twisted:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 24 Окт 2007, 12:41

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=25605

Тук може да видите копченцето което изяде главата на Хамилтън ;)
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 24 Окт 2007, 19:16

Аре, аре. А нема нужда. Приятелю Тодор, този човек(според някои той е просто липсващото звено в теорията на Дарвин, но това е друга тема) кара състезателни автомобили и картове от ранна детска възраст. И този пилот, който първо се е научил да натиска педалите, а едва след това е проходил да направи такава дилетантска грешка. Неееееееееееее. Просто си търсят оправдание. А договорките са основните спътници на големите пари. Пък и не забравяй, че Формула 1 е частна фирма, ООД. А пилотите и отборите са просто едни наемници. Нещо като Световната Кеч Федерация. :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 649
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: Европа
Кара: Е91 325i N53

Мнение от Georgieff » 25 Окт 2007, 17:21

Според мен Алонсо и Хамилтън не беше редно да станат шампиони заради шпионския скандал.
Не може след като си карал кола, която е била толкова добра в резултат на кражба на технологии и стратегии, да станеш шампион.
Кими и Ферари имаха моралното право на титла този сезон и аз лично се радвам че Кими стана шампион.
Хамилтън можеше да стане шампион, ако в предишното състезание не го бяха издънили неговите хора с гумите и беше карал по-леко преди да влезе в бокса, така че той шансовете си ги провали сам и никой не му е виновен.
Алонсо пък не показа шампионско поведение, след като обвини за неуспехите си Хамилтън и така стана доста неприятен на много хора.

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook