Какво ще кажете за днешното съзтезание :)

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Какво ще кажете за днешното съзтезание :)

Мнение от Иво » 22 Юли 2007, 16:27

Наистина не завършихме добре, но състезанието беше уникално от всяка гледна точка. Наистина съжалявам, че нашите пилоти се самонасметоха по този начин, но ние и без това тази година не можем да се борим за първите две места. И честито детенце на Хайдфелд! :D
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 22 Юли 2007, 16:42

Състезанието беше уникално отпадания, дъжд, гръмнали мотори и тн. :lol: Радвам се че поне взехме някакви точки. :mhihi: :mhihi:
Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 22 Юли 2007, 17:43

Направо ме вбесиха двамата след старта, но после се стегнаха и след 6 стопа :shock: на бръзия Ник класирането му не е никак лошо както и на Кубица...

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 22 Юли 2007, 18:05

krika написа:Направо ме вбесиха двамата след старта, но после се стегнаха и след 6 стопа :shock: на бръзия Ник класирането му не е никак лошо както и на Кубица...


Много конкуренция има и при нас, въобще няма избран пилот, както може би в Макларън. Кубица не даде никакъв шанс на Ники да го изпревари. Имаме страхотни пилоти, включително и младия Фетел. Струва ми се, че бъдещето ще е хубаво :)
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 22 Юли 2007, 18:12

след 2-рия завой вече седях безмълвен и горе долу така :++ :bcry: :wtf:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 22 Юли 2007, 18:14

ineedmoney написа:след 2-рия завой вече седях безмълвен и горе долу така :++ :bcry: :wtf:
Аз крещях и трошик квот фана :shock: :uups: :help: :mhihi:
Последна промяна krika на 22 Юли 2007, 23:16, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 22 Юли 2007, 21:12

я па се хилих като луд само къде не се получи некои як сандвич накрая :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 3.05.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж

Мнение от exotique » 22 Юли 2007, 23:59

уникално състезание,като се има предвид и квалификациите вчера :shock: хамилтън с над 200 се изцепи челно в предпазната ограда...а днеска на 2рата обиколка тамън бях пуснал телевизора,и не бях сигурен дали гледам него или youtube :mhihi:

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 23 Юли 2007, 1:44

Хамилтън се представи на ниво. Дори да не взе точки се бори като истински шампион до края. И най-вече момента, в който не остави болида му да загасне и го изкараха отново на пистата!
Изображение
Изображение

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Мнение от cww » 23 Юли 2007, 10:28

А вчера цел ден се чудих това чудо, което Хамилтън и стюардите(или както се наричат тея киртаци около пистата) измайсториха разрешено ли е от ФИА... :roll:
Ралф Шумахер май не се беше ядосал на Хайдфелд след инцидента :mhihi:

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 23 Юли 2007, 18:54

cww написа:Ралф Шумахер май не се беше ядосал на Хайдфелд след инцидента :mhihi:
ич :twisted: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 23 Юли 2007, 21:00

Иво написа:Хамилтън се представи на ниво. Дори да не взе точки се бори като истински шампион до края. И най-вече момента, в който не остави болида му да загасне и го изкараха отново на пистата!



дадоха му кола на маймуната и ще го направят човек ;)
бори се щот има супер кола .. оставаше и да не може да изпревари слабаците
отгоре на това и му помагат (шуми 2) ... а другите коли не ги пуснаха на пистата ... абе циганите на сапун :evil:
само че Галфонсо го прокле май и нещо не му върви толко
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 24 Юли 2007, 1:53

Мисля, че според законите на федерацията ако болидът ти не е угаснал имаш право да бъдеш изваден на пистата. А колкото до "маймуната" не мисля, че е само от бързата кола. Момчето е учено в продължение на години, има агресивен стил и самочувствие, което надявам се няма да му изиграе лоша шега. Но пък без самочувствие за къде си?
Изображение
Изображение

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 24 Юли 2007, 15:20

аз гледах без звук,че се прееба телевизора! ма звука си беше от мене...! много здраво състезание!
а тоя номер на дъжда с ...."Паркинги и гаражи" ,дето почнаха да паркират на завоя просто ме разби! та чак и паяк тип-багер дойде да извади черньо от пясъка!
беше супер-интересно,а клийн ако беше уцелил сейфти-кара отзад щеше да стане мазало,ма тоя с мерджана се оказа с много бързи рефлекси! после шибна багера назад...!
явно макларъните бяха настроени за дъжд ,а фераритата за по-сухо и топло и за тва като огря-дръпнаха напред,ма като заваля пак-почнаха да ги настигат!
голяма глупост сътвориха д асе треснат ник и кубица,ма така става като има и вътрешни битки! в макларън беха целия отбор при черньо на втория рестарт ,а при алонсо беха оставили една кака и некой за парлама и момчето се печеше сам на слънцето! явно целия макларън е на разположение на хамилтън ,а той наистина кара много яко за новобранец,но не е моят тип пилот!
бам е прав ,че тоя номер с изкарването го правех преди само за шуми-явно идва новия шуми! ....добър ,но....!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 24 Юли 2007, 20:59

Иво написа:Мисля, че според законите на федерацията ако болидът ти не е угаснал имаш право да бъдеш изваден на пистата. А колкото до "маймуната" не мисля, че е само от бързата кола. Момчето е учено в продължение на години, има агресивен стил и самочувствие, което надявам се няма да му изиграе лоша шега. Но пък без самочувствие за къде си?



ако четеш новините ще видиш че някои се оплака що техните коли са изкарани отвън а само на маймуната на пистата ... можеби и те не са изгаснали но при тая ситуация стават и си излизат ... те не са се пак шумахер да им помогне някои .. а в момента всички са за маймуната и яко му се кефят и му помагат ;)
ами то кои от тея сички там не е учен все пак Ф1 са 22 пилота в цял свят .. дали не са добри според теб ?!
спомни си за Ървайн и за Баричело .. сети се къде са сега и имат ли победи въобще .... е ще видим още колко късмет ще има но факт че уцели бингото в момента в които се появи а не караше заедно с Кими когато колата им беше много "здрава" и щеше да се види в чудо :lol:
Изображение

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook