Какво ще кажете за днешното съзтезание :)

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 24 Юли 2007, 22:16

Кими се мъчи доста години в скапаните мерцедеси ,дето се трошеха като пуканки! Алонсо е много нахъсан и е с манталитет на победител и то от тия ,дето гонят до дупка и си мисля ,че нема да се даде толкова лесно на черния новобранец...колкото и да му се иска на Рон Денис! Баварските машини все още са на разтояние от първите два отбора ,но напредъка е явен и нищо чудно догодина да дръпнат още напред.
цялата драма*по моето скромно мнение* е ,че малкия чичко Бърни иска да популяризира ,а от там и да печели на все повече пазари и за тва пробутва все нови и нови номера-не щеш ли черен пилот,не щеш ли писти по разни екзотични кътчета,не щеш ли каране на фарове....! Джуджето е адски печен бизнесмен и ако прецени ,че е печелившо да пусне еднокрак талибан без едно око ,дето е изял майка си предната вечер да кара формула-ше го обучи и ше го натири на първа редица....!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 25 Юли 2007, 23:22

http://www.youtube.com/watch?v=fojK1fERB-4


някои да ми каже какво се случва с тая кола че сам немога да разгадая ... и после що помагат на маймуната е така се правят изкуствени шампиони ;)
Изображение

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 26 Юли 2007, 12:06

за тва говориме!...за двойният стандарт-а аз си мислех ,че го има само в БГ! както едно време на Шумата,който беше голям пилот и малък човек,така и сега леко по-зеления ше го бутат - кога от пясъка,кога на стълбичката и ше го направят първото шимпанзе-шампион във Формулата...! е ми и тва ше гледаме-кво да правиме....!

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook