честито на Новобранеца(Луис Хамилтън)

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

честито на Новобранеца(Луис Хамилтън)

Мнение от 00Cool » 10 Юни 2007, 21:03

много сигорно и чисто каране показа Луис Хамилтън и това му донесе успеха днес
Честито :!:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

Мнение от SlipKnoT » 10 Юни 2007, 21:16

Мани тоя.. Кубица как се омаза напрао изтръпнах.. ужас... добре че само счупен крак.. че като го гледах къф е безжизнен ми стана лошо..

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 10 Юни 2007, 21:22

наистина доста зверски удър беше добре че се размина само със счупен крак :!:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 10 Юни 2007, 21:36

Аз първо чух нег вместо лег и направо изстинах! Добре ,че се е разминал само с тва ,щото удара беше зверски и главата му висеше много грозно след премятанията! Тва състезание беше ,.....ебати състезанието! Сейфти-кара по едно време мислех,че ше влезе за зареждане с гориво...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 25.08.2005

Мнение от HammaN » 10 Юни 2007, 22:14

SlipKnoT написа:Мани тоя.. Кубица как се омаза напрао изтръпнах.. ужас... добре че само счупен крак.. че като го гледах къф е безжизнен ми стана лошо..


И аз се изплащих доста само, като го видях как му се клатеше безжизнено главата на повторението ми напомни за Сена ...
Изображение

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 10 Юни 2007, 22:34

SKISA написа:Сейфти-кара по едно време мислех,че ше влезе за зареждане с гориво...


Ти представяш ли си верно колата влиза и отзад вси4ки болиди след нея я чакат :mhihi: Кубица наистна добре се отурвал като го видях изтръпнах, е това са новите технлологии кокпита не беше помръднал това ако беше преди нямаше да мине с с4упен крак само

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 10 Юни 2007, 22:57

BMWALPINA написа:
SKISA написа:Сейфти-кара по едно време мислех,че ше влезе за зареждане с гориво...


Ти представяш ли си верно колата влиза и отзад вси4ки болиди след нея я чакат :mhihi: Кубица наистна добре се отурвал като го видях изтръпнах, е това са новите технлологии кокпита не беше помръднал това ако беше преди нямаше да мине с с4упен крак само


тфа се пак е БМВ ;)
Изображение

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

Мнение от SlipKnoT » 11 Юни 2007, 2:49

BMWALPINA написа:
SKISA написа:Сейфти-кара по едно време мислех,че ше влезе за зареждане с гориво...


Ти представяш ли си верно колата влиза и отзад вси4ки болиди след нея я чакат :mhihi: Кубица наистна добре се отурвал като го видях изтръпнах, е това са новите технлологии кокпита не беше помръднал това ако беше преди нямаше да мине с с4упен крак само


По едно време Сейфтито спря и излезе няк'фо НЕсейфти кар.. дето даже не разбрах каква марка е.. нещо японско мязаше.. Лексъс може би.Малко след това почнаха да пускат от камерата която е на покрива на сейфтито и се чуваше зверски звук на В8+компресор :twisted: мнооо приатно беше..

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 11 Юни 2007, 9:52

Резервният сейфти-кар беше Онда... :mhihi: Виде му се Х-то /Н-то/ на решетката.
Явно точно тогава са зареждали АЕМДЖИто...! много арчи тая кола!
Тва състезание беше пълен ад! А па бай Алонсо опасе тревата ...мисля 6 пъти на първият завой! Човека е решил ,че е с косачка за трева! А па Трули и още некой си къв балет направиха на тоя завой....! Синхронно дрифтене с цукахара с чупка и даже не се закачиха..! Беше доста интересно,само тоя трик ,дето го направи Кубица малко ме изправи на нокти...! Ебати здравото БМВ!!!!/ Бамби,не се бъзикай! ;) / Радвам се ,че от спорта тия неща след време прескачат и в нормалните коли,щото тия технологии освен ,че развиват двигателите и скоростните кутии и окачването - прехвърлят иновации и в материялите и става все по-сигурно....! Естествено до определени граници,но явно границите в Формулата са отишли на небето!

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 11 Юни 2007, 9:55

SlipKnoT написа:
BMWALPINA написа:
SKISA написа:Сейфти-кара по едно време мислех,че ше влезе за зареждане с гориво...


Ти представяш ли си верно колата влиза и отзад вси4ки болиди след нея я чакат :mhihi: Кубица наистна добре се отурвал като го видях изтръпнах, е това са новите технлологии кокпита не беше помръднал това ако беше преди нямаше да мине с с4упен крак само


По едно време Сейфтито спря и излезе няк'фо НЕсейфти кар.. дето даже не разбрах каква марка е.. нещо японско мязаше.. Лексъс може би.Малко след това почнаха да пускат от камерата която е на покрива на сейфтито и се чуваше зверски звук на В8+компресор :twisted: мнооо приатно беше..


Точмо тогава се скарах на бащами да мълчи, за да слушам :)

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 11 Юни 2007, 9:55

А па с тия нови правила за сейфтито направо се побърках!!! Колкото е по-сложно -толкова е по-гадно за феновете!/ то май не само за нас ,ми и боксовете се оплетоха!/ То не беше излизане на червено/ Маса и Фиси са да им земат книжките за 3мес! :mhihi: / ,то не беше отворен пит-лейн,затворен пит-лейн! Не може да се зарежда при сейфти кар-после може....! Ебати тъпата работа! Футбола за тва е толкова популярен спорт ,щото е прост за гледане! Нема ярдове,бази и секви дивотии кат в Америка! Не мога да разбера що трябва Бърнито толкова сложнотии да прави...!!!??!! :roll:

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 11 Юни 2007, 10:22

SlipKnoT написа:По едно време Сейфтито спря и излезе няк'фо НЕсейфти кар.. дето даже не разбрах каква марка е.. нещо японско мязаше.. Лексъс може би.

Някаква Хонда беше. Загледах се в емблемата... :) Аз пък не успях да чуя тоз В8... :( :(
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 11 Юни 2007, 10:40

Честито на Луис Хамилтън за първото място и на Бързия Ник за 2-рото място. :!:
Изображение

Ценко изложбения
Аватар
Мнения: 3813
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: Регистриран на: 26 Ное 2003 | Мнения: 1117
Пол: Мъж
Кара: дългия да си плати входа !!!

Мнение от rtzankov » 11 Юни 2007, 10:47

Акура ;)
Изображение
Изображение
R.I.P Landikar

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 11 Юни 2007, 11:31

rtzankov написа:Акура ;)

А-кура ,де....!!! :mhihi: :mhihi:
Смешно стана,ма никъде по инфо-сайтовете не пише що излезе тая кола! Кво стана с Мерджана по тва време не е ясно.
Направи ми впечатление как пристигна първия екип с кола след удара на Кубица!!!! Според мен още се търкаляха парчета ,когато черната кола спря до него! Адски бърза реакция! Другите два Мерцедеса бяха там след максимум 30 сек! Явно организацията е на ниво. Ваденето от колата продължи доста време,но сигурно първо гледат да го стабилизират,да обездвижат врата и тогава го изваждат...! В тоя спорт работят може би най-добрите екипи! За съжаление не винаги може да се помогне-справка ужасният уикенд 94та,когато загинаха Сена и Ратценбергер ,а Барикело се изпопреби и той и за малко и той да е от здраво пострадалите.
Мнението ми/въпреки,че Бърни се бара за мойто мнение/ е ,че при такъв инцидент би трябвало да спират състезанието,щото тичането на хора и метенето на пистата си е предпоставка за други инциденти-все пак дори и зад кола за сигурност тия фърчат с над 100-150! Явно парите и рекламните договори си казват думата,ма... :confused:

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook