честито на Новобранеца(Луис Хамилтън)

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

Мнение от SlipKnoT » 11 Юни 2007, 14:07

SKISA написа:Кво стана с Мерджана по тва време не е ясно.


Беше спрял при катастрофата според мен за да може, ако му има нещо по сериозно на кубица да води линейките до хиликоптера които се намираше малко по назад в обратна посока и тряяше да се кара срещу движението.. ма може и да не е така де..
а тея найстина дрфтнаха мноо яко в синхрон.. и се завъртяха в синхрон :)

П.С. Сега четох, че даже само му е навехнат глезена, а не му е счупен крака.., но едва ли ще кара в САЩ щото имал лошо сътресение. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 11 Юни 2007, 14:34

SKISA написа:
rtzankov написа:Акура ;)

А-кура ,де....!!! :mhihi: :mhihi:
Смешно стана,ма никъде по инфо-сайтовете не пише що излезе тая кола! Кво стана с Мерджана по тва време не е ясно.
Направи ми впечатление как пристигна първия екип с кола след удара на Кубица!!!! Според мен още се търкаляха парчета ,когато черната кола спря до него! Адски бърза реакция! Другите два Мерцедеса бяха там след максимум 30 сек! Явно организацията е на ниво. Ваденето от колата продължи доста време,но сигурно първо гледат да го стабилизират,да обездвижат врата и тогава го изваждат...! В тоя спорт работят може би най-добрите екипи! За съжаление не винаги може да се помогне-справка ужасният уикенд 94та,когато загинаха Сена и Ратценбергер ,а Барикело се изпопреби и той и за малко и той да е от здраво пострадалите.
Мнението ми/въпреки,че Бърни се бара за мойто мнение/ е ,че при такъв инцидент би трябвало да спират състезанието,щото тичането на хора и метенето на пистата си е предпоставка за други инциденти-все пак дори и зад кола за сигурност тия фърчат с над 100-150! Явно парите и рекламните договори си казват думата,ма... :confused:


не водеше МБ-то щото тая кола за сигурност според мен излезе на секундата като стана инцидента,пък МБ -то беше в боксовете,по едно време се видя как беше по средата на коланата и после той я поведе...а пък правилата са си яки,точно такива объркваници правят състезанията интересни,а не дали единия ще изпревари другия в боксовете
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 11 Юни 2007, 14:39

другата кола беше Хонда Сивик SI

Изображение
Изображение

на живо е доста готина,и много приятен звук вади :twisted:

п.с 190 коня е
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 11 Юни 2007, 14:55

и мерджана беше добър а изленза 100 пъти
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 11 Юни 2007, 17:38

SlipKnoT написа:
SKISA написа:Кво стана с Мерджана по тва време не е ясно.


Беше спрял при катастрофата


:yes:

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1187
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Двуглава ламя.

Мнение от Един » 11 Юни 2007, 20:38

Накратко:
Мерцедеса е Safety Car-a на Бърни и Ко (FIA).
Другата( Акура ли е Хонда лие незнам) сигурно е на организаторите от пистата.
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 11 Юни 2007, 21:40

Бе то така и аз мое се изрежем с мойта комбинация.....!! Ебати анархията! Уж нови правила въвеждат ,уж стаало строго ,па секи си вади квито коли сейфтита иска!
Майтапа настрана ,ма треа да има ред ,за да е ясно кво става на пистата! Иначе заблудения запалянко *или фен на който му аресва* ше се обърка и може да почне да вика за некой ,па той вече отпаднал!
Некой да знае Шумата къв играе са във Ферари!?!?!..... Виде ми се мноо главен...!!! Страничен наблюдател ли е , ветеран в пенсия ли е...?!?!
Последна промяна Гост на 11 Юни 2007, 22:43, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 11 Юни 2007, 22:00

SKISA написа:Резервният сейфти-кар беше Онда... :mhihi: Виде му се Х-то /Н-то/ на решетката.
Явно точно тогава са зареждали АЕМДЖИто...! много арчи тая кола!
Тва състезание беше пълен ад! А па бай Алонсо опасе тревата ...мисля 6 пъти на първият завой! Човека е решил ,че е с косачка за трева! А па Трули и още некой си къв балет направиха на тоя завой....! Синхронно дрифтене с цукахара с чупка и даже не се закачиха..! Беше доста интересно,само тоя трик ,дето го направи Кубица малко ме изправи на нокти...! Ебати здравото БМВ!!!!/ Бамби,не се бъзикай! ;) / Радвам се ,че от спорта тия неща след време прескачат и в нормалните коли,щото тия технологии освен ,че развиват двигателите и скоростните кутии и окачването - прехвърлят иновации и в материялите и става все по-сигурно....! Естествено до определени граници,но явно границите в Формулата са отишли на небето!




ко да се базикам ве ... казах БМВ си е БМВ нема 2 мнения по въпроса :lol:
иначе яко състезание треаше да има още няколко обиколки можеха да останат 3-4 коли :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Мнение от Sharo » 12 Юни 2007, 1:43

http://www.youtube.com/watch?v=z2SxVIon7U4 кофти качество
http://www.youtube.com/watch?v=Lm1LjD_hVso&mode=related&search= има кадри от задната кола ...

:shock:
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 12 Юни 2007, 3:57

SKISA написа:
Некой да знае Шумата къв играе са във Ферари!?!?!..... Виде ми се мноо главен...!!! Страничен наблюдател ли е , ветеран в пенсия ли е...?!?!


Шумито дава акъл срещу 5 милиона евро на година :shock:
п.с без майтап е тва...
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Мнение от Sharo » 15 Юни 2007, 1:12

http://www.youtube.com/watch?v=RkFFhHZi6GQ
уникални фотоси

http://www.youtube.com/watch?v=4OYa8ux-EDU&mode=related&search=

на е това филмче се вижда как нещо изхвърча от колата преди да излети ..
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 18 Юни 2007, 14:45

Още веднъж младока Луис Хамилтън доминира пред съотборника си Алонсо .
голямо бъдеще има тва момче :mhihi:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook