bmw 4-ти в мелбърн

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Rousse,Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: Е34, М20В25+
Детайли за колата: Черен

Мнение от Van » 19 Мар 2007, 9:12

Хайдфелд
хвали своя БМВ-Заубер
19.03.2007
Ник Хайдфелд определи своя болид БМВ-Заубер като “супер” след края на Гран при на Австралия. Германецът завърши четвърти, след Кими Райконен с Ферари и двойката на Макларън-Мерцедес – Фернандо Алонсо и Луис Хамилтън.
“Направих много добър старт, дори по-добър от този на Кими, обясни Хайдфелд. – Минах пред Алонсо. Надявах се да успея да задържа втората позиция. Знаех, че ще бъде трудно, тъй като бях наясно, че болидите на Макларън са по-бързи от нас. Все пак прогресът ни е очевиден. Съжалявам за отпадането на Роберт (заради проблеми със скоростната кутия). Стратегията ми със стартиране с меки гуми бе доста рискована. Знаех, че след първото спиране в бокса мога да попадна в трафик, което и се случи. Състезанието бе забавно, във финалните обиколки обаче бях сам – около мен нямаше никакви коли. Механически погледнато, колата ми бе перфектна.”
ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 19 Мар 2007, 15:12

Loewe написа:
тоя Ник докато се ошлайфа явно му треат още 4-5 години у формулата и тои ше одрътреее малко ли е карал та до ся не се

Не четеш внимателно. Не Ник да се ошлайфва, а Кубица ;) А какво да направи като няма кола, която е достатъчно бърза?! Не претендирам, че Ник е супер топ пилот, но не и толкова зле. Нека видим какво ще стане по-нататък.
ПП. Какъв фен си ти?! Уж си любител на марката, пък такъв песимист относно F1 отдела на Motorsport GmbH. Дай го малко по-за марката ;)


не се казва песимист а реалист .. нямам нищо против марката карам я щото ми харесва но не съм тотално зарибен ... има акъл все още в главата ми ;)
просто с ник става това което щеше да стане с кими ако не го беха взели в МК .. ще стане прекалено късно да се развива и да става пилот ше му мине мерака за борба и ще е като вечния шампион Култард които имаше кола и все нищо не правеше докато Хакинен ставаше шампион .. така че няма лошо да си оправят колата ама да не е прекалено късно .. все ми е едно какво става стига КИМИ да мачка наред :)

п.п. но все още е рано да се коментира каквото и да било .. все пак има още доста състезания тепърва ще се види кои какво може и до къде се е развил ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 20 Мар 2007, 21:15

абе bam-bam разбрахме че не вярваш в успешното представяне на любимата марка във Ф1 за кво продължаваш да се напъваш на всички като глист на буца :?: няма нужда и да се повтаряш разбрахме реалист си бил.... аре по живо по здраво си върви с реализма остави ни да се покефим на 4-тото място на Хайдфелд и страхотното каране на Кубица и на ,според мен, най-доброто състезание на БМВ от години..... :arrow:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 20 Мар 2007, 21:18

аа и by the way може да се застреляш с тоя твой Кими щото ще гледа спойлера на Хамилтън ;) през целия сезон (пък да се надяваме че ще гледа от зад и БМВ-тата ) ;)
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 22 Мар 2007, 8:23

ineedmoney написа:аа и by the way може да се застреляш с тоя твой Кими щото ще гледа спойлера на Хамилтън ;) през целия сезон (пък да се надяваме че ще гледа от зад и БМВ-тата ) ;)



е само толко ли можа да измислиш с твойте 350 грама в главата :mhihi:
аре оставам те да си караш твойта реална кола от картинката и много поздрави на Хами ... иначе да ше му гледа спойлера като го задминава с 1 обиколко за няколко секунди :winky:


п.п. БМВ са имали и по добри състезания от години ама и ти новоизлюпил се фен толко и знаеш ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 23 Мар 2007, 15:39

bam-bam написа:
ineedmoney написа:аа и by the way може да се застреляш с тоя твой Кими щото ще гледа спойлера на Хамилтън ;) през целия сезон (пък да се надяваме че ще гледа от зад и БМВ-тата ) ;)



е само толко ли можа да измислиш с твойте 350 грама в главата :mhihi:
аре оставам те да си караш твойта реална кола от картинката и много поздрави на Хами ... иначе да ше му гледа спойлера като го задминава с 1 обиколко за няколко секунди :winky:


п.п. БМВ са имали и по добри състезания от години ама и ти новоизлюпил се фен толко и знаеш ;)


картнката се нарича аватар аз неграмотници като теб да поясня а ако искаш да видиш реалната ми кола от "картинката" :mhihi: има си галерия за тая работа...

а относно тва колко грама имам в главата не можеш да знаеш а само комплексари обиждат хора които не познавата така че видяхме те що за добитък си

ааа я кажи че наистина не се сещам кога в последните 2 сезона БМВ са се класирали 3-ти и 5-ти за старт и в крайна сметка 4-ти??? да те видим ти какъв си разбираЧ :lol: :?: БурГЪЗлия :mhihi:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 23 Мар 2007, 20:49

ineedmoney написа:
bam-bam написа:
ineedmoney написа:аа и by the way може да се застреляш с тоя твой Кими щото ще гледа спойлера на Хамилтън ;) през целия сезон (пък да се надяваме че ще гледа от зад и БМВ-тата ) ;)



е само толко ли можа да измислиш с твойте 350 грама в главата :mhihi:
аре оставам те да си караш твойта реална кола от картинката и много поздрави на Хами ... иначе да ше му гледа спойлера като го задминава с 1 обиколко за няколко секунди :winky:


п.п. БМВ са имали и по добри състезания от години ама и ти новоизлюпил се фен толко и знаеш ;)


картнката се нарича аватар аз неграмотници като теб да поясня а ако искаш да видиш реалната ми кола от "картинката" :mhihi: има си галерия за тая работа...

а относно тва колко грама имам в главата не можеш да знаеш а само комплексари обиждат хора които не познавата така че видяхме те що за добитък си

ааа я кажи че наистина не се сещам кога в последните 2 сезона БМВ са се класирали 3-ти и 5-ти за старт и в крайна сметка 4-ти??? да те видим ти какъв си разбираЧ :lol: :?: БурГЪЗлия :mhihi:




какво викаш за тая реална "кола" :mhihi: от картинката в галерията ... е щом не те е срам да го наричаш кола ти си знаеш ;)

а относно забележка 2 ... то хубаво е човек да пише нещо ама другия път прочитаи добре какво си писал преди това за да не си вкарваш автогол ... това за домашно да се сетиш кои кого обижда :winky:
така че по скоро се замислям дали имаш и 350 грама

и не знам последните сезони ама не помниш какво си писал първия път ... бмв имат и по добри представяния в последните години .. 3-4 да речем ... щото ти написа години ... така че пич помни какво пишеш първо за да може да спорим като хората а не да ти поправям грешките като на първолак :idea:
Изображение

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook