bmw 4-ти в мелбърн

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 937
Регистриран на: 2.10.2005
Местоположение: nikopol

bmw 4-ти в мелбърн

Мнение от ian190 » 18 Мар 2007, 11:41

някой да го гледа?
коментари

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: bmw 4-ти в мелбърн

Мнение от ///M Power » 18 Мар 2007, 12:22

ian190 написа:някой да го гледа?
коментари


екстра си вървеше БМВ,жалко че се строши това на Кубица....по-бавно са от Ферари и Макларън,но пък Рено и Хонда не бяха по-бързи,което си е голям успех според мен :winky:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: bmw 4-ти в мелбърн

Мнение от acho.rs » 18 Мар 2007, 14:02

///M Power написа:
ian190 написа:някой да го гледа?
коментари


екстра си вървеше БМВ,жалко че се строши това на Кубица....по-бавно са от Ферари и Макларън,но пък Рено и Хонда не бяха по-бързи,което си е голям успех според мен :winky:

абе добре си вървят...кубица и хайдфилд не са от най-добрите пилоти,ама вървяха трети и 4 четвърти,нали а и кубица трупа опит все повече и изглежда доста преспективен :twisted: ...а коментаторите казват че бмвто не е готово напълно...живот и здраве може да спорим за 2 място при конструкторите...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: bmw 4-ти в мелбърн

Мнение от ///M Power » 18 Мар 2007, 14:27

acho.rs написа:
///M Power написа:
ian190 написа:някой да го гледа?
коментари


екстра си вървеше БМВ,жалко че се строши това на Кубица....по-бавно са от Ферари и Макларън,но пък Рено и Хонда не бяха по-бързи,което си е голям успех според мен :winky:

абе добре си вървят...кубица и хайдфилд не са от най-добрите пилоти,ама вървяха трети и 4 четвърти,нали а и кубица трупа опит все повече и изглежда доста преспективен :twisted: ...а коментаторите казват че бмвто не е готово напълно...живот и здраве може да спорим за 2 място при конструкторите...


за второ едвали ще можем да се борим,аз лично ще се радвам ако сме трети :winky:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: bmw 4-ти в мелбърн

Мнение от bam-bam » 18 Мар 2007, 15:30

///M Power написа:
acho.rs написа:
///M Power написа:
ian190 написа:някой да го гледа?
коментари


екстра си вървеше БМВ,жалко че се строши това на Кубица....по-бавно са от Ферари и Макларън,но пък Рено и Хонда не бяха по-бързи,което си е голям успех според мен :winky:

абе добре си вървят...кубица и хайдфилд не са от най-добрите пилоти,ама вървяха трети и 4 четвърти,нали а и кубица трупа опит все повече и изглежда доста преспективен :twisted: ...а коментаторите казват че бмвто не е готово напълно...живот и здраве може да спорим за 2 място при конструкторите...


за второ едвали ще можем да се борим,аз лично ще се радвам ако сме трети :winky:



2 ... 3 .. отзад напред ли :lol:
максимума които могат да вземат е 4 място ... няма какво да си мечтаете ;)
както винаги бързи но чупливи ... казах както винаги така че има време но за момента не си фантазираите че са добре .. колко и супер агуритата са добре с техното 10 и 11 място ще се надъхат че са станали много добри и в 1 момент ще се разбере истината ;)
Изображение

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 18 Мар 2007, 15:42

ууу песимист :mhihi:
аз пък вярвам в реалният шанс да влезнат в 3-ката
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 18 Мар 2007, 15:52

Dimo написа:ууу песимист :mhihi:
аз пък вярвам в реалният шанс да влезнат в 3-ката


реалист се казва ;)
мен ми се дреме .. за мен са посредствен отбор с най бързия двигател ОНО време и само с това ше ги запомня в момента на появяване на сцената на Ф1 .... от тогава насам само назад и никакво развитие .. барабар с хонда тойота ... се отбори които днес ги има утре ги нема и земат 1 победа и се кефят като малки деца ... така че от 3 назад се 200 кои ше е ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 13.05.2003
Местоположение: USA за сега
Кара: е92 335i 6MT
Мечтае да кара: e92 M3 може би....
Детайли за колата: сток като за начало ...

Мнение от PUTER » 18 Мар 2007, 16:26

Като за първо състезание за мен се представиха добре...
Жалко че едната кола се счупи,но има още стартове!
Нова Година,нов късмет както се казва... така че дано да успеят да се преборят за 3-тото място при конструкторите, а защо не и победа някъде.
Времето ще покаже :)
Brutal
Motor
Works

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 314
Регистриран на: 28.04.2005
Местоположение: DE Karlsruhe/ BG Пловдив

Мнение от Loewe » 18 Мар 2007, 16:32

bam-bam, извинявай много, но БМВ Заубер не са посредствен отбор. Неуспехите от предишните няколко години се дължът по-скоро на Уйлямс и невъзможността им да направят добро/аеродинамочно шаси. Много добре си отбелязъл, че правят добри мотори, даже по-едно време (2003мисля) бяха с най-мощния мотор. Уйлямс сега без тях са още по-зле. БМВ Заубер от тази година са с екип, койтосами са съставили, предишната година част от екипа беше от Заубер. Тъй като развитието на двигателите е почти замразено, гумите са еднакви, аеродинамиката придобива още по-голямо значение. В БМВ са осъзнали това и аеродинамичният канал в Хинвил Швейцария работи 24ч на 3 смени. Освен това са купили компютър "Алберт", който е номер 60 в ранглистата на най-бързите компютри. С него се правят аеродинамични симулции и резултатите от тях надявам се няма да закъснеят. Спред мен тази година ще се борят за 3 място, а догодина или следващата искат да атакуват титлата. Спред мен са напълно реалистични прогнози. Предполагам до тогава Кубица ще се е ошлайфал и ще има какво да покаже. Ник също има какво да покаже, просто трябва да е по-агресивен.
“M” stands for Motorsport. And there’s no question that these cars have racing in their blood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 18 Мар 2007, 16:51

Loewe написа:bam-bam, извинявай много, но БМВ Заубер не са посредствен отбор. Неуспехите от предишните няколко години се дължът по-скоро на Уйлямс и невъзможността им да направят добро/аеродинамочно шаси. Много добре си отбелязъл, че правят добри мотори, даже по-едно време (2003мисля) бяха с най-мощния мотор. Уйлямс сега без тях са още по-зле. БМВ Заубер от тази година са с екип, койтосами са съставили, предишната година част от екипа беше от Заубер. Тъй като развитието на двигателите е почти замразено, гумите са еднакви, аеродинамиката придобива още по-голямо значение. В БМВ са осъзнали това и аеродинамичният канал в Хинвил Швейцария работи 24ч на 3 смени. Освен това са купили компютър "Алберт", който е номер 60 в ранглистата на най-бързите компютри. С него се правят аеродинамични симулции и резултатите от тях надявам се няма да закъснеят. Спред мен тази година ще се борят за 3 място, а догодина или следващата искат да атакуват титлата. Спред мен са напълно реалистични прогнози. Предполагам до тогава Кубица ще се е ошлайфал и ще има какво да покаже. Ник също има какво да покаже, просто трябва да е по-агресивен.



блажени са вярващите :lol:
бмв и титла .. само ако ферари и макларън напуснат шампионата ;)
рено не тръгнаха добре а и с тея 2ма "добри" шофери нещо май не са добре
иначе за пилотите знам ли .. тоя Ник докато се ошлайфа явно му треат още 4-5 години у формулата и тои ше одрътреее малко ли е карал та до ся не се е ?
ето ти пример с Хамилтън .. идва си ошлайфан и си кара пича ... а не се мотка
така че прогнозите са ти напълно реалистични толко колкото може да стане 4та световна :lol:
Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 18 Мар 2007, 22:55

bam-bam направо се плаша колко не го разбираш тоя спорт :shock: .........продължавай с Copy/Paste там явно ти е силата :idea:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 18 Мар 2007, 22:59

krika написа:bam-bam направо се плаша колко не го разбираш тоя спорт :shock: .........продължавай с Copy/Paste там явно ти е силата :idea:


ти понеже го разбираш та не каза какво разбираш та да се посмеем задружно та само това можа да измислиш :mhihi:
както се казва аман от разбирачи с акъл и с големи претенции ;)
Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 18 Мар 2007, 23:02

bam-bam написа:ти понеже го разбираш та не каза какво разбираш та да се посмеем задружно та само това можа да измислиш :mhihi:
както се казва аман от разбирачи с акъл и с големи претенции ;)
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 18 Мар 2007, 23:08

krika написа:
bam-bam написа:ти понеже го разбираш та не каза какво разбираш та да се посмеем задружно та само това можа да измислиш :mhihi:
както се казва аман от разбирачи с акъл и с големи претенции ;)
:mhihi: :mhihi: :mhihi:




:mhihi: :mhihi: :mhihi:

ей умен си .. измислил си нов начин на трупане на мнения без да ти се скарат че спамиш .. признавам те :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 314
Регистриран на: 28.04.2005
Местоположение: DE Karlsruhe/ BG Пловдив

Мнение от Loewe » 19 Мар 2007, 0:33

тоя Ник докато се ошлайфа явно му треат още 4-5 години у формулата и тои ше одрътреее малко ли е карал та до ся не се

Не четеш внимателно. Не Ник да се ошлайфва, а Кубица ;) А какво да направи като няма кола, която е достатъчно бърза?! Не претендирам, че Ник е супер топ пилот, но не и толкова зле. Нека видим какво ще стане по-нататък.
ПП. Какъв фен си ти?! Уж си любител на марката, пък такъв песимист относно F1 отдела на Motorsport GmbH. Дай го малко по-за марката ;)
“M” stands for Motorsport. And there’s no question that these cars have racing in their blood.

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook