BMW Sauber-Браво!!!

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 13 Мар 2006, 14:27

///M Power написа:Аз пък съм разочарован от БМВ-тата,какво като са за първи път самостоятелен отбор?...имаха опит още от 2000г.,двигателя май вече не е най-добрия от всички?...я вижте отбора на Хонда и те са самостоятелни за първи път?....Колкото до Шумахер-той е номер едно и младите момчета (Алонсо и Кими) има още доста хляб да изядът доката го настигнат.....някой говореше за че с бърза кола всеки може....това важи и за Алонсо и за Кими,защото си мисля че тяхните коли не са по-бавни от тази на Ферари...


прав си за бързите коли тфа исках да кажа защо Шуми беше шампион толко поредни пъти .. не казвам че не е шофер ама да ми кажете че е Н1 ... нема връзка .. миналата год с бавната кола нещо не стана нали ... и глеи го ся тоя новия Маса къде го немаше даже по списъците с завършилите дадоха му кола и аидееее ще се бори за 1во место ... но просто тея 2мата младите имат хъс но винаги нещо колата куцаше а шуми имаше перфектната ... така че тръгваме от колата после следват другите неща ... и можеби това ще си остане последната титла на Шуми ;)

п.с. освен ако не си оправят колата която ще бъде Най-Важния Фактор за да спечели пак .. така че за колата може да се каже Н1 а не за шофера ... тя заслужава купата ;)

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 13 Мар 2006, 14:29

///M Power написа:Аз пък съм разочарован от БМВ-тата,какво като са за първи път самостоятелен отбор?...имаха опит още от 2000г.,двигателя май вече не е най-добрия от всички?...я вижте отбора на Хонда и те са самостоятелни за първи път?....Колкото до Шумахер-той е номер едно и младите момчета (Алонсо и Кими) има още доста хляб да изядът доката го настигнат.....някой говореше за че с бърза кола всеки може....това важи и за Алонсо и за Кими,защото си мисля че тяхните коли не са по-бавни от тази на Ферари...


прав си за бързите коли тфа исках да кажа защо Шуми беше шампион толко поредни пъти .. не казвам че не е шофер ама да ми кажете че е Н1 ... нема връзка .. миналата год с бавната кола нещо не стана нали ... и глеи го ся тоя новия Маса къде го немаше даже по списъците с завършилите дадоха му кола и аидееее ще се бори за 1во место ... но просто тея 2мата младите имат хъс но винаги нещо колата куцаше а шуми имаше перфектната ... така че тръгваме от колата после следват другите неща ... и можеби това ще си остане последната титла на Шуми ;)

п.с. освен ако не си оправят колата която ще бъде Най-Важния Фактор за да спечели пак .. така че за колата може да се каже Н1 а не за шофера ... тя заслужава купата ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 13 Мар 2006, 15:22

мдам, изглежда отдавна формула 1 е борба на болидите, а пилотите не са чак толкова важни...

а малко извън темата бях гледал едно интервю с деймън хил, който обесняваше как еклерстоун (мисля?) обикалял колите преди някакъв старт, в който пистата била ужасно мокра и казвал на пилотите, че искат не искат ще карат...

а това с двигателя беше доста разочароващо наистина...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook