WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от Bavarcho » 12 Юли 2010, 11:42

Прилична като за българия беше организацията, имаше и доста селяния както се и очакваше.
Първия ден (четвъртък) тренировките на един завой къдто имаше доста палатки некви пичове бяха извадили колони колкото един компакт и то колите ли да слушаш или анелия :no:
В пътък гледахме при яз. Батак двете минавания, на второто по едно време доидоха некакви гърци мотористи, обаче вече бяха пуснали колите и бяха минали двама трима, тея прости византиици застанаха след завоя и започнаха да се катерят по бетонната стена от вътрешната страна на завоя като по едно време единия си изпусна каската на пътя :bang: почна да се търкаля бавно... лъмбур, лумбур, стигнс средата на пътя...за щастие се върна отново към края, ако беше застанала на средата след завоя точно където минаваха всики :bang:
След като минаха почти всички оставаха още трима, макс четирима с затварящата кола почнаха да си ходят по пътя бесните селяни, попнеже на завоя нямаше някой от организаторите си минаваха с еедно разглеждат сергиите на илиянци :kuku:

Вечерта спряхме до язовира кемпера и придружаващия го антораж обаче през ноща доидоха едни пичове дето хич не им се спеше :confused: Имаше едно синьо Е36 купе, може би 320 или 325, от София, кв. Надежда, номера беше нещо като СА8478**, извадиха му буталата ей :kuku: Ако чете пича форума да драсне едно ЛС да го питам що е толкова железно тва БМВ :dummy:

Събота гледахме старта при Пещера и там където загряваха гумите :twisted:
От там газ за старта на второто минаване при Сестрино..

Евала на наще момчета който караха зверски, на първото минаване при Батак караха по добре от ВРЦтата :yes:
Последна промяна Bavarcho на 12 Юли 2010, 14:13, променена общо 1 път
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 12 Юли 2010, 12:04

twin spark написа:
SKISA написа:...

явно до края не си рабрал кой си снимал

имам една грешка за латвала и една на ожие с кими ,която оправих над снимката. а и не ми е толкова важно да съм точен в снимката,важното е ,че снимките и емоцията се получиха... докато снимах нямаше как да записвам кой точно снимам ,а и ми е първо рали и не познавам точно колите...
ако трябва да е толкова точно и стриктно-кажи ше си оправя надписите над снимките...



как загрява гумите на момин проход кими.......


Изображение




Изображение



Изображение


Изображение



Изображение




Изображение




Изображение


глей го не е ли дивак.....



Изображение

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от NeedHead » 12 Юли 2010, 13:59

Айде и аз малко....
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение <--- Solberg!
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 16.05.2008
Пол: Мъж

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от Mephistofel » 12 Юли 2010, 15:26

SKISA написа:аз не бих рискувал там да снимам ,независимо от интересната снимка. твърде тъпо и да стана известен като "тъпака ,който Форда блъсна на рали-България"


http://vbox7.com/play:3325b960&ef=1

Ухаааа!!! :conf:
"Дайте ми шест реда,написани от най-честния човек и аз ще намеря в тях за какво да го обеся!" Кардинал Ришельо

http://www.wartime.bg
http://www.facebook.com/wartime.bg
http://www.muzikant.org/
Tribute to Ronnie James Dio -"Rainbow In The Dark" http://www.youtube.com/watch?v=2rIKJI30xu4


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 13 Юли 2010, 10:07

баси ,да се бехме прекръстили на футбболен форум,не на автомобилен....! темата за мачовете-42стр ,тая тема -4!!! явно нема интерес към автомобилният спорт,нищо че са дошли най-добрите в България.....


иначе по темата....:
единственият дизел в състезанието-опел. незнайно защо при придвижването до сервизната зона беше сложил синьо тиксо да не се вижда емблемата на опел ,а отгоре на капака двата шеврона на ситроен с червена лепенка.....може би го е било срам ,че кара ръжда или нещо....!?!?

ето го момента с отлепянето на лепенките

Изображение

на вторият етап на мухово беше спукал гума ,горкият! а пък звука от дизела просто беше....без звук спрямо бегачките. иначе -похвално за ентусиазма!унгарци бяха...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от 6per40 » 13 Юли 2010, 10:26

На ралито бях media assistant и като казах на унгарската медия, че това е първата дизел кола в историята на нашото рали и те ей така :shock: :paranoid: :conf: . Унгарското пИжо 307 направо разбиваше. За мен той беше най-добрият, раздаваше се за публиката и грам не му пкаше за колата. Ако караше някое сутиенче ц4 можеше да е и на почетната стълбичка ;)

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от NeedHead » 13 Юли 2010, 10:33

Дамм тоз с 307-цата и Гьошев бяха единствените пичове,дет караха за нас! А българската 30(7) видяхте ли я!?? :driving:
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от NeedHead » 13 Юли 2010, 10:40

Ето я и нея! Бяха най-ниско бюджетния отбор,ма незнам що много им се кефихме...раздаваха се на максимум!!!
Изображение
Архив alpina-ma6inata
Последна промяна NeedHead на 13 Юли 2010, 10:51, променена общо 1 път
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от 6per40 » 13 Юли 2010, 10:47

Българското 306 еволюирало в 307, като го видях в сервизната зона и особено бокса му, можех да го оприлича с една дума МУКА. Те нямаха нищо, даже имаха 3 комплекта гуми- за мокро, сухо и интермедия. Правеха чудеса от храброст.

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от NeedHead » 13 Юли 2010, 10:48

Тука имам и едно широко Фиеста.... :lol:
Изображение
И фейслифт-а на ново-стария Фокус.... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Архив alpina-ma6inata
Последна промяна NeedHead на 13 Юли 2010, 10:51, променена общо 1 път
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от NeedHead » 13 Юли 2010, 10:50

6per40 написа:Българското 306 еволюирало в 307, като го видях в сервизната зона и особено бокса му, можех да го оприлича с една дума МУКА. Те нямаха нищо, даже имаха 3 комплекта гуми- за мокро, сухо и интермедия. Правеха чудеса от храброст.

Даже сервизната им кола,беше баничарка на Технополис или нещо от сорта... ЕВАЛА за ентусиазма... :yes:
Все трябва да се тръгне от някъде! :bchug:
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от 6per40 » 13 Юли 2010, 10:56

Браво на всички, които са успяли да вземат автографи от пилотите. Аз не успях да взема, ама дадох на Льоб след като на шейкдауна му казах "ей, френски смешник, дай газ на този покойник, че ако се кача аз направо ще те засрамя и ще отидеш в дън земя". Явно пича ме е послушал та даде съвсем мъничко газ през трите дни, ама пак си мисля, че ще го накажа подобаващо :oops: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 31.05.2009
Пол: Мъж
Кара: `04 M3 CSL, Audi TT 1.8T

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от Alex_GT3 » 13 Юли 2010, 11:02

Скиса мисля, че те видях с Таурана един оранжев и биеше на очи яко. Не знаех, че си с него, но ако беше с Е60-ката сигурно щях да те позная и да ти се обадя. Това стана на измисления паркинг на Белмекен и май бая време си търсеше място !

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от NeedHead » 13 Юли 2010, 11:03

6per40 написа:Браво на всички, които са успяли да вземат автографи от пилотите. Аз не успях да взема, ама дадох на Льоб след като на шейкдауна му казах "ей, френски смешник, дай газ на този покойник, че ако се кача аз направо ще те засрамя и ще отидеш в дън земя". Явно пича ме е послушал та даде съвсем мъничко газ през трите дни, ама пак си мисля, че ще го накажа подобаващо :oops: :mhihi:

хахахах те сички си мислят така,ма да ти кажа вътре в колата е малко по-различно от трибуните/каманаците!!! :smoke:
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от 6per40 » 13 Юли 2010, 11:08

Колега знам, че е така, но всичко е в кръга на шегата. Гледах онборди и сордо достигна до 216км в час и след това имаше ляв завой и то не много лек и влезе с 200+ в него :shock: . Много карат, но и колите им са много подготвени. Като видях на абудаби бокса - ми то е цял град.
п.с. но все си мисля че ще ги накажа :mrgreen:

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook