Е такова състезание НЯМА!!!!

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 698
Регистриран на: 13.04.2005
Местоположение: Wherever I may roam...

Мнение от F-14 » 20 Юни 2005, 18:36

ето ви от Иво :
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
има и филмче ако някой помогне с идея как да го как да го кача... :uups:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Мнение от Bavarishe » 20 Юни 2005, 21:31

axaxax aз се радвам,че БМВ-ето ни е с БРИДЖСТОУН
ТДС - Турбо Див Селянин

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 436
Регистриран на: 3.04.2003

re

Мнение от NESH » 20 Юни 2005, 23:36

Мисля че силната обвързаност на фирмите производителки с доставчиците не позволи още в началото на сезона да има един доставчик и това е добре! Но за надпреварата в Дубай губещите бяха Ферари които бяха с 2 секунди на обиколка по-бавни и няма кола или пилот които да компенсират такава загуба. Е сега Мишелин не са на ниво, но изборът на по-твъди гуми не бе удобен .....и бойкотираха състезанието като допълнително наливаха масло в огъня с други неудобни теми като рекламните права и т.н.
Но ако ще виновен за нещо пак Шумахер то по-вероятно е за потъването на Титаник отколкото за решенията в друите отбори!

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 21 Юни 2005, 1:04

о велики шумахере пожелавам ти само така да побеждаваш видя се че по друг начин неможе ... а да той не е виновен видя шанс за победа използва го и аз да бех и аз щех да го направя ... тфа е като си слаб изпадаш до такова положение на резил


S-stail .... Според правилата за новия сезон обаче тимовете трябва да участват в квалификациите и състезанията с един комплект гуми ... което мисля значи че и 100 да са имали нямаше да им дадът да ги сменят пак

и не е виновен шумахер той е пионка кфото му кажат тфа прай виновни са тея еблиовци над него които си гледат само кинтите

"Не това беше начинът, по който исках да постигна първата си победа за сезона", каза Шумахер.
то друг начин няма да има май .... представяте ли си в него има съвест горкия той най после взе победа

п.с. за пича с москвича култи (вечния шампион) каза .... В отсъствието на 14 конкуренти, германецът НАЙ-сетне се добра до победата ... великия пилот :mhihi:
айде почваите да се газирате

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 12.09.2004
Местоположение: cyber space

Мнение от InvisibleMan » 21 Юни 2005, 1:44

F-14 написа:най- най- най- великия е той....
докато го има ще гледам Формула 1...а след това- надали
почна да ми писва от победите на киви и на рено ли беше не помня там некаква синьо-жълта боза... даже спирам да гледам когато Шуми не е отпред...
но вчерааааааа
КЕФФФФФФФФФФФФФФФФ

жалко че брат му не притежава такъв талант...останалите марки във формула 1...еми БМВ,Хонда и тук таме некоя ТОЙОТА...
това харесвам аз.Плюя на рено мерцедес и кими-киви.
:twisted:

:yes: :yes: :clap:
ПС: bam-bam стига разпалва конфликти из форума :winky: :mhihi: като не ти харесва Шумахер не го гледай :)
Изображение

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 21 Юни 2005, 8:00

bam-bam написа:о велики шумахере пожелавам ти само така да побеждаваш видя се че по друг начин неможе ... а да той не е виновен видя шанс за победа използва го и аз да бех и аз щех да го направя ... тфа е като си слаб изпадаш до такова положение на резил


S-stail .... Според правилата за новия сезон обаче тимовете трябва да участват в квалификациите и състезанията с един комплект гуми ... което мисля значи че и 100 да са имали нямаше да им дадът да ги сменят пак

и не е виновен шумахер той е пионка кфото му кажат тфа прай виновни са тея еблиовци над него които си гледат само кинтите

"Не това беше начинът, по който исках да постигна първата си победа за сезона", каза Шумахер.
то друг начин няма да има май .... представяте ли си в него има съвест горкия той най после взе победа

п.с. за пича с москвича култи (вечния шампион) каза .... В отсъствието на 14 конкуренти, германецът НАЙ-сетне се добра до победата ... великия пилот :mhihi:
айде почваите да се газирате


:yes: :yes: :yes: Що да разпалва конфликти, той изказва мнение и това, че се различава от на някой друг не би трябвало да е конфликт, нали тука обсъждаме, не се караме, а изразяваме лично мнение все пак. Аз го подкрепям и в духа на изказването на F-14 ще добавя, че по слаб пилот Формула 1 не е виждала в историята си, след като най великия загина през 94-та и аз спрях да гледам докато БМВ не се върна на пистата, а тогава гледах как победите във Ф1 се купуват като футболен мач от родното първенство. И накрая да добавя, че не титлите а пилота правят шампиона :winky:
Тва ми е личното мнение, не искам да създавам конфликти, просто се изразявам, като в един демократичен форум, докато не са минали изборите, че после.....знае ли човек :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 436
Регистриран на: 3.04.2003

re

Мнение от NESH » 21 Юни 2005, 10:45

bam-bam написа: .....и не е виновен шумахер той е пионка кфото му кажат тфа прай виновни са тея еблиовци над него които си гледат само кинтите


ще се сетиш откъде изгрява слънцето!
Правило първо :никога не подценявай противника,колкото и да е слаб ти играй на твоето ниво! Понякокога да измъкнеш биберона на бебето също носи удоволствие.В крайна сметка той като дърпаше назад заради гуми досега няма да се откаже от победа точно заради проблеми с гумите на конкурентите я? Ма такива вкиснати гъзари като тебе и с Москвич да победи Шуми пак ще дрънкат глупости! То верно мненията като задниците ама много грозен задник требва да имаш за такива коментари!

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 21 Юни 2005, 11:03

S-stail написа:А ти знаеш ли за какво изобщо става на дума??
Първо тимовете които не подкрепиха гласуването преди сезона
за използване на един комплект гуми бяха точно тези трите.
Гласуваха ,,Да,, всички с Мишлен

Второ знаеш ли,че тимовете използващи мишлен са имали и комплекти
със по твърда смеска гуми за Индианаполис............демек годни за състезанието,но
неизгодни за добро класиране по напред ;)
Едиствено по меката смес ги прави конкурентноспособни
за състезанието.


Виж какво казват повечето пилоти като
Култард за решението на свойте шефове ;)


Колко истина има в думите ти...

А относно шумахер и неговото
участие в този конфликт и най-вече
презумпцията за някаква вина в него
е единствено
плот на болни фантазии...

айде и по-кротко
спокойствие преди всичко
;)
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 21 Юни 2005, 11:22

е само един ли успях да газирам ... излагам се трябваше повече да се спекът :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Мисля си цяла нощ, че след случилото се в неделя вечер Формула 1 никога повече няма да е същата.Магията на състезанието си отиде безвъзвратно, отстъпвайки място на политическите игрички, боричкания и бездушието.Това което ни направи фенове и ни караше да ставаме нощем, да четем новини в интернет, да пишем по форумите, което ни накара да заобичаме един пилот и да намразим друг, което повиши личното ни ниво на технологични познания се изпари за няколкото секунди в който тъвно гледах как 14 коли се прибират в бокса си след като шефовете им не постигнаха споразумение с тези от ФИА.Приличаше ми на нещо като бунт(дано да е така по дяволите) на мълчалив опит за извиване на ръце, на крещяща нужда от сигурност(и без това пилотите оставиха доста скалпове по пистите по цял свят) за да ги пуснем при положение че сме сигурни че нещо ще се прецака.Ситуацията затвърди и зародилото се преди няколко години усещане(когато болидът на Шумахер се оказа извън правилата и размера на дефлекторите му се оказа доста над допустимото, но тогава нямаше последствия за него) че в спорта който обичах парите и политиката взеха връх.
Искрено се надявам сезона да не се провали(индикациите са противоречиви) но не мисля че това състезание върна в борбата Ферари и Шумахер.Вярно че 18 подарени от Мозли и Екълстоун точки са добре дошли, но нали си имаме извинение.Познавам доста фенове на Ферари който казват че също са отвратени от постъпката им.Искам да подчертая че ставаше въпрос състезанието да се проведе.....Без пилотите на Мишлен да вземат точки......Това беше предложението на тимовете с френски гуми....Искаха само един шикан.....и никакви точки.....9 от 10 отбора!.....Дори тези с Бриджстоун...освен тяхно нищожество.....насраните(този сезон) мижитурки от Ферари.....
Ставаше въпрос за СИГУРНОСТА НА ПИЛОТИТЕ!!!
Реших.....Повече няма да гледам Формула 1 докато в нея се състезава толкова тесногърд и подъл отбор като Ферари...Срам за емблемата която носят, и за великата им история....


п.с. откраднато от друг форум айде продължаваите лимонадата е доста газирана напитка ... ако не го разберете прочетете 100 пъти 2те думи с голями букви и дано тфа че сте българи не ви попречи да ги разберете ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 698
Регистриран на: 13.04.2005
Местоположение: Wherever I may roam...

Мнение от F-14 » 21 Юни 2005, 12:29

мале мале...хората правят диви пари а вие ше се изтрепете тука кой прав кой крив....
Ама като се замислиш...те от това правят пари де...:)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Мнение от Bavarishe » 21 Юни 2005, 12:36

Шуми е победител независимо какво е станало
ТДС - Турбо Див Селянин

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 12.09.2004
Местоположение: cyber space

Мнение от InvisibleMan » 21 Юни 2005, 18:27

bam-bam написа:е само един ли успях да газирам ... излагам се трябваше повече да се спекът :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Tака като гледам темата, само ти се газираш, пениш, спичаш и тн.:lol:
И това от едно състезание в което Шумахер победи.
Представям си какво ше стане, ако Шумахер стане шампион за пореден път :) :winky: 8)
Исках и още няколко неща да напиша към другите коментари, но не ми се навлиза в безсмислени спорове :) :idea:
Изображение

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 22 Юни 2005, 13:47

На Ферари им е пределно ясно , че този сезон едва ли пак ще се качат на стълбичката. Наистина е жалко за отбор с такова име да показва слабост ,и да искат само победа без значение по кои нечестен начин ще я спечелят ... ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 435
Регистриран на: 19.12.2004
Местоположение: В.Т-во, София
Кара: E34 TOURING `95 без номер на мотора

Мнение от BigMUZZY » 22 Юни 2005, 16:06

bam-bam написа:На Ферари им е пределно ясно , че този сезон едва ли пак ще се качат на стълбичката. Наистина е жалко за отбор с такова име да показва слабост ,и да искат само победа без значение по кои нечестен начин ще я спечелят ... ;)


Хубаво, де, пич. Стъпят на стълбичката или не - ще се види накрая. Обясни, обаче, кое е нечестното на тази победа???
Има правила, писани и приети в началото на сезона. Гласували са ги точно несъстезавалите се тимове. Правилата са за всички. Щеше да е най - голямата помиарщина, а и грешка на ФИА, ако ги бяха променили. В правото съществува и се спазва принципа: едно изключение, един прецедент и съответният закон вече може да се заобикаля от всекиго. Кое е нечестното на тази победа??? Кое???
...Тез` две бири `що ги каза ...?

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 22 Юни 2005, 16:29

Нечестното е, че именно Ферари не са се съгласили за слагането на изкуствения шикан, като са силни и честни защо само те не са подписали, Минарди и Джордан са отбори с Бриджстоун и са се съгласили, щото няма вина за това, че Мишлен са донесли скапани гуми? Да вярно е, но заради това съгласие отборите не излязоха и Ферари се състезаваха сами, какво честно има в такава победа, сам на пистата щото не разреших да другите да стартират понеже зависеше от мен, ами ако бяха стартирали с тези дефектни гуми и загинеше пилот кво става а? Тва не са предположения, защото е имало 2 катастрови и едната доста сериозна! Това е по скоро техническа победа, помисли реално, ако всички бяха тръгнали къде щяха да завършат Ферари и нека не се залъгваме колата на Рено и Макларън е много по добра този сезон от на скудерията, може би щеше да е на подиума, но победа :roll: :confused: :mhihi: , та затова е нечестно, защото ако отбора им се е съгласил, а не се направи на велик нямаше да има фарс и т.н. Ама както и да е, определено не съм фен на ферари, но мисля, че ти отговорих максимално обективно на въпроса ;)
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook