Какво стана та не вечерахме (на Силвърстоун) ?

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 7.10.2004

Какво стана та не вечерахме (на Силвърстоун) ?

Мнение от stenly » 16 Май 2005, 13:37

http://www.fiawtcc.com/2k5/readNews.asp?id=580

Казано в прав текст - първите 4 места са за Alfa Romeo,
5-то място за Анди Приол (BMW 320i),
6, 7 и 8-мо - Seat

Гледах му последните 5 минути на състезанието и щях да заспя.
И ми е много чудно, като на хората им е много чудно защо съм фен на WRC шампионата, а не на разните му там Формули, GP-та, GT-та и т.н. дето въртят кръгчета по пистата и евентуално някой да изпревари някого. И също така ми е много смешно като някое издание гръмне - (примерно) "Шумахер - най-добрия пилот на планетата". Не искам да омаловажавам таланта и способностите на пистовите пилоти, но за мене пилотите от WRC рулират; Те са направо нещо като navy seals - сняг, чакъл (във всичките му 10 разновидности), асфалт - няма значение - карат на границата по трасета, които са минали само веднъж със служебна кола, за да свали навигаторът им записки (!). И после първите 2-3ма дават на десеткилометрови отсечи разлика от по секунда (!) при положение, че не карат един зад друг.
. . . пилотите във WRC - за мене това са хората с "the ultimate driving skills".
:bowdown:

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 16 Май 2005, 14:34

Последното състезание дето аз гледах (не беше скоро) бяхме от 1во до 4то място така не може на всички писти :idea: Водим при пилотите със Дирк Мюлер (Германия) също и в отборното сме номер едно с 81т кво цивриш немоа те разбера.Ако не те кефят пистови състезания НЕ ГИ ГЛЕДАЙ :!: :!: :!:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 7.10.2004

Мнение от stenly » 16 Май 2005, 15:00

И не ме кефат и не ги гледам.
Аз тука се опитвам да правя промоция на WRC-то, ма май каузата е загубена. :mhihi:

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 16 Май 2005, 22:40

Добре че ни направи "промоция" на нас невежите и ни отвори очите ЕВАЛА ТААА БАТКУУУУ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 436
Регистриран на: 3.04.2003

re

Мнение от NESH » 16 Май 2005, 23:41

Този кръг Баварките бяха със секунда на обиколка още на квалификацията по-бавни заради регламента с Добавянето на тежести за всяка точка и познай що най-натоварени с тежести са БМВ-тата!? Ми бяхме само първи предните стартове и обрахме все оловото на ФИЯ ! :mhihi: Което значи че на следващия старт ще сме пак равни и тогавааааа! А за WRC-тата нема спор , просто те са пилотите ! Макар Шумахер на Състезанието на Шампионите би 3 пъти Лоеб на затворено трасе и си сменяха колите за всяка гонка при това!

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 26 Май 2005, 10:09

А какъв ли ще е резила ако същите двама излязат на макадам или на сняг или на няква подобна на българските пътища боза :shock:

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook