F1 -2009 коментари,новини и ....

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 29 Юли 2009, 20:21

Кои са истински и кои не - не знам, но е факт, че Ф1 загуби супер много през този сезон.

Въпреки плоския ми пример, който ще дам, трябва да говори нещо - Вижте активностт в подфорума по темите Ф1 не повече от 9 мнения :roll:
Който е писал тука знае миналата година какви еуфории бяха кой ще спечели кой какво що....по време на рекламните паузи се пишеше усилено и т.н

Така че....БМВ да си тръгне от Ф1 е красноречив факт. Ферари също пожелаха да се оттеглят?! Накъде отива най-гледаният и най-харесваният автомобилен спорт??!!

Сигурно през 70-те години на ХХ век е било по-вълнуващо, отколкото сега. Че даже когато състезанието беше с предрешен победител - Шумахер :mhihi:

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 29 Юли 2009, 20:27

От една страна това завръщане на Шуми е нож с 2 остриета.
Но пък ми е адски интересно да видя Пилето с точно тази кола ,която
имат Ферари в момента какво ще направи !!!
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Мнение от 6per40 » 29 Юли 2009, 22:33

HE'S BACK :bowdown: Тъй като съм голям фен на Шуми и не мога да дам безпристрастен коментар ще кажа, че очаквам да бие просто във всяко състезание и да докаже, че той е номер 1 :twisted:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 3.06.2008
Местоположение: София

Мнение от Bobbybd » 30 Юли 2009, 8:38

Какво ще направи ... нищо! Ако завърши няма да е в първите 10 или най много 10-то място. От общо 15-16 завършили.
Ама нали един от спонсорите примерно им е ТАТА за разлика от нас в европа дето го следиме шампионата изкъсо в индия едва ли са чули за Марк Жене (който сега ако седне със сигурност няма да се престави по лошо от него) ама за М. Шумахер са чули.
p.s.
Ако си спомняте ТАТА бяха на края на съществуване на Jordan спонсор и те си наредиха единствения в история засега индийски пилот от F1 Нарин Картекиян. Та така е и сега, в момента ферари с друго не могат да насочат внимание и интерес към тях а спонсорите си искат тяхното.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 30 Юли 2009, 9:07

това си е провал за мен... толкова наляти пари и накрая... явно положението е зле, щом се орязват такива възможности за рисърч и маркетинг...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 30 Юли 2009, 22:13

SKISA написа:свърши се....!!
жалко ,че не можаха да се реорганизират и да се опитат да дръпнат!!
толкова години мъка...!!!
тайсън е за пребиване с камъни.
кой -ако не ръководителя трябва да отговаря за тоя фарс....


Точно така е, а тези тъпаци даже му благодариха за успехите, леле леле колко мъка има по тоя свят.....
Такъв срам не съм предвиждал и в най-смелите си мечти, когато си на дъното трябва да се бориш, а не да бягаш като наритано псе. Просто съм бесен, нямам думи за простотията на баварските ръководители.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 31 Юли 2009, 8:40

Ами каквото и да кажа, едва ли ще променя нещата - решението е взето :evil: :evil: :evil: . Напълно подкрепям мнението на Dimo и SKISA.
Случайно чух новината по радиото и направо луднах. Викам си - правилно ли чух? Ужассс. Не знам как така с лека ръка зачеркнаха всичко и всички :banghead: :banghead: :banghead:. Толкова ли не можаха да кажат на докторчето с мустака " Виж сега с теб бяхме до тук" и да дадат шанс на някой друг, който наистина може да накара машината Ф1 да заработи както на тях и на нас феновете ни се иска. Имам чувството, че ги е било "страх" така да се каже да кажат на Тайсен директно в очите че не става, и трябва да си ходи и да даде път на можещите. И решиха по генерален начин проблема - един удар и "knockout". Ферари в началото на 90-те преди да дойде Шумахер при тях, кретаха някъде в средата, но не казаха "Ние бяхме до тук". Стиснаха зъби, и резултатите не закъсняха. Но не може с пилоти като т.нар. куик Ник да очакваш резултати :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .Спирам до тук! Излях си болката :uups: . Просто съм бесен и тва е. Макар, че моята любима марка БМВ няма да участва във Ф1, ще продължа да следя надпреварите, имам бензин в кръвта кво да се прави 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 22.06.2008
Местоположение: София, ж.к. Левски-Г
Пол: Мъж
Кара: E36 Coupe
Мечтае да кара: M3 AC Schnitzer
Детайли за колата: 316i Coupe/E36/M43/сребрист металик/лети джанти 16 -ки

Мнение от saseda » 31 Юли 2009, 15:34

Еххх...Много жалко, че решиха да се откажат от Формула 1 :( :evil:
BMW - правилната марка!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 08 Авг 2009, 10:38

Dimo написа:
SKISA написа:свърши се....!!
жалко ,че не можаха да се реорганизират и да се опитат да дръпнат!!
толкова години мъка...!!!
тайсън е за пребиване с камъни.
кой -ако не ръководителя трябва да отговаря за тоя фарс....


Точно така е, а тези тъпаци даже му благодариха за успехите, леле леле колко мъка има по тоя свят.....
Такъв срам не съм предвиждал и в най-смелите си мечти, когато си на дъното трябва да се бориш, а не да бягаш като наритано псе. Просто съм бесен, нямам думи за простотията на баварските ръководители.


ЧЕСТИТО :evil: !!!

НЕ ОЧАКВАХ ОТ ТИМА НА ЛЮБИМАТА МИ МАРКА ДА СА ТОЛКОВА ЖАЛКИ! ДОКАЗАХА, ЧЕ СА НЕГОДНИ ЗА НАЙ-ГОЛЕМИЯ АВТОМОБИЛЕН ФОРУМ! СРАМ!!! НЕКА СЕГА ГОНЯТ СЪНИЩА В 24 ЧАСОВИТЕ НАДПРЕВАРИ И ДА ГИ ПРЕРАЗКАЗВАТ НА ФЕНОВЕТЕ :evil: ...
Are you M enough...?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 31.05.2009
Пол: Мъж
Кара: `04 M3 CSL, Audi TT 1.8T

Мнение от Alex_GT3 » 22 Авг 2009, 11:43

БМВ остава във Формула 1

Марио Тайсен обяви, че са намерени нови инвеститори

Отборът на БМВ, чийто собственик обяви, че няма да участва в състезанията от Формула 1 догодина, може все пак да остане в спорта, пише в. 7 дни спорт днес. Спортният директор Марио Тайсен обаче обяви, че вече са намерени нови инвеститори.

"Има желаещи да помогнат. Няколко инвеститори се обадиха и се надявам да излезем от тази неприятна ситуация. Водим разговори, но не мога да разкрия с кого", заяви Тайсен във Валенсия.

Вариант пред тима беше първо акциите да бъдат изкупени от бившия собственик Петер Заубер. Друг евентуален купувач е и трикратният световен шампион във Формула 1 Нелсън Пикет.

Chestito :D :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 22.06.2008
Местоположение: София, ж.к. Левски-Г
Пол: Мъж
Кара: E36 Coupe
Мечтае да кара: M3 AC Schnitzer
Детайли за колата: 316i Coupe/E36/M43/сребрист металик/лети джанти 16 -ки

Мнение от saseda » 22 Авг 2009, 13:02

Може би имаш това предвид : http://www.bmw-sauber-f1.com/en/index.html#/news/ ? Загатва се нещо такова, но дали ще стане... :(
BMW - правилната марка!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 23 Авг 2009, 12:19

Alex_GT3 написа:БМВ остава във Формула 1

Марио Тайсен обяви, че са намерени нови инвеститори

Отборът на БМВ, чийто собственик обяви, че няма да участва в състезанията от Формула 1 догодина, може все пак да остане в спорта, пише в. 7 дни спорт днес. Спортният директор Марио Тайсен обаче обяви, че вече са намерени нови инвеститори.

"Има желаещи да помогнат. Няколко инвеститори се обадиха и се надявам да излезем от тази неприятна ситуация. Водим разговори, но не мога да разкрия с кого", заяви Тайсен във Валенсия.

Вариант пред тима беше първо акциите да бъдат изкупени от бившия собственик Петер Заубер. Друг евентуален купувач е и трикратният световен шампион във Формула 1 Нелсън Пикет.

Chestito :D :winky:


и от догодина отбора се казва Piquet-BMW GP :help:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Любо Мегов » 23 Авг 2009, 17:18

Alex_GT3 написа:БМВ остава във Формула 1

Марио Тайсен обяви, че са намерени нови инвеститори

Отборът на БМВ, чийто собственик обяви, че няма да участва в състезанията от Формула 1 догодина, може все пак да остане в спорта, пише в. 7 дни спорт днес. Спортният директор Марио Тайсен обаче обяви, че вече са намерени нови инвеститори.

"Има желаещи да помогнат. Няколко инвеститори се обадиха и се надявам да излезем от тази неприятна ситуация. Водим разговори, но не мога да разкрия с кого", заяви Тайсен във Валенсия.

Вариант пред тима беше първо акциите да бъдат изкупени от бившия собственик Петер Заубер. Друг евентуален купувач е и трикратният световен шампион във Формула 1 Нелсън Пикет.

Chestito :D :winky:


заубер остава евентуално във ф1, бмв го продава и сигурно няма да е доставчик на двигатели.... тоест нищо от бмв не остава във ф1, тъй че не виждам повод за някаква радост, бмв показа че са негодни за нищо по голямо в ф1 за 10 години.... нещастници...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 24 Авг 2009, 11:22

Вероятно сте чели изявлението, BMW AG за оттегляне от F1, там боде очите една думичка PREMIUM, тенденцията е продиктите на БМВ да се отдалечават от спортните заложби (new Z4 за справка) и вероятно, поне аз си правя такива изводи, че Баварците тотално залитат в посока лигавото пътно поведение на MB(макар това на тях да не им пречи да се състезават в редица шампионати F1, DTM и т.н.)!?
Това за мен, е по-жалко от оттеглянето Ни от F1!

Основнат пречина за отказа от Ф1 според мен са липсата на каквито и да било успехи през този сезон, не толкова финансовата криза, а недобрите мениджърски ходове на Доктора и екипа му! :evil:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Re: F1 -2009 коментари,новини и ....

Мнение от His Shadow » 24 Сеп 2009, 18:17

БМВ с двигатели на Ферари догодина

Тайсен иска да остане във Ф1




Босът на БМВ-Заубер д-р Марио Тайсен обяви днес, че тимът ще се състезава с двигатели на Ферари от следващия сезон, ако остане във Формула 1. Както известно, БМВ напуска спорта, но всички механици се надяват да останат в Гран при като 14-ти екип, ако останалите отбори разрешат. ФИА вече даде 13-то място на Лотус, а по време на конкурса за последните места не се знаеше дали БМВ-Заубер ще има нови собственици. Тайсен призна, че иска да остане във Формула 1, но не е сигурен дали това ще е в новия екип. Бъдещето на пилотите Кубица и Хайдфелд също не е ясно.



Начина по който са го написали е УНИКАЛЕН :mhihi: BMW с двигатели Ferrari... оставаше да напишат BMW с двигатели Mercedes :mhihi: Незнам защо продължават да наричат отбора BMW след като те напускат F1... остава си Zauber :banghead:

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook