Съвет за застраховка

6-та серия ('04+)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 22.10.2013
Пол: Мъж

Съвет за застраховка

Мнение от bgtip » 25 Ное 2013, 18:22

Колеги, къде и каква застраховка да направя на 645 2004 г.? Аз съм от Варна. Искам да съм осигурен максимално добре в случай на кражба.
Бих искал да кажа, че цената на застраховката няма значение, но уви, има.
Благодаря.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 26.03.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: '12 Е70 40d

Re: Съвет за застраховка

Мнение от Gatz » 25 Ное 2013, 22:27

Здравей колега ,мога само да ти кажа да избягваш Армеец защото аз още ходя по мъките за моята шестица :|
Късмет с избора.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Съвет за застраховка

Мнение от Дидо85 » 26 Ное 2013, 12:56

Аз сън на различно мнение от колегата. За мен Армеец си остават номер 1 засега. Доста мъки съм имал с други застрахователи, а откакто съм при армейците не съм имал ядове. Изплащат доста добре по експертна оценка и това ми е стигало да оправя проблемите, а и не се заяждат кое къде е станало и тн.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 26.03.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: '12 Е70 40d

Re: Съвет за застраховка

Мнение от Gatz » 26 Ное 2013, 14:42

Дидо85 написа:Аз сън на различно мнение от колегата. За мен Армеец си остават номер 1 засега. Доста мъки съм имал с други застрахователи, а откакто съм при армейците не съм имал ядове. Изплащат доста добре по експертна оценка и това ми е стигало да оправя проблемите, а и не се заяждат кое къде е станало и тн.


Съгласен съм с теб колега ,но както ти казваш "не си имал ядове с щети по експертна оценка" аз също не съм имал ,НО когато доиде време за изплащане на откраднат автомобил и
то в последната година / моля не ми даваите примери как преди 3-4 години платили на еди кои си/ нещата са съвсем различни.
Както казах малко по горе късмет с избора на застраховател.
Поздрави.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 12.09.2009
Пол: Мъж
Кара: F13 650i
Мечтае да кара: M

Re: Съвет за застраховка

Мнение от vaskoniracing » 26 Ное 2013, 18:14

Колега ако не е проблем разясни малко по-подробно за,какво става дума относно краден автомобил застрахован в Армеец.Моята кола я карам около един месец в годината в Бг. и плащам над 2000лв. за каско и накрая пак да се притеснявам питам се къде е смисъла?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 26.03.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: '12 Е70 40d

Re: Съвет за застраховка

Мнение от Gatz » 27 Ное 2013, 20:58

vaskoniracing написа:Колега ако не е проблем разясни малко по-подробно за,какво става дума относно краден автомобил застрахован в Армеец.Моята кола я карам около един месец в годината в Бг. и плащам над 2000лв. за каско и накрая пак да се притеснявам питам се къде е смисъла?


Проблеми няма :)
случаят е следният: Колата си има пълно автокаско в Армеец и на 10 месец колата изчезва от паркинга на блока с платени паркоместа зад бариера.
Намираме части от бравата на земята описват ги от Армеец като доказателство.После чакам 4-5 месеца да си получа от полицията протоколите и отивам
в Армеец и както се досещаш ми отказват защото колата няма аларма :shock: .
Аз им представям протокола за маркиране че там пише аларма фабрична после има печат и подпис на техен слуйител --- и те пак "Няма аларма".
Отивам в Камор вадя рапечатка с екстрите + заверка от тяхана страна + нотариална заверка и пак отивам в Армеец ---- и те отново "Няма аларма".
Като казвам отивам в Армеец значи пускам жалба с и чакам отговор от някои си шеф там .И така сега се съдим и след има няма 14-18 месеца
може да си получа парите. Дай боже . А сега си карам едно купенце 330ci на газ и не съм му правил ни каско ни маско от 1 година и ми е по-спокоино.
Поздрави.
Изображение

320ci
320ci
Аватар
Мнения: 572
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Детайли за колата: M52B20TU

Re: Съвет за застраховка

Мнение от mumford » 27 Ное 2013, 22:37

Всички застрахователи се правят на тарикати като трябва да плащат. Преди време бяха откраднали БМВ-то на един колега и не искаха да му платят, защото алармата нямала звукова сигнализация, а си прибраха 2 бона премия :bang:

По темата: Бул Инс (за кражба са ок, но се правят за щети) или Армеец (за щети са мн добри) и в никакъв случай в Алианц (техните коли се крадът яко)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 12.09.2009
Пол: Мъж
Кара: F13 650i
Мечтае да кара: M

Re: Съвет за застраховка

Мнение от vaskoniracing » 27 Ное 2013, 23:56

Навсякъде са едни и същи мизерници!На мен ми откраднаха е92 преди три години в БГ,а каското ми беше в Германия защото и колата беше с немска регистрация и там чаках една година и накрая 1600евро за адвокат,но платиха за две седмици.Общо взето пак стрес и нерви,а куките са същите боклуци аз зная кой ми е откраднал колата,но те не знаят :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 9.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E63 650
Мечтае да кара: BMW М6

Re: Съвет за застраховка

Мнение от simke78 » 28 Ное 2013, 18:43

Армеец са най-силните и си заслужава да се прави застраховка при тях,защото плащат.Казвам го от личен опит,като пострадал също.По отношение на колегата Gatz,ако още не може да се оправи с Армеец толкова време,значи наистина има проблем.Със сигурност не е толкова просто както го обясняваш!Ако имаш желание колега ми пиши на Л.С. и ще ти дам номера на човек,който ще уреди въпроса и няма да се налага да пръскаш излишни пари по адвокати!Както казах има нещо законово,за което Армеец са се захванали и те влачат толкова време.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 30.09.2012
Пол: Мъж
Кара: BMW F01 730d

Re: Съвет за застраховка

Мнение от stanislav24 » 18 Яну 2014, 14:04

Здравейте Колеги. Преди 3 месеца отивам в Армеец да застраховам автомобила и в договора ясно си пише, че искат - работеща аларма + имобилайзер и не плащат ако няма 1 от двете. В моя случай F01 си има фабричен имобилайзер, но понеже идва от Германия няма фабрична аларма. Застрахователя ми казва - отиди сложи една алармичка за 50 лева и ще пиша че има, но не се хванах на въдицата! Направих си каското в ДЗИ. В договора им пише -ИМОБИЛАЙЗЕР или Алармена инсталация. Миналата година пак бях при тях и общо взето не се циганят за щети и пишат всичко ново. Моята брокерка е дългогодишна служителка в ДЗИ, което също е от значение.

Най-важното е да четете хубаво ситните букви от договора преди да го подпишете!

Назад към E63/E64/F12/F13

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook